نام لاتین: Makita LD050P Laser Distance Measure
شناسه کالا: 10
قیمت پایه:
1.495 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماه شرکت صنعتی تیوا
توضیحات کوتاه: متر لیزری ماکیتا (Makita) مدل LD050P در نوع لیزر Class 2 - 635nm برای گرفتن اندازه در خانه، کارگاه و در بسیاری از حرفه‌ها و شغل‌ها کاری متداول به شمار می‌آید.
×

متر لیزری ماکیتا 50 متری مدل LD050P

مترهای لیزری ابزاری هستند که با همان حجم کم مترهای معمولی، امکان اندازه‌گیری و محاسبه، ذخیره اطلاعات و بسیاری قابلیت‌های دیگر را به ما می‌دهند. ستفاده از متر کار بسیار آسانی است و گرفتن اندازه در خانه، کارگاه و در بسیاری از حرفه‌ها و شغل‌ها کاری متداول به شمار می‌آید. اندازه‌گیری‌ها اجسام و موقعیت‌هایی که در دسترس ما قرار دارند غالباً کار ساده‌ای است اما وقتی می‌خواهیم ابعاد و مساحت یک سالن و یا متراژی و حجمی در یک محوطه باز را حساب کنیم، کار سخت‌تر می‌شود. اگر شما در امور ساخت‌وساز و دکوراسیون مشغول فعالیت هستید و با چوب، فلز، پلاستیک و مصالح سروکار دارید، برای برآورد حجم مورداستفاده برای کار خود، تعداد محاسبات ساده اما زیادی را انجام می‌دهید. محدودیت اندازه‌گیری متر، امکان اشتباه در اندازه‌گیری و محاسبات و مواردی ازاین‌دست، محدودیت‌هایی را برای شما ایجاد می‌کند. بنابراین برای اینکه این محدودیت‌ها خللی در حرفه شما ایجاد نکند و امکان اشتباه را به حداقل برسانید، باید از نوع دیگری از متر یعنی " متر لیزری " استفاده کنید. یکی ازاین‌گونه مترها توسط شرکت Makita و تحت عنوان LD080PI تولیدشده است.

این متر لیزری با ابعاد 11.7*5.7*3.2 سانتی‌متر و وزن 138 گرم یک متر لیزری کوچک و خوش‌دست به‌حساب می‌آید. دامنه اندازه‌گیری این متر از 0.05 تا 80 متر و قابلیت محاسبه موارد مختلفی چون مساحت، حجم، قطر، فیثاغورث و ... را دارد. متر لیزری ماکیتا LD080PI با دو باطری 1.5 ولت روشن می‌شود و محدوده دمای کاری آن بین -10 تا 50 درجه سانتی‌گراد است. اگر 90 ثانیه متر بلااستفاده باشد، لیزر آن به‌صورت خودکار خاموش می‌شود و اگر این زمان به 3 دقیقه برسد، دستگاه به‌طور کامل خاموش خواهد شد. شرکت ماکیتا،متر لیزری LD080PI را برای کسانی که در کارهای روزانه مجبور به اندازه‌گیری و انجام محاسبات زیاد هستند ساخته و هم‌اکنون یکی از گزینه‌های خرید شماست.

• خاموش شدن لیزر به‌صورت خودکار بعد از 90 ثانیه

• خاموش شدن دستگاه به‌صورت خودکار بعد از 180 ثانیه

• اندازه گیری حداقل و حداکثر

• اندازه گیری مساحت - اندازه گیری حجم

• حداکثرخطای اندازه گیری: 3 میلی‌متر

• ضد غبار و ضد آب

• حافظه داخلی جهت ثبت 5 نتیجه

• دمای کاری از 0 تا 40 درجه سانتی‌گراد

فروشگاه اینترنتی ابزارالات و تجهیزات ایمنی آچارک

Makita LD050P Laser Distance Measure