نام لاتین: Kaya Safety EL-1 Lanyard
شناسه کالا: 1725
قیمت پایه:
1.189 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد کایا سیفتی تک قلاب فنری Kaya Safety مدل EL-1 قلاب K-65/K-6A
×

لنیارد کایا سیفتی تک قلاب فنری Kaya Safety مدل EL-1 قلاب K-65/K-6A

لنیارد تک قلاب فنری Kaya Safety مدل EL-1 قلاب K-4A/K-6A سری EL-1 محصول شرکت امنیت کایا می‌باشد.

معرفی شرکت:

شرکت امنیت کایا از سال 1996 میلادی در ترکیه با تولید تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع فعالیت خود را آغاز کرده است.

این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تجهیزاتی را در صنعت کار در ارتفاع، انواع طناب کششی محافظ، تجهیزات امدادی و لیفتینگ را برای صنایع مختلف امدادی، نظامی، عملیاتی و اجرایی تولید کند.

این لنیاردها معمولاً مناسب برای بالا رفتن از برج، نصب فولاد، داربست و تعمیر و نگهداری بر روی سازه‌های باز استفاده می‌شود. تسمه یا طناب به همراه یک جذب کننده انرژی است که نیروی ضربه و خطر صدمات را برای اپراتور کاهش می‌دهد. انرژی حاصل از سقوط با پاره شدن تورهای خاص موجود جذب می‌شود. همچنین قلاب‌ها اجازه می‌دهد تا کاربر در هنگام حرکت در اطراف سازه، اتصال ایمن برقرار کند. این ویژگی در سیستم‌های تک پا و یا دو قلو موجود است.

طناب ضربه گیر فنری، با طراحی منحصر به فرد امکان حرکت کاملاً آزادانه را فراهم کرده و با افزایش واکنش کارگر، احتمال سقوط را کاهش می‌دهد. همچنین این لنیارد به شکلی سبک طراحی شده و حداکثر میزان راحتی و امنیت را فراهم می‌کند. این محصول از تسمه‌های نواری %100 پلی استر بافته شده ساخته شده که بسیار مقاوم است. همچنین این لنیارد به دلیل خاصیت فنری خود ضد شوک بوده و باعث امنیت بیشتر کاربر در هنگام بروز خطر می‌گردد.

مشخصات کلی:

برند: KAYA SAFETY

طول: 1.2 متر

جنس طناب تسمه های نواری: %100 پلی استر

جاذب انرژی ندارد

کاربرد تثبیت کننده ی موقعیت کاری و بازدارنده از سقوط

استاندارد: EN 355, EN 362, EN 12275

کشور سازنده: ترکیه

مشخصات فنی:

اجزای تشکیل دهنده پایین طناب کارابینر نوع فولاد ضد زنگ بالای طناب کارابینر نوع فولاد ضد زنگ دارد دارای نوارهای پارچه‌ای پلی استر مقاوم در برابر سایش می‌باشد

سایر مشخصات:

این محصول به گونه ای طراحی شده تا آزادی حرکت کامل را فراهم کرده و خطر سقوط را با ایجاد شرایطی برای عکس‌العمل کارگر کم می‌کند ساخته شده در ماشین‌های CNC حرفه‌ای مقاوم در برابر اشعه UV دوخته شده و در برابر گرد و خاک مقاوم است این لنیارد به دلیل خاصیت فنری خود ضد شوک بوده و باعث امنیت بیشتر کاربر در هنگام بروز خطر می‌گردد طول طناب پس از سقوط، به 1.5 متر می‌رسد.

مزایا:

ساخته شده از تسمه های نواری 100% پلی استر بسیار مقاوم

ایمنی بالا

Kaya Safety EL-1 Lanyard

لنیارد چیست؟

لنیارد برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای محافظت در برابر سقوط لنیارد قابل تنظیم، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد تسمه‌ای، لنیارد دو قلاب، لنیارد Kaya Safety، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد قلاب بزرگ، شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، لنیارد شوک گیردار، ضد شوک طناب، ضد شوک لنیارد، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی: لنیارد کایا سیفتی

محصولات مشابه