نام لاتین: Honeywell 54201 Full Facepiece Respirator
شناسه کالا: 311
قیمت پایه:
2.7 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام‌صورت Honeywell 54201 از جنس الاستومر با مقاومت بالا و ضد حساسیت و لنز ماسک شفاف و از جنس پلی کربنات دارای ساختار ضد خش با دید پانوراما مناسب کاربر می‌باشد.
×
ماسک تمام‌صورت هانیول مدل 54201 سری 5400 نورث

ماسک‌های تنفسی تمام‌صورت به دو دسته تقسیم می‌شوند. ماسک‌های تک فیلتر و ماسک‌های دو فیلتر. به‌طورکلی ماسک‌های تمام‌صورت و نیم صورت باید دارای فیلتر باشند یا قابلیت اتصال به فیلتر را داشته باشند. ماسک تمام‌صورت هانی ول مدل 54201 محصول کشور مکزیک است و تحت لیسانس Honeywell Safety آمریکا تولید و عرضه می‌شود.

 ساختار بدنه ماسک تمام‌صورت هانی ول از ماده الاستومری (Elastomeric) بانام EPDM است که نوعی پلاستیک نرم، با مقاومت بالا و ضد حساسیت می‌باشد.

 لنز ماسک (Visor) شفاف و از جنس پلی‌کربنات مطابق با استاندارد ANSI است. پلی‌کربنات متریال سخت و مقاومی است که علاوه بر محافظت کامل از صورت کاربر؛ دارای ساختار ضد خش نیز می‌باشد. لنز (نقاب) ماسک هانی ول دیدی با وسعت 200 درجه پاناروما را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

ماسک تمام‌صورت Honeywell 54201 در کلاس 2 از نوع تک فیلتر است که یک عدد فیلتر به ماسک متصل می‌شود. نوع فیلتر نصب‌شده بستگی به نوع و محل مصرف آن را دارد. کارکرد فیلتر بدین گونه است که هوای محیط از این فیلتر عبور کرده و تصفیه می‌شود. سپس، وارد ماسک شده و از راه سوپاپ یک طرفه کوچکی که در وسط ماسک و در مقابل دهان تعبیه‌شده است خارج می‌شود.

ماسک تنفسی تمام‌صورت هانی ول مجهز به یک تسمه پلاستیکی واقع در قسمت پشت سر می‌باشد که از پنج نقطه مختلف یعنی سه نقطه در بالا و دو نقطه در پایین، به ماسک متصل می‌شوند.

استفاده از این ماسک بسیار ساده و راحت است. پس‌ازآنکه ماسک Honeywell بر روی صورت کاربر قرار گرفت؛ تسمه‌های نگه‌دارنده باید در پشت سر قرار بگیرند. بنابراین، کاربر با کشیدن قسمت آزاد تسمه‌ها می‌تواند ماسک را به میزان دلخواه بر روی صورت خود محکم و ثابت نماید. بدین‌صورت که برای محکم شدن کامل ماسک بر روی صورت باید سه بند لاستیکی در قسمت روی سر؛ و دو بند لاستیکی در طرفین صورت به میزان لازم محکم شوند. برای برداشتن ماسک از روی صورت نیز، همان بندهای لاستیکی باید شل و آزاد گردند. نکته: همزمان استفاده از عینک طبی و ماسک بسیار مشکل است.

درصورتی‌که ماسک کثیف و آلوده گردد، فقط بدنه آن قابل شستشو و استفاده مجدد می‌باشد. اما فیلترها به‌هیچ‌عنوان قابل شستشو نیستند. زیرا درون فیلترها از جنس اسفنج می‌باشد که عمل تصفیه هوا را انجام می‌دهند و در صورت تماس با آب کیفیت خود را از دست می‌دهند. بنابراین، برای شستشو حتماً و ابتدا باید فیلترها را از ماسک جدا کرده و سپس بدنه ماسک را به‌آرامی با آب و صابون شسته شود.

قابل‌ذکر است که ماسک‌های تنفسی شیمیایی چه از نوع نیم صورت و چه تمام‌صورت، بدون فیلتر عرضه می‌شوند. در هنگام سفارش به این نکته مهم توجه داشته باشید که ماسک‌ها و فیلترهای موردنظر باید به‌طور جداگانه سفارش داده شوند.

رنگ ماسک تنفسی هانی ول مدل 54201 مشکی است و رنگ‌بندی دیگری ندارد. وزن آن فقط 437 گرم می‌باشد (بدون فیلتر). دارای ابعاد 28*21*16 سانتی‌متر است.

ماسک تمام‌صورت هانی ول مدل 54201 دارای استاندارد EN 136 و استاندارد رزوه پیچ فیلتر تنفسی EN 148-1 است که نشان از کاربرد، کارایی و کیفیت مطلوب آن را دارد و تحت لیسانس Honeywell Safety آمریکا تولید می‌گردد.

سری 5400 ماسک‌های هانی ول به‌راحتی به وسایل تنفسی خود تامین (SCBA) و یا وسایل تولیدکننده هوا متصل می‌گردد.

خصوصیات کلیدی ماسک شیمیایی تمام‌صورت تک فیلترِNORTH 5400

تبدیل از حالت اتصال فیلتر به سیستم SCBA و یا وسایل تولیدکننده هوا

کاهش بخار حاصل از تنفس در ماسک به کمترین حد ممکن

تعداد تسمه های ثابت و متعادل کننده ماسک روی سر: 4 عدد

افزایش راحتی کاربر از طریق تعادل خوب ماسک بر روی صورت حین استفاده

مقاوم در برابر عوامل زیان‌آور ازجمله:

ذرات معلق

مواد شیمیایی

آلودگی‌های میکروبی و شیمیایی

دود، گازها و بخارات

ویژگی ماسک شیمیایی تمام‌صورت تک فیلترِ North سری 5400

جنس مواد بکار رفته در قطعات ماسک: الاستومری (Elastomeric)

جنس لنز ماسک: پلی کربنات

اندازه نقاب ماسک: استاندارد

تفاوت ماسک دو فیلتر مقاومت تنفسی کمتر و درنتیجه راحتی بیشتر کاربر حین کار، نسبت به ماسک تک فیلتر می‌باشد.

مطابق با استانداردهای

NIOSH برای استفاده از مدل‌های سری N فیلترها و کارتریج‌ها

فیلتر های مورد استفاده در این محصول:

SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 2 حالته A2B2 برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 6 حالته A2B2E2K2HGP3R برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 5 حالته A2B2E2K2P3R برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 8 حالته UP3 برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی AX برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی K2 برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 3 حالته A2B2P3R برند SPASCIANI

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالته A2B2E2K2 برند SPASCIANI

DRAGER

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالته DRAGER مدل RD40

فیلتر ماسک شیمیایی مولتی گاز 6 حالته DRAGER مدل RD40

آچارک قیمت ماسک تمام‌صورت هانی ول مدل 54201 سری 5400 نورث، خرید ماسک شیمیایی و انواع ماسک شیمیایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


Key Features

Available with welding adapter. Converts to PAPR or supplied air respirator. Latex free. Lens offers 200 degree field of vision. Nose cup standard. Reduces fogging and increases worker comfort. The best value you can find in a full facepiece. Honeywell innovation, quality and attention to detail come together in an economically priced mask

Recommended Industries/Use

Food Services •

Government •

Manufacturing •

Transportation •

Hazards

Airborne Particulates •

Chemical •

Contamination •

Gas, Vapors, Smoke •

Regulations

Regulation - NIOSH Certified for use with North N Series filters and cartridges, Compact Air PAPR and CF2000 Supplied Air Respirator •

Regulation - Polycarbonate lens meets ANSI for high impact •

Historical Brand

North

Facepiece Material

Elastomeric

Headstrap

4 Strap

Lens

Polycarbonate

Nose cup

Standard

محصولات مشابه