نام لاتین: Howard Leight By Honeywell L3 Earmuff
شناسه کالا: 1501
قیمت پایه:
309 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش هدبندی هانیول هاوارد لایت مدل L3 طراحی فوق‌العاده با وزنی کم که از حداکثر محافظت برای شنوایی کاربر برخوردار است.
×

محافظ گوش هدبندی هانیول هاوارد لایت مدل L3

این گوشی ایمنی تولید شرکت «هانیول» (Honeywell) است. طراحی این محافظ گوش به‌شکل روگوشی است و می‌توان از آن برای انجام کارهای عمرانی، ساختمانی، نجاری، تراشکاری و هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد استفاده کرد. این ایرماف دارای بالشتک‌هایی بسیار نرم برای راحتی هر چه بهتر کاربر است. سایز این بالشتک‌ها برابر است با 10 × 7 سانتی‌متر. محافظ‌های روی بالشتک‌ها نیز از طریق یک رابط لاستیکی به یکدیگر متصل شده‌اند. در بخش زیرین این رابط از موادی نرم و انعطاف‌پذیر تولید شده است تا فشار زیادی به سر کاربر وارد نشود. وزن این محافظ گوش برابر است با 221 گرم که وزنی سبک برای یک گوشی ایمنی محسوب می شود.. نسبت کاهش نویز آن 30 دسی‌بل اندازه‌گیری شده است.

طراحی فوق‌العاده با وزنی کم که از حداکثر محافظت برای شنوایی کاربر برخوردار است.

کوسن گوش فوق‌العاده نرم که احساس "فشردگی" روی سر را از بین می‌برد. ویژگی Snap-in امکان تعویض سریع و آسان کوسن را فراهم می‌کند .

هدبند با قابلیت تنظیم تلسکوپی برای راحتی تنظیم بر روی گوش‌ها، طراحی شده با سیم فولادی برای مقاومت در برابر استفاده در شرایط سخت و فوم خالی شده برای به حداقل رساندن فشار بر روی سر

Earcup از فناوری کنترل جریان هوا برای تثبیت صدا برای کاهش صدا در تمام فرکانس‌ها بدون افزایش اندازه یا وزن گوش استفاده می‌کند. 3 سطح کاهش صدا متناسب با محیط‌های مختلف تیراندازی

امتیاز کاهش نویز: 30

Howard Leight By Honeywell L3 Earmuff

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی هاوارد لایت، گوشی ایمنی روی گوش هاوارد لایت، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، محافظ گوش Howard Leight، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف Howard Leight، گوشی ایمنی Howard Leight، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، صداگیر، صداگیر گوش، بهترین گوشی صداگیر برای مطالعه، بهترین گوشی صداگیر خواب، ایرپلاگ و ایرماف، محافظ گوش از کجا بخرم، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه