نام لاتین: Road Stud
شناسه کالا: 875
قیمت پایه:
9 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گل میخ پلاستیکی ترافیکی در دو طرف آن نگین‌هایی از جنس پلی کربنات تعبیه‌شده است که در شب به خوبی قابل رویت و برای تعیین مرز محدوده رانندگی و معبر مناسب است.
×

گل میخ ترافیکی دو طرفه

گل‌میخ پلاستیکی 14x14 سانتی‌متر برای بالا بردن ایمنی راه‌ها و جاده‌ها از گل‌میخ پلاستیکی می‌توان استفاده کرد. از گل‌میخ در مواردی که تنها خط‌کشی جاده و سطح خیابان کفایت نمی‌کند استفاده می‌شود. این محصول برای تعیین مرز محدوده رانندگی و معبر مناسب است. در دو طرف این گل‌میخ ترافیکی نگین‌هایی از جنس پلی کربنات تعبیه‌شده است که در شب به خوبی قابل رویت است.

گل‌میخ ترافیکی در پی بی‌احتیاطی به‌عنوان هشداردهنده مسیر و احتیاط به راننده از طریق لرزش و صدای حاصل از برخورد لاستیک چرخ‌ها با گل‌میخ مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همچنین جهت کنترل سرعت در مسیرهای باریک و طولانی، جهت تعیین مرز حرکت بر روی خط ویژه اتوبوس، تعیین محدوده در کنار معابر و جاده‌ها، در کنار خط‌کشی ممتد، در مسیر گذرگاه عابر پیاده، دریافت عوارض و ایستگاه پلیس‌راه، در کنار پل‌ها و پرتگاه‌ها به‌کار می‌رود.

مشخصات گل میخ پلاستیکی ترافیکی:

کاربرد: جداکننده مسیر

جنس: پلاستیک

رنگ: زرد

اندازه / ابعاد: 14x14 سانتی‌متر

وزن خالص محصول:286 گرم

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک گل میخ ترافیکی، گل میخ ترافیک، انواع گل میخ ترافیکی، گل میخ چدنی ترافیکی، گل میخ سرامیکی ترافیکی، گل میخ پلاستیکی ترافیکی، فروش گل میخ ترافیکی و قیمت گل میخ سرامیکی ترافیکی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه