نام لاتین: Spasciani 2050 A2P3 R CARTRIDGES FOR MASKS
شناسه کالا: 669
قیمت پایه:
278 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کارتریج 2 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R برای بخارات ارگانیک که نقطه‌جوش بالاتر از 65˚C دارند و گردوغبار، میست و فیوم ها کاربرد دارد.
×
کارتریج 2 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R

شرکت ایتالیایی اسپاسیانی (Spasciani) در سال 1893 شروع به فعالیت نموده که درزمینه تولید ماسک، فیلتر و سیستم‌های تنفسی فعال است و کلیه محصولات، تولید و عرضه‌شده توسط این شرکت مورد تایید استاندارد CE اروپا است.

این فیلتر گازی Spasciani A2P3 R با استاندارد EN 148-1 برای بخارات ارگانیک که نقطه‌جوش بالاتر از 65˚C دارند و گردوغبار، میست و فیوم ها کاربرد دارد. این فیلتر می‌تواند برای ماسک‌های نیم صورت DUETTA و DUO و یا ماسک‌های تمام‌صورت مدل‌های, TR 2002 CL2 و TR 2002 CL3 با آداپتور DUPLA استفاده شود.

کارتریج ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R به حالت مرکب می‌باشد.

فیلترهای مرکب یا ترکیبی، فیلترهای مخصوص ذرات و گازها هستند که از یک یا چند فیلتر تشکیل‌شده‌اند و توسط اعمال فیزیکی و شیمیایی قادر به نگه‌داری ذرات آلاینده هوابرد هستند. فیلترهای مرکب با علامت مخصوص ذرات و گازهایی که قادر به جذب آنها هستند مشخص‌شده‌اند.

این فیلتر ترکیبی از دو قسمت تشکیل‌شده که شامل: 1- فیلتر گازی 2-فیلتر ذرات می‌باشد.

فیلترهای گازی بر اساس ظرفیت جذبشان طبقه‌بندی می‌شوند و این طبقه‌بندی به‌صورت عددی بوده و در کنار حروف فیلتر نشان داده می‌شوند که این طبقه‌بندی شامل: 1) کم، 2) متوسط، 3) زیاد می‌باشد.

طبق استاندارد EN 14387:2004 + A1:2008 فیلتر گازی کلاس 2 بوده و ظرفیت جذب متوسط داشته و فیلتر ذرات کلاس P3 R بوده و ظرفیت جذب بالایی را دارد.

فیلتر A2P3 R دارای 2 فیلتر جاذب بوده و با استفاده از یک برچسب نوع فیلترهای آن مشخص‌شده است.

فیلتر گازی: حرف A که با نماد رنگ قهوه ای بر روی برچسب مشخص‌شده است نشان‌دهنده این است که این فیلتر جاذب گازها و بخارات آلی با نقطه‌جوش بیش از C˚65 می‌باشد. همچنین اندیس عدد 2 در کنار این حرف به این منظور است که ظرفیت جذب آنها متوسط می‌باشد.

فیلتر ذرات: فیلتر P3 دارای فیلتر جاذب ذرات بوده و با استفاده از یک برچسب نوع فیلتر آن مشخص‌شده است. حرف P3 که با نماد رنگ سفید بر روی برچسب مشخص‌شده است نشان‌دهنده این است که فیلتر جاذب ذرات می‌باشد و عدد 3 کنار حرف نشان‌دهنده ظرفیت جذب بالای این لایه از فیلتر است.

علامت R نشان‌دهنده این است که فیلتر برای بیش از یک بارکاری قابل‌استفاده مجدد می‌باشد.

جدول زیر کد رنگ نوار روی فیلتر و لیست موادی است که این فیلتر قابلیت فیلتراسیون آن را دارد. این فیلتر در محیط‌هایی که این مواد در صنایع وجود داشته باشند قابل کاربرد است:

شرح قسمت پایین لیست موادی است که این فیلتر قابلیت فیلتراسیون آن را دارد و در محیط‌هایی که این مواد در صنایع وجود داشته باشند قابل کاربرد است:


کد رنگ برچسب فیلتر: A قهوه‌ای

موادی که فیلتر قابلیت فیلتراسیون آن را دارد: گازها و بخارات آلی با نقطه‌جوش بیش از 65˚C


کد رنگ برچسب فیلتر: P سفید

موادی که فیلتر قابلیت فیلتراسیون آن را دارد: ذرات شامل: گردوغبار و میست و فیوم


محدودیت استفاده از این فیلتر: از این فیلتر در مکان‌هایی که غلظت اکسیژن کمتر از 17% است و یا اینکه نوع گاز در محیط مشخص نیست نباید استفاده کرد.

ویژگی‌های فنی فیلتر:

• جنس بدنه فیلتر: پلی پروپیلن

• نوع فیلترها: زغال فعال و فیلتر کاغذی

• شرایط نگه‌داری: دما بین C˚ 20_ تا C˚50+ و در رطوبت RH<80%

• وزن: 134 گرم

• این فیلتر طبق استاندارد EN 14387:2008 جز فیلترهای گازی کلاس 2 می‌باشد .

• این فیلتر می‌تواند برای ماسک‌های نیم صورت DUETTA و DUO و یا ماسک‌های تمام‌صورت مدل‌های, TR 2002 CL2 و TR 2002 CL3 با آداپتور DUPLA استفاده شود.

مقاومت تنفسی:

همان‌طور که از جدول زیر پیداست این فیلتر طی آزمایشی در دبی 15 l/min مقدار مقاومت تنفسی 1.2 mbar و در دبی 47.5 l/min مقامت تنفسی 3.9 mbar را از خود نشان داده است.

• ظرفیت حفاظت فیلتر در غلظت ppm 5000 و دبی 15 لیتر بر دقیقه طبق آزمایش انجام‌شده:

مدت‌زمان ضروری تست: 44 35 • میزان ترک آلاینده: 10ppm • تست: (%) 70HR • تست جریان: 30 • تست غلظت: 5000 • تست گاز: C6H12 • کلاس فیلتر: 2 • نوع فیلتر: A

عملکرد فیلتراسیون ذرات: طبق آزمون طولانی‌مدت انجام‌شده جهت فیلترسیون ذرات حداکثر مجاز اندازه‌گیری شده برای NaCl =0.002%, Paraffin =0.003% می‌باشد.

مزایا کارتریج اسپاسیونی مدل A2P3:

1. کاربرد با ماسک‌های تمام‌صورت ونیم صورت

2. وزن مناسب

3. مطابق با استاندارد CE

4. فیلتر گازی طبق استاندارد کلاس 2 بوده که کارایی متوسطی در فیلتراسیون گازها دارد

5. فیلتر ذرات طبق استاندارد کلاس P3 بوده که کارایی بالایی در فیلتراسیون ذرات دارد.

6. علامت R روی فیلتر نشان می‌دهد که از این فیلتر می‌توان برای بیش از یک شیفت کاری استفاده نمود و این‌یکی از مزیت‌های این فیلتر است.

معایب:

1. استفاده از این فیلتر درجایی که اکسیژن کمتر از 17% در حجم بوده و همچنین در حضور گازهای متفاوت توصیه نمی‌شود که از محدودیت‌های این فیلتر می‌باشد.

ماسک نیم صورت اسپاسیانی مدل Duetta
ماسک نیم صورت اسپاسیانی مدل Duo
آداپتور دو کارتریجی اسپاسیانی ماسک تمام‌صورت مدل TR 2002
ماسک تمام‌صورت پلاستیکی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3
ماسک تمام‌صورت سیلیکونی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3
Spasciani 2050 A2P3 R CARTRIDGES FOR MASKS

آچارک قیمت کارتریج ماسک شیمیایی Spasciani 2050 A2P3 R، خرید کارتریج ماسک و انواع کارتریج ماسک تنفسی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


محصولات مشابه