نام لاتین: 3M Tri-Flange Earplug
شناسه کالا: 1522
قیمت پایه:
8.7 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوش گیر سه پله تری ام پلتور مدل Tri-Flange
×

گوش گیر سه پله تری ام پلتور مدل Tri-Flange

صداگیر سه پله و فلش شده راحت در طیف گسترده ای از اندازه گوش جای می گیرند .

فلنج های نرم و انعطاف پذیر برای کاهش سر و صدای راحت با شکل گوش مطابقت دارند .

دیگر نیازی به روکش گوشی ایمنی قبل از قرار دادن در درون گوش نیست، بنابراین با این نکته حتی اگر دستها کثیف باشد این محافظ گوش تمیز باقی می مانند .

قابل شستشو و استفاده مجدد است .

کاهش نویز (NRR) از 26 dB ، CSA کلاس AL

بند گوش گیر اجازه می دهد تا محافظ گوش ها به راحتی در اطراف گردن قرار گیرند .

گوشی ایمنی قابل استفاده مجدد با سیم 3M ™ Tri-Flange a دارای طراحی اثبات شده ، سه حلقه ای و مواد پایدار و آماده شده برای محافظت از شنوایی تمیز و راحت است. انعطاف پذیری در اکثر گوش ها قرار می گیرد.

این گوشواره های مفتول وینیل با دوام قابل استفاده مجدد و دوباره قابل استفاده هستند و باعث کاهش ضایعات می شوند.

امتیاز کاهش صدا NRR *: 26 dB CSA Class AL * NRR ممکن است محافظت از شنوایی ارایه شده در هنگام استفاده معمولی را بیش از حد کند. 

3M برای برآورد میزان کاهش نویز ارایه شده ، 50 از NRR را کاهش می دهد. 3M پیشرو حفاظت از شنوایی است.

یکی از لوازم ایمنی پر کاربرد صدا گیرهای ایمنی داخل گوش می باشد جهت جلوگیری از آسیب دیدن سیستم شنوایی استفاده می شود. این گوشی سه پله از جنس سیلیکون و بند دار ساخت شرکت Peltor مدل Tri-Flangeبا کیفیت بالا ساخته شده و یکی از انتخاب های خوب با کاربری آسان و انعطاف پذیری قابل قبول بدون ایجاد حساسیت در مدت زمان طولانی می توان از آن استفاده کرد.قابل شستشو با دوام بالا ،شب تاب، فتولمینیت و به رنگ فسفری می باشد.

3M Tri-Flange Earplug

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، بهترین محافظ گوش برای مطالعه ، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی 3M، گوشی ایمنی تری ام، گوش گیر از کجا بخرم، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی: گوش گیر محافظ گوش

محصولات مشابه