نام لاتین: IMEN PA Sahand Safety Shoes
شناسه کالا: 611
قیمت پایه:
102 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی ایمن پا مدل سهند
×

کفش ایمنی ایمن پا مدل سهند

محیط گرم و مرطوب داخل کفش محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها به حساب می‌آید.باکتری‌ها از سلول‌های مرده پوست پا و چربی موجود در عرق پا تغذیه می‌کنند و موادی دفع می‌کنند که سبب ایجاد بوی نامطبوع در پا می‌شود. بدین منظور شرکت ایمن پا از آستر آنتی باکتریال حاوی یون‌های نقره به منظور جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ ها و نیز بو گرفتگی کفش استفاده می‌کند.

کفی طبی ساخته شده از ویسکوالاستیک پلی اورتان که اصطلاحاً مموری فوم نامیده می‌شود. دلیل به‌کارگیری مموری فوم در محصولاتی مانند کفی طبی و تشک این است که نیروی وارده به فوم با تاخیر بیشتری برگشت داده می‌شود و از طرفی نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود. این دلیل باعث جلوگیری از کمردرد در اثر استفاده بلند مدت از کفش ایمنی می‌شود.

سرپنجه کامپوزیت ایمن پا دارای مقاومت در برابر ضربه 200 ژول علاوه بر اینکه عایق جریان الکتریسیته می‌باشد. در محیط‌های گرم از سوختن نوک پا جلوگیری می‌کند. ول سرپنجه فولادی در گرمای زیاد با انتقال گرما باعث گرم شدن و سوختن پا می‌شود.

مشخصات فنی:

جنس رویه چرم اشبالت

جنس کفه: دو دانسیته پلی اورتان PU

مقاومت کفه: مطلوب

رنگ: مشکی

مدل پوشش: بنددار

سرپنجه: کامپوزیت

کفی داخلی: E.V.A

مورد استفاده: در محیط های کاری سخت و پر مخاطره در شرایطی که آسیب دیدگی پا محرز می باشد به خصوص انگشتان پا همانند فعالیت های خدماتی - صنایع سبک - ساختمان سازی

محصولات مشابه