نام لاتین: Elvex Quattro Ear Protector
شناسه کالا: 16
قیمت پایه:
5.8 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوشی صداگیر الوکس با 4 پله پلاستیکی در طولی برابر 3 سانتیمتر و نسبت سیگنال به نویز 25 دسی‌بل, بسیار ساده و کم حجم, مناسب برای حفظ ایمنی گوش در برابر صدا می‌باشد.
×
محافظ گوش الوکس مدل Quattro

سروصدای بالا یکی از عوامل زیان‌آور محیط کار است که به دلیل تاثیر منفی فیزیولوژیکی، روحی، روانی و اجتماعی بر روی انسان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل زیان‌آور، محیط کار به‌حساب می‌آید. برای جلوگیری از اثرات منفی این عوامل زیان‌آور و مخرب بر روی حس شنوایی (گوش) باید انتخاب مناسبی داشته باشیم.

انواع گوشی محافظ:

گوشی‌های بیرون گوش یا ایرماف Muff Ear (که روی لاله گوش قرارگرفته و مجموعه ساختمان گوش را بدون تماس مستقیم با آن محافظت می‌کند)

گوشی‌های داخل گوش یا ایرپلاگ Plug Ear (نوعی که در داخل گوش و درون مجرای گوش خارجی قرارگرفته و آن را مسدود می‌کند)

گوشی ایمنی چهار پله الوکس از مواد نرم قابل‌انعطاف تولید و قابل شستشو با آب و صابون می‌باشد و دارای بند قابل‌نصب بر روی این گوشی صداگیر و قوطی برای نگه‌داری می‌باشد. این گوشی ایرپلاگ محافظت شنوایی مناسبی را برای کاربر فراهم می‌کند و قابلیت چندین بار استفاده را دارد. راحتی استفاده از این محافظ شنوایی یکی از خصوصیات خوب این گوشی صداگیر بوده و با توجه به مقرون‌به‌صرفه بودن این محصول به یک گزینه اصلی جهت استفاده در فعالیت‌های پرسروصدا گردیده است.

گوشی صداگیر الوکس با 4 پله پلاستیکی در طولی برابر 3 سانتیمتر و نسبت سیگنال به نویز 25 دسی‌بل, بسیار ساده و کم‌حجم, مناسب برای حفظ ایمنی گوش در برابر صدا است.

مشخصات فنی:

رنگ ایرپلاگ: آبی

شکل ایرپلاگ: 4 پله

NRR: 25dB

ویژگی:

ماندگاری بالا قابلیت استفاده طولانی‌مدت

قابلیت فرم گرفتن مطابق با کانال گوش کاربر

انطباق کامل با مجاری داخل گوش به سبب طراحی 4 پله‌ای و استفاده از پلیمر نرم

قابلیت داخل و خارج کردن آسان ایرپلاگ از مجاری داخلی گوش

استفاده از مواد ضد آلرژیک و ضد تحریک‌کننده در ساخت ایرپلاگ

دارای بند نگه‌دارنده

دارای جعبه نگهداری کننده

کاربردها:

مونتاژ، ماشین‌کاری، هوانوردی، عمرانی و ساختمانی، صنایع غذایی، صنایع چوب، صنایع متالورژی، صنایع چاپ، بازیافت و غیره

مطابق با استانداردهای:

ANSI S3.19-1974

EN-352-2:2002

آچارک بهترین گوشی صداگیر، قیمت گوشی های صداگیر و انواع گوشی های صداگیر را با اطلاعات مناسب در اختیار کاربران قرار میدهد.

فروشگاه اینترنتی ابزارالات و تجهیزات ایمنی آچارک

Elvex Quattro

Description

The QUATTRO™ EP-411 nylon corded ear plug provides a comfortable and effective seal due to our specially formulated ultra –soft polymer. Made in the USA

Nylon Braided Cord prevents ear plug loss •

Ultra-Soft Polymer is Non-Allergenic & Non-Irritating •

Resists ear wax and body oils •

Four-Flange Rounded Design Creates an Effective Seal •

Sturdy Stem is Easy to Grip for Insertion & Removal •

 (25 NRR (Noise Reduction Rating •

36 SNR CE EN-352-2:2002 •

Tested to ANSI S3.19-1974 •

NSN (Nat’l Stock No.) 6515 01 492 0458 •

Color: Blue •

1 Box has 100 pairs •

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ،  بهترین محافظ گوش برای مطالعه ، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی الوکس، گوشی ایمنی Elvex، گوش گیر از کجا بخرم، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه