نام لاتین: CT Snappy Steel SG Carabiner
شناسه کالا: 267
قیمت پایه:
285 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کارابین سی تی مدل Snappy Steel SG از نوع قفل شونده مجهز به سیستم قفل Catch-free که مانع از خروج احتمالی طناب از داخل کارابین می‌شود.
×

کارابین سی تی مدل Snappy Steel SG

کارابین مدل Snappy Steel SG توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است.

کارابین (Carabine):

کارابین ها گیره‌های سبک و فلزی عموماً ساخته‌شده از آلیاژهای سبک آلومینیوم و یا فولاد هستند که برای ایجاد اتصالات قابل‌اطمینان و سریع کاربرد دارد و دارای تنوع بسیار در سایزها و طرح‌های مختلف به اشکال بیضی‌شکل، گلابی‌شکل، D شکل و D شکل نامتقارن و همچنین انواع ضامن‌ها، ضامن معمولی، ضامن خم شده، ضامن هشدار، ضامن سیمی و ضامن قفل شونده یا بدون قفل طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام برای موارد خاصی استفاده می‌شود که برخی از آنها قابلیت قفل شوندگی خودکار دارند.

قلاب کارابین به‌طور گسترده در تمامی رشته‌های کوهنوردی، کار در ارتفاع، مانورهای ریکاوری، عملیات نجات و برخی از عملیات نظامی و صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. کارابین ها مطابق با استاندارد EN 12275 به 6 دسته و مطابق با استاندارد EN 362 به 5 دسته تقسیم می‌شوند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

کارابین SNAPPY STEEL SG مطابق با استاندارد EN 12275 و EN 362 در دسته کارابین های نوع H (قفل شونده Catch-free) قرار می‌گیرد. اغلب کارابین ها در این دسته جای می‌گیرند. کارابین های این دسته دارای دو نوع، قفل شونده و غیر قفل شونده هستند. کارابین از نوع Snappy Steel SG قفل شونده با سیستم قفل Catch-free می‌باشد که بااین‌وجود ایمنی بالایی را برای کاربر هنگام استفاده فراهم می‌کند و مانع از خروج احتمالی طناب از داخل کارابین می‌شود. این کارابین از جنس آلیاژ سبک ساخته‌شده و برای عملیات‌های امداد و نجات و کوهنوردی طراحی‌شده است. ساختار این کارابین به‌صورت شکل D طراحی‌شده است تا حداکثر استحکام را داشته باشد. این کارابین نسبت به نمونه مشابه استحکام بیشتری را دارد.

خصوصیات اصلی:

• کارابین قفل شونده کلاس H با مهره پیچی کوچک

• نوع سیستم قفل: Catch- free

• جنس کارابین: آلیاژ سبک مناسب برای کوهنوردی و صعود به ارتفاعات

• دارای گیت 22 میلی‌متر

• ابعاد: 119×78 میلی‌متر

• وزن: 236 گرم

• استاندارد: EN 12275: 2013-H و EN 362:2004-H

• دارای نشان CE

• تحمل فشار: 40 KN بر روی محور طولی با گیت بسته، 15 KN بر روی گیت بسته کارابین

کاتالوگ

CT Snappy Steel SG Carabiner

تیم آچارک کار در ارتفاع، کار در ارتفاع چیست، ابزار صعود و فرود، تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع، مشخصات قیمت و خرید کارابین، توزیع و فروش انواع قلاب کارابین، کارابین CT، کارابین چیست، کارابین کوهنوردی، کارابین پیچ، کارابین اتوماتیک، کارابین سنگ نوردی، کارابین اتوماتیک آلومینیومی، کارابین اتوماتیک فولادی، بهترین کارابین، کارابین پیچی، کارابین صنعتی، انواع کارابین، قیمت کارابین صنعتی، قلاب و کارابین، کارابین ضامن دار، قلاب کارابین ساده، قیمت قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین، خرید قلاب کارابین، کاربرد قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین ساده، فروش انواع قلاب کارابین، تجهیزات ایمنی، تجهیزات صعود، لوازم ایمنی کوهنوردی، تجهیزات کار در ارتفاع، کارابین فولادی، کارابین اتوماتیک، کارابین یدکی، خرید تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع، انواع تجهیزات کار در ارتفاع و ایمنی کار در ارتفاع را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه