نام لاتین: ALBA Safety large goggle SG-271AF
شناسه کالا: 199
قیمت پایه:
66 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: عینک ایمنی ضد بخار آلبا سیفتی مدل SG-271AF ضخامت 2 میلی متر - ضد بخار - ضد خش - ضد ضربه - ضد اسید-ALBA SAFETY
×

عینک ایمنی ضد بخار آلبا سیفتی مدل SG-271AF

در زمینه‌ی عینک‌های کارگاهی هر چند سال یک بار طرحی جدید از طرف تولید کنندگان بزرگ جهان ارایه می‌شود تا جایی که محصول جدید تقریباً تمام ایرادات محصولات موجود را از بین می‌برد.

عینک ایمنی (Safety Goggle) آلبا چندی است بر خلاف یک کار از پس چندین کار بر می‌آید:

لنز: ضخامت 2 میلی‌متر - ضد بخار (anti fog) - ضد خش (anti scratch)- ضد ضربه (anti impact) - ضد اسید (anti chemical) - سوپاپ غیرمستقیم (spherical ventilation)

طراحی: طراحی انعطاف پذیر دارای انحنای مناسب در طرح جدید است که خطرات احتمالی را منحرف می‌کند- کش نگه‌دارنده عینک بسیار راحت و مرغوب است- دید 180 درجه را در دسترس قرار می‌دهد.

جنس: PVC FRAME- PC LENS

استاندارد: CE EN 166 and ANSI Z87.1

کارایی: سنگ‌زنی - تراش کاری - صنعت نفت, گاز و پتروشیمی - شیمیایی, آزمایشگاهی و ...

کشور سازنده: تایوان

قیمت: قیمت مناسب این قبیل کالاها باعث عدم و یا قطع فروش کالاهای قدیمی و جا افتاده در بازار شده است و بازار را در دست گرفته‌اند.

مرسوم است کاربر از مواد مختلف برای تمیز کردن لنز استفاده می‌کند موادی نظیر الکل و در اکثر موارد عینک‌های با کیفیت پایین با این کار از بین می‌روند یا لنز انها تیره و کدر می‌شود که کاملاً بلااستفاده می‌شود. تایوان در حال حاضر بزرگترین تولید کننده‌ی عینک در جهان است و عینک‌های غیر قابل قبول که اکثراً چینی (که تحت لیسانس و با کیفیت بالا تولید نشده‌اند) هستند, هم در کیفیت هم در قیمت از بیشتر تولیدات تایوان جا می‌مانند.

عینک بی‌کیفیت گران‌تر است!!!!!

در حال حاضر عینک‌های با کیفیت از نظر قیمت تفاوت زیادی با اجناس به اصطلاح تقلبی ندارند و خرید یک عینک خوب برابر است با خرید چندین عینک کم کیفیت و قدیمی. یکی از برترین نعمت‌های داده شده به بشر بینایی است. اچارک عینک ایمنی را در کار, ضروری می‌داند. خودتان قضاوت کنید.

محصولات مشابه