نام لاتین: Sicor VFR Firefighter Helmet
شناسه کالا: 1765
قیمت پایه:
3.99 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کلاه آتش‌نشانی Sicor مدل VFR کلاه ضد حریق
×

کلاه آتش نشانی Sicor مدل VFR

در نتیجه 30 سال تجربه در ساخت و تهیه کلاه آتش نشانی برای تعداد زیادی از آتش نشانی‌های صاحب نام دنیا و به کمک پیشنهادهای دریافت شده از استفاده کنندگان هرروزه تولیدات ما شرکت سیکور موفق به طراحی و ساخت کلاه آتش نشانی جدیدی بر طبق استانداردهای EN443:2008 گردیده است.

این کلاه با ظاهر جدید خود بادوام، محکم و فوق‌العاده راحت است و از استفاده کننده در برابر تمام خطرات احتمالی که ممکن است در حین مبارزه با حریق یا پاسخگویی به اورژانس‌ها پیش آید، محافظت می‌کند.

کلاه جدید VFR از سبکترین و ایمن‌ترین کلاه‌های تیپ B (محافظت یکپارچه) است. پوسته جدید کلاه که از مخلوط ترمو پلاستیک و مواد کامپوزیت ساخته شده بعلاوه لایه لفاف داخلی انقلابی ساخته شده با قالب گیری PUR و کولار با ساختار لایه زنبوری، محافظت قابل اطمینانی در برابر خطرات حرارتی و مکانیکی ایجاد می‌کند.

ماده پلاستیک که با فایبرگلاس و آرامید تقویت شده است در برابر حرارت‌های بسیار بالا مقاوم است و اثرات شعله و حرارت تابشی را در صورت بروز پدیده FLASH OVER خنثی می‌کند.

 پوسته داخلی به جذب ضربات را جذب و از سوراخ شدن جلوگیری می‌کند. این پوسته از فوم پلی اورتان قالب‌ریزی و تقویت شده با ساختاری لانه زنبوری از KEVLAR تقویت شده ساخته شده است.

سیستم ارتباطی

برای اتصال به اکثر سیستم‌های متداول

محافظت صورت

به‌صورت استاندارد شامل محافظ شفاف و محافظ انعکاسی است. حالت‌های دیگری نیز قابل عرضه‌اند که همگی استاندارد نوری 14458 دارند.

محصولات مشابه