نام لاتین: Holik Kasava 7102 Fire Fighting
شناسه کالا: 488
قیمت پایه:
3.995 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش آتش نشانی هولیک Holik مدل Kasava 7102 تولید شده از چرم, مقاوم در برابر حرارت, روغن، اسید، بنزین و آب شامل زیپ فلزی و طراحی مناسبی, با خاصیت ضد لغزش و آنتی استاتیک است.
×

کفش آتش نشانی هولیک مدل کازاوا 7102

یکی از ابزارهای مهم هر آتش‌نشان در حوادث و سوانح مختلف کفش ایمنی آتش‌نشانی مناسب با کیفیت بالا، جهت ایمنی و محافظت پاها در حین عملیات‌های سخت، دشوار و غیر مترقبه می‌باشد. کفش‌های آتش نشانی هولیک بر اساس استانداردهای بین‌المللی توسط شرکت هولیک (Holik) تولید و عرضه می‌شوند. در این راستا کفش هولیک مدل Kasava 7102 به صورت ساق بلند برای آتش‌نشانان طراحی گردیده است که در ادامه به خصوصیات منحصر به فرد آن می‌پردازیم.

یکی از ویژگی‌های بارز کفش‌های مدل کازاوا ۷۱۰۲ محافظت و نگهداری از پاهای کاربر در برابر پیچ‌خوردگی‌های احتمالی، همانند مچ پا در شرایط بحرانی بر اثر عکس‌العمل‌های سریع و سطوح ناهموار می‌باشد. علاوه بر آن فضای جلوی کفش با لایه‌ای فولادین و محکم پوشش داده شده است که باعث استحکام فوق‌العاده سر پنجه‌های کفش و در نتیجه محافظت و ایمنی بسیار مناسب پای کاربر در برابر برخورد, سقوط اجسام سنگین و یا ضربه‌های سخت احتمالی در حین کار می‌گردد و مانع از آسیب‌های جبران ناپذیر به پنجه‌ها می‌شود.

همان‌گونه که مستحضر هستید در مشاغل سخت همانند آتش‌نشانی کاربر همواره با شرایط خاص و غیرقابل پیش بینی روبروست از جمله مواد شیمیایی مختلف که نه تنها باعث آسیب رساندن به سطوح خارجی و داخلی کفش‌ها می‌شوند، بلکه ایمنی جسمی فرد را نیز به مخاطره می‌اندازند. اما کفش‌های آتش‌نشانی کازاوا مدل 7102 به دلیل طراحی مناسب و استفاده از متریال خاص بسیار مقاوم و دارای سطح ایمنی بالایی می‌باشند که مقاوم در برابر نفوذ مواد آسیب رسان و مایعات نظیر اسید، بنزین، روغن و آب به درون محفظه داخلی کفش جلوگیری و ممانعت می‌کنند.

از دیگر مزایای آشکار کفش ایمنی آتش‌نشانی مدل کازاوا خواص آنتی استاتیک آن است. بدین معنا که در محیط‌های قابل اشتعال، بر اثر راه رفتن یا فعالیت‌های جسمی در شرایط خاص جرقه‌ای تولید نمی‌کند و بالطبع ایمنی کاربر را بالاتر می‌برد. و همچنین، در شرایط محیطی متفاوت خیس یا خشک دارای مقاومت سایشی بالایی می‌باشد.

علاوه بر آن، کفش آتش‌نشانی هولیک به دلیل مقاومت بالا، دمایی برابر با ۲۵۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را متحمل می‌شود. بنابراین، در برابر دمای بالا نیز به خوبی مقاومت، استحکام و ایمنی لازمه را برای کاربر داراست.

از دیگر ویژگی‌های این چکمه آتش نشانی کازاوا 7102 این است که دارای زیره ی مناسب فورنکس (FORNAX) می‌باشد. بدین معنا که استفاده از جنس و پوشش مخصوص فورنکس در زیره ی کفش، باعث ایجاد خاصیت ضد لغزشی در کفش‌های آتش نشانی می‌شود. در نتیجه، کاربر را از لغزش در شرایط محیطی مختلف همانند مایعات غلیظ و یا خیس ایمن می‌گرداند.

شایان ذکر است که محفظه داخلی کفش هولیک با سه لایه محافظتی پوشش داده شده است که شامل آستر ضد آب و غشای تنفسی مخصوص با قابلیت تهویه هوا می‌باشد. بنابراین، از نفوذ آب به درون کفش جلوگیری می‌کند و به دلیل قابلیت تهویه هوا، پای کاربر تعریق نکرده و از حرارت اضافی درون محفظه کفش کاسته و از خستگی کاذب پای کاربر در حین انجام کار ممانعت می‌کند.

جنس کفش ایمنی کازاوا (kasava) از چرم خالص گاو با وزن حدود ۲ کیلوگرم می‌باشد که دارای استحکام و مقاومت بسیار مناسب و دارای نشان بالای استاندارد EN 15090:2012 است. این کفش دارای زیپ فلزی برای سهولت در سریع بستن برخوردار است و گروه آچارک با قیمت مناسب به راحتی در اختیار آتش نشانان قرار داده است.

فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک https://www.acharak.com/ef203 چکمه آتش نشانی Holik

محصولات مشابه