نام لاتین: Makita HG6020 Heat Gun
شناسه کالا: 1159
قیمت پایه:
2.9 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: سشوار صنعتی ماکیتا مدل HG6020 با توان بالا 2000 وات و قابلیت تنظیم میزان سرعت و حرارت مناسب شغل‌های مختلفی به‌مانند صنایع بسته‌بندی می‌باشد.
×

سشوار صنعتی ماکیتا مدل HG6020

دستگاه سشوار صنعتی مدل HG6020 محصول شرکت «ماکیتا» (Makita) می‌باشد که یک سشوار صنعتی ساده اما با قدرت بالا و طراحی ارگونومیک تولید و به بازار عرضه‌شده است. این دستگاه سشوار صنعتی ماکیتا با توان 2000 وات یکی از سشوار صنعتی‌های مناسب برای مشاغل مختلف محسوب می‌شود. یک ولوم شش‌حالته (شماره بندی شده) برای تنظیم میزان حرارت باد خروجی از 50 تا 600 درجه‌ی سانتی‌گراد در قسمت پشت دستگاه قرار دارد. علاوه بر این، برای تنظیم میزان سرعت باد می‌توانید از یک کلید سه‌حالته در پشت دسته‌ی لاستیکی دستگاه استفاده کنید. در حالت یک، هیتر یا گرم‌کننده‌ی باد خاموش است و تنها باد معمولی با سرعت 150 لیتر بر دقیقه خارج می‌شود. در حالت شماره دو، باد گرم (با دمایی که شما تنظیم کرده‌اید) با سرعت 300 لیتر بر دقیقه و در حالت سوم با سرعت 500 لیتر بر دقیقه خارج خواهد شد.

تیم آچارک قیمت سشوار صنعتی، قیمت سشوار صنعتی ماکیتا، سشوار صنعتی ارزان قیمت، بهترین سشوار صنعتی، کاربرد سشوار صنعتی و خرید سشوار صنعتی ارزان را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

Makita HG6020 Heat Gun

محصولات مشابه