نام لاتین: uvex silv-Air c 2312 FFP3 preformed mask
شناسه کالا: 764
قیمت پایه:
63 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2312 با علامت D و سطح حفاظتی در کلاس FFP3 میباشد که می‌توان از آن همزمان با عینک ایمنی برند UVEX نیز استفاده کرد.
×
ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2312

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 2312 یکی از محصولات شرکت آلمانی uvex می‌باشد که محصولات تولیدی این شرکت درزمینه تنفسی وسایل حفاظت فردی می‌باشد که با طراحی جدید و به‌صورت ارگونومیک تولید و عرضه می‌گردند. تمام محصولات تولیدی این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند.

طراحی دور ماسک سوپاپ دار یووکس با نوار انعطاف‌پذیری است که برای جلوگیری از ایجاد فشار بر روی صورت کاربر مخصوصاً در هنگام استفاده طولانی‌مدت می‌گردد. همچنین، این ماسک دارای یک گیره بینی انعطاف‌پذیر از جنس آلومینیوم است که برای تنظیم و ثابت نمودن ماسک بر روی دهان و بینی در هنگام فعالیت؛ و مانع از ورود گردوغبار به این ناحیه گردد.

ماسک یووکس دارای چهار بند اتصال می‌باشد که از 4 نقطه به ماسک متصل شده‌اند که کاربرد آنها جهت ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر، راحتی و ایمنی بیشتر با ممانعت از ورود گردوغبار به درون ماسک می‌گردد.

ماسک یووکس مدل 2312 دارای دریچه بازدمی است که از جنس ABB است که مقاومت و استحکام لازمه را برای استفاده طولانی‌مدت دارد. این دریچه به‌صورت 360 درجه باز می‌شود که این امر موجب کاهش مقاومت تنفسی و تسهیل تبادل هوا در حین تنفس می‌گردد. بنابراین، هوا از داخل ماسک به‌راحتی خارج می‌شود و باعث کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک می‌گردد.

تمام محصولات شرکت uvex طبق استاندارد EN 149 هستند که استاندارد لازمه را در تست دما کسب کرده‌اند. برچسب D بر روی این ماسک‌های یووکس نشان از موفقیت آنها در آزمون گردوغبار دولو میت است. این آزمون نشان‌دهنده کارایی بالای ماسک با حداکثر تنفس راحت کاربر در بالاترین سطوح گردوغبار است. بنابراین، علامت D بر روی این ماسک نیز نشان‌دهنده بازدهی بالا، حجم تصفیه بالا و حداقل مقاومت تنفسی ماسک می‌باشد. سطح حفاظتی این ماسک در کلاس FFP3 است.

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air 2312 برای مشاغلی همانند ساخت‌وساز، دفع و تمیز کردن: تماس با گردوغبار آلوده و رادیواکتیو، دفع و تمیز کردن: مرتب‌سازی و دفع زباله، دفع زباله‌های پزشکی، رنگ کردن، براش کردن رنگ‌های محلول در آب حاوی مس، کروم یا آرسین، نجاری، سنگ‌زنی و برش، کشاورزی، پردازش فلز همانند حفاری، سنگ‌زنی، فرز، لحیم‌کاری جوشکاری از فولاد ضدزنگ و آلومینیوم استفاده می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های مناسب ماسک مدل uvex silv-Air c 2312 آن است که می‌توان از آن همزمان با عینک ایمنی برند UVEX نیز استفاده کرد. وزن این ماسک 29 گرم می‌باشد.

نکته قابل‌توجه: این ماسک به‌خصوص برای چهره‌های بزرگ مناسب می‌باشد. از این ماسک نمی‌توان مجدداً استفاده کرد.

آچارک قیمت بهترین ماسک تنفسی uvex، خرید ماسک مخصوص گردوغبار uvex و انواع ماسک فیلتر دار uvex را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


uvex silv-Air c 2312 FFP3 preformed mask

FFP3 breathing protection preformed mask •

exhalation valve •

ergonomic fit •

labelled for use with high levels of dust exposure D •

comfortable, four-point headband attachment •

uvex silv-Air c 2312 – excellent handling, top-class comfort

The uvex silv-Air c product family consists of classic folding and cup-shaped face masks which fit different face shapes. Headband lacing system and integrated sealing lips in all protection classes make it easy to fit these masks correctly – and to wear them comfortably for long periods

General features

particle-filtering preformed mask with exhalation valve – ergonomically adapted for smaller faces •

colour: white •

Protection features

certified FFP3 face mask to EN 149 and EU Directive 89/686/EEC •

D label (dolomite dust test passed): maximum breathability even with really high dust levels •

cannot be reused •

Comfort features

four-point headband attachment and flexible, adjustable nose clip for a comfortable, secure fit •

very soft, all-around sealing lip for optimal wearer comfort and secure fit •

exhalation valve to lessen exhalation resistance and to reduce heat and moisture inside the mask •

ergonomically adjusted especially for larger faces •

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه