نام لاتین: Drager X-Plore 3500 Half Mask
شناسه کالا: 686
قیمت پایه:
1.39 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک شیمیایی نیم صورت دراگر مدل X-Plore 3500 سیستم تعلیق FlexiFit و قابل انطباق، بسیار سازگار باپوست، بسیار راحت، مستحکم، بادوام بوده و برای وظایف طاقت‌فرسا طراحی‌شده است.
×
ماسک شیمیایی نیم صورت دراگر مدل X-Plore 3500

ماسک تنفسی Drager X-plore 3500 از محصولات شرکت آلمانی Drager که با مدل X-Plore 3500 طراحی و عرضه شده است. این کمپانی با استفاده از مواد جدید به همراه طراحی جذاب و مدرن بیشترین راحتی در هنگام استفاده را برای کاربران فراهم می‌آورد. مدل 3500 Drager با هزینه نگه‌داری پایین ازنظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. از خصوصیت مناسب این محصول FlexiFit بودن سیستم تعلیق سر است.

معرفی شرکت

شرکت Drager یک کمپانی بین‌المللی درزمینه فناوری پزشکی و ایمنی است که در سال 1889 در لوبک آلمان تاسیس شد، Drager به‌عنوان یک شرکت خانوادگی در لیست شرکت‌های نسل پنجم توسعه‌یافته می‌باشد. موفقیت طولانی شرکت بافرهنگ سازمانی ارزش محوری بر روی چهار محور قدرتمند پیش‌بینی‌شده است: همکاری نزدیک با مشتریان، تخصص کارکنان، نوآوری مداوم و کیفیت عالی.

یکی از عمده محصولات شرکت تجهیزات حفاظت فردی بوده که در این زمینه نیز تاکید فراوانی بر نوآوری از طرف شرکت شده است.

درجاهایی که حفاظت تنفسی موردنیاز است از قبیل: صنایع شیمیایی، صنایع فولاد، خودروسازی، حمل‌ونقل صنعتی، تعمیر و نگه‌داری، دفع و بازیافت پسماندها، آب و فاضلاب و...ماسک نیم صورت Drager X-plore می‌تواند یک حفاظت کامل را به کاربران ارایه بدهد.

از ویژگی مناسب این ماسک تنفسی قابلیت انطباق داشتن و چفت شدن با دیگر تجهیزات حفاظت فردی می‌باشد. یکی از مشکلات رایج محصولات حفاظت فردی به هنگام استفاده از ماسک، کاربر در استفاده از کلاه به‌طور همزمان دچار مشکلاتی می‌شوند، قابلیت FlexiFit نگه‌دارنده سرخود ماسک نیم صورت Drager X-plore به راحتی این مشکل را حل کرده است. با طراحی مناسب سیستم تعلیق، وزن ماسک به شکل مناسب بر روی صورت توزیع شده و کمترین فشار را به نقاط حساس صورت وارد می‌کند. همچنین طراحی مناسب این ماسک اجازه می‌دهد به هنگام استفاده به همراه شیلد جوشکاری و لبه پیش‌آمده کلاه استفاده شود. ماسک نیم صورت Drager X-plore در سه سایز موجود می‌باشد که این ویژگی تناسب هر بیشتر برای انواع صورت امکان‌پذیر می‌کند. تجهیزات با استفاده از رابط به شکل راحت و ایمن به طیف گسترده‌ای از انواع فیلترهای Drager X-plore متصل می‌شوند.

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالتی دراگر مدل Bayonet A1B1E1K1

ویژگی‌های ماسک نیم صورت Drager X-plore: 

1. بدنه ماسک از ماده Drager Flex ساخته‌شده که دارای ویژگی‌هایی از قبیل: ضد حساسیت، راحتی بی‌نظیر و مقاومت عالی می‌باشد.

2. هارنس Drop Down: با غیرفعال کردن گردن قلاب می‌توان ماسک را بدون برداشتن کلاه ایمنی جدا کرد. سطح داخلی ماسک و بدنه آن و آثار حفاظت‌شده است.

3. این ماسک سطح بالایی از ایمنی را برای کاربران فراهم می‌کند.

4. سیستم تعلیق سر جدید یک تناسب عالی رو برای انواع سر فراهم می‌کند همچنین این ماسک می‌تواند همراه با کلاه‌های ایمنی استفاده شود و استفاده از ماسک نیم صورت Drager X-plore ممانعتی را برای استفاده از کلاه‌های ایمنی ایجاد نمی‌کند.

5. طراحی پیچش به پشت این ماسک موجب دایره دید بهینه‌تر و مناسب‌تر همراه با حفاظت بسیار خوب بینایی می‌شود

6. سیستم تعلیق با طراحی مناسب وزن ماسک را به شکل مناسب توزیع کرده و کمترین فشار را به نقاط حساس صورت وارد می‌کند. این ماسک به‌راحتی با انواع صورت تنظیم و فیکس می‌شود.

7. این ماسک امنیت بیشتری را برای نفوذناپذیری آلودگی در نواحی بحرانی می‌دهد و همچنین این ماسک سازگاری بیشتری با عینک‌ها و گاگل های ایمنی دارد.

8. اتصال امن و راحت فیلتر به ماسک نیم صورت از دیگر ویژگی‌های این ماسک است. قابل‌ذکر است جهت جا انداختن، فیلترها را در جهت بالا به پایین حرکت می‌دهیم.

ماده تشکیل‌دهنده بدنه ماسک: از ماده TPE نرم که دارای ویژگی‌هایی از قبیل: سازگار باپوست، راحت در پوشیدن، وزن سبک، به رنگ خاکستری شفاف است.

خصوصیات فنی ماسک:

1. در سه سایز کوچک S، متوسط M، بزرگ L

2. رابط فیلتر دو موقعیت کناری اتصال‌دهنده‌ها برای انواع فیلترها Drager X-plore قابل‌استفاده است.

3. وزن: 95 گرم

4.مجهز به هارنس کشویی

5. دارای یک کیف نگهداری

6. استاندارد و تاییدیه: مطابق با استاندارد (CE (EN140 و استاندارد استرالیایی AS/NZS 1716 و NIOSH 42 CFR 84

7. کارکنان عمرانی و ساخت‌وساز می‌توانند از مجموعه: Pure P3 R دو عدد فیلتر + (سایز متوسط) 3500 Drager X-plore استفاده کنند.

مزایای ماسک نیم صورت Drager X-plore:

1. حفاظت ایمن مناسب و راحتی ماسک به هنگام استفاده

2. سیستم تعلیق FlexiFit و قابلیت انطباق

3. طراحی کم‌حجم

4. مجهز به سیستم تعلیق راحت با قابلیت تقسیم وزن ماسک به شکل مناسب

5. نرم و انعطاف‌پذیر در قسمت نگه دارنده بینی

6. رابط قابل انطباق با انواع فیلتر

7. مقاومت عالی در برابر عوامل زیان‌آور محیط کار

8. راحتی بی‌نظیر ماسک تنفسی

9. بسیار سازگار با پوست

10. قابل‌استفاده برای شرایط طاقت‌فرسا محیط کار

آچارک قیمت ماسک شیمیایی نیم صورت دراگر مدل X-Plore 3500، خرید ماسک شیمیایی نیم صورت و انواع ماسک نیم صورت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه