نام لاتین: Yahya Economic Face Mask
شناسه کالا: 2139
قیمت پایه:
28 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک کودک سه لایه یحیی
×

ماسک کودک سه لایه یحیی

با توجه به تنوع و موارد استفاده از ماسک پارچه ها و لایه های به کار رفته در آنها متفاوت است. در فرایند تولید ماسک پزشکی یا ماسک جراحی، در طراحی به عدم ورود ذرات آلوده و میکرو ارگانیسم ها توجه زیادی صورت میگیرد. در تولید ماسک یک بار مصرف و انواع ماسک سه لایه قیمت ماسک و توان خرید ماسک سه لایه برای مصرف کننده لحاظ میشود. سازگارتری بیشتر با محیط زیست و طبیعت نکته قابل توجهی میباشد که تولید کننده الزام به رعایت آن میباشد. در تولید ماسک ایمنی و ماسک سه لایه رعایت تمام استاندارد ها الزامی بوده، به صورتی که استفاده از پارچه های اسپان باند و ملت بلون بخش مهمی از این استاندارد ها را شامل میشود. گروه صنعتی یحیی اقدام به تولید ماسک کودک کرده است. ماسک سه لایه کودک یحیی از لایه های هیدروفیلیک که جاذب رطوبت حاصل از تنفس و لایه پروپلین، فیلتر میانی ملت بلون و لایه هیدروفوبیک که مانع از جذب رطوبت و آلودگی میشود، با توجه به پارامترهای موجود در تولید و فروش ماسک کودک، انتخاب مناسبی برای سلامت فرزندان دلبند و آینده سازان کشور عزیزمان می باشد.


پک 10 تایی ماسک کودک و نونهال 3 لایه اتوکلاو اقتصادی

پک استریل اتوکلاو کاملا بهداشتی فاقد میکروب،ویروس

تنها ماسک استریل شده کودک در کشور

YAHYA JUNIOR MASK

دارای تاییدیه وزارت بهداشت

محصول طبی،کیفیت ساخت بسیار بالا

محصول :سه لایه شامل دولایه اسپان باندو یک لایه باند ملت بلون SMS

استریل شده به روش اتوکلاو

همراه گیره بینی و کش

دارای فیلتراسیون 3 لایه است.

هر بسته شامل 10 عدد میباشد.

نکته مهم:

این کالا جزء اقلام بهداشتی بوده و پس گرفته یا مرجوع نمیگردد لطفا قبل از سفارش به این مهم دقت فرمایید.


ماسک جونیور یحیی با طراحی و ساختار مناسب کودک ونوجوان، در دامنه وسیعی از مصارف همچون استفاده روزانه برای کودکان و نوجوانان قابل استفاده است. ماسک Junior یحیی با پوشش کامل و مناسب صورت، کودکان و نوجوان را در برابر عوامل بیماری‌زا مصون میدارد.این محصول با ساختار کاملا بهداشتی تولید شده و در بسته های 10 عددی استریل عرضه میشود که این ماسک را به گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده کودکان و نوجوانان تبدیل کرده است.

ویژگیها:

طراحی و ساخت مناسب کودک

بسته بندی شده در پک استریل اتوکلاو

دارای بافت نرم و سازگار با پوست

دوست دار محیط زیست

عرضه در بسته بندی 10 عددی

دارای خاصیت نانو برای جلوگیری از عبور ذرات

شرکت: یحیی

کشور مبدا: ایران


ماسک 3 لایه کودک با بسته بندی استریل یحیی از سه لایه تشکیل شده است و از افراد در برابر ویروس ها و آلاینده های محیطی محافظت می نماید، این دسته از ماسک ها حالت یکبار مصرف دارند ( البته می توان از آنها چندین بار نیز استفاده کرد) واز نفوذ ویروس ها که بر اثر سرفه و عطسه بیماران در هوا پراکنده می شوند، جلوگیری به عمل می‌آورند. این ماسکها باید در زمان شیوع بیماریها مورد استفاده قرار گیرد.

ماسک 3 لایه کودک استریل یحیی دارای سه لایه است و در بین این سه لایه نوعی ماده ذوب شده به کار رفته است که مانند صافی عمل می کند و از ورود و خروج میکروب ها جلوگیری به عمل می آورد.

همچنین این ماسک دارای چین خوردگی است. این چین خوردگی سبب می شود تا ماسک از بینی تا چانه را بپوشاند. در بیشتر ماسک ها دو نخ یا کش به ماسک وصل شده اند که می توان آن را در پشت گوش قرار داد و ماسک را روی صورت ثابت کرد.

ماسک 3 لایه کودک استریل یحیی از پروپیلن پزشکی ساخته شده است. پرسنل پزشکی برای جلوگیری از انتقال میکرو ارگانیسم های موجود در هوا در حین عمل جراحی از آن استفاده می کنند.

لایه های موجود در ماسک 3 لایه کودک استریل یحیی به ترتیب زیر عمل می کنند:

    یک لایه هیدروفیلیک (آب دوست یا جذب کننده رطوبت )

    یک لایه فیلتر میانی

    یک لایه هیدروفوبیک (یا آب گریز)

ماسک جراحی باید حداقل ۸۰ درصد کارآیی تصفیه باکتری داشته باشد. اطلاعات مربوط به ترکیب به کار رفته ماسک ها بر روی جعبه وجود دارد.

ویژگی‌های ماسک 3 لایه کودک با بسته بندی استریل یحیی

این ماسک دارای ویژگی‌های زیر است:

    قدرت بالا در جذب غبار، ذرات معلق در هوا و ویروس های خطرناک

    مورد تایید سازمان وزارت بهداشت

    تولید بر طبق استانداردهای معتبر جهانی

    پوشش دهی کامل صورت

    عدم ایجاد آلرژی و حساسیت در پوست

    قابل استفاده برای افراد مبتلا به آسم شدید و خفیف

    امکان جذب سریع و بالای سرب و مواد شیمیایی

    قابلیت تولید به صورت کش دار و یا بند دار

محصولات مشابه