نام لاتین: Holik Lipa 7113 FireFighting Shoes
شناسه کالا: 494
قیمت پایه:
3.625 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش آتش نشانی هولیک مدل لیپا 7113 با سر پنجه‌ی فولادی, خواص آنتی‌استاتیک و زیره‌ی مناسب مقاومت بالایی در برابر نفوذ اسید، بنزین، روغن و آب, حرارت و ضد برق می‌باشد.
×

کفش آتش نشانی هولیک Holik مدل لیپا 7113

یکی از ابزارهای مهم هر آتش‌نشان در حوادث و سوانح مختلف کفش آتش‌نشانی مناسب با بالاترین کیفیت، جهت ایمنی و محافظت پاها در حین عملیات‌های سخت، دشوار و غیرمترقبه می‌باشد. کفش‌های هولیک بر اساس استانداردهای بین‌المللی توسط شرکت هولیک (Holik) تولیدشده است. و بدین منظور کفش هولیک مدل Lipa 7113 به‌صورت چکمه‌های ساق بلند برای آتش‌نشانان طراحی گردیده است که در ادامه خصوصیات منحصربه‌فرد آن را دنبال خواهیم کرد.

یکی از ویژگی‌های بارز کفش‌های مدل لیپا ۷۱۱۳ محافظت و نگهداری از پاهای کاربر در برابر پیچ‌خوردگی‌های احتمالی، همانند مچ پا در شرایط بحرانی براثر عکس‌العمل‌های سریع و سطوح ناهموار می‌باشد. همچنین قسمت جلویی کفش لیپا با لایه‌ای فولادین و محکم پوشش داده‌شده است که باعث استحکام فوق‌العاده سرپنجه‌های کفش، و درنتیجه محافظت از پاهای فرد در برابر برخورد اجسام سنگین و ضربه‌های سخت احتمالی می‌گردد و مانع از آسیب‌های جبران‌ناپذیر به پنجه‌ها می‌شود.

همان‌گونه که مستحضر هستید در مشاغل سخت همانند آتش‌نشانی کاربر همواره با شرایط خاص و غیرقابل‌پیش‌بینی روبروست ازجمله مواد شیمیایی مختلف. مواد شیمیایی نه تنها باعث آسیب رساندن به سطوح خارجی و داخلی کفش‌ها می‌شوند، بلکه مهم‌تر از آن، ایمنی جسمی فرد را نیز به مخاطره می‌اندازند. اما کفش‌های آتش‌نشانی لیپا مدل ۷۱۱۳ به دلیل طراحی مناسب و استفاده از متر یال خاص‌های بسیار مقاوم و دارای سطح ایمنی بالایی می‌باشند که از نفوذ مواد شیمیایی خطرناک و مایعات نظیر اسیدها، قلیاها، بنزین، روغن و آب به درون محفظه داخلی کفش جلوگیری و ممانعت می‌کنند.

از دیگر مزایای آشکار کفش ایمنی مدل لیپا خواص آنتی استاتیک آن است. بدین معنا که در محیط‌های قابل اشتعال، براثر راه رفتن یا فعالیت‌های جسمی مربوط به شرایط خاص جرقه‌ای تولید نمی‌کند و به دنبال آن ایمنی کاربر را بالاتر می‌برد. بنابراین، در شرایط محیطی متفاوت خیس یا خشک دارای مقاومت سایشی بالایی می‌باشد.

علاوه بر آن، کفش آتش‌نشانی هولیک مدل لیپا قدرت تحمل دمایی بالا را دارد. و دمایی برابر با ۲۵۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را متحمل می‌شود. بنابراین، در برابر دمای بالا نیز مقاومت، استحکام و ایمنی لازمه را داراست.

از دیگر ویژگی‌های چکمه آتش نشانی این است که دارای زیره ی مناسب فورنکس (FORNAX) می‌باشد. بدین معنا که استفاده از جنس و پوشش مخصوص فورنکس در تخت کفش یا اصطلاحاً همان زیره ی کفش، باعث ایجاد خاصیت ضد لغزشی در کفش‌های آتش‌نشانی می‌شود. درنتیجه، کاربر را به‌آسانی از لغزش در شرایط محیطی با مایعات غلیظ، ایمن می‌گرداند.

شایان‌ذکر است که جنس کفش ایمنی لیپا چرم خالص گاو می‌باشد و دارای سه لایه محافظتی است که شامل آستر ضد آب و غشای تنفسی مخصوص باقابلیت تهویه هوا می‌باشد. و وزن کفش حدود ۲ کیلوگرم است.

کفش‌های آتش‌نشانی لیپا مدل ۷۱۱۳ دارای نشان بالای استاندارد EN 15090:2012 هستند و توسط شرکت Holik تولید می‌شوند.

Holik Lipa 7113 FireFighting Shoes

کد آپارات معتبر نیست!

محصولات مشابه