نام لاتین: uvex silv-Air 7320 Particle-filtering cup shape mask with exhalation valve
شناسه کالا: 2086
قیمت پایه:
104.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک ایمنی یووکس مدل silv-Air p 7320
×

ماسک ایمنی یووکس مدل silv-Air p 7320

به‌طورکلی ماسک‌های سوپاپ دار یووکس که با سطح حفاظتی در کلاس FFP3 قرار دارند دارای قابلیت استفاده مجدد هستند و می‌توان از این ماسک‌ها با حفظ همان قابلیت‌های اولیه در شیفت‌های مکرر کاری استفاده نمود.

طراحی ماسک سوپاپ دار یووکس مدل 7320 به شکل هندسی در ناحیه بینی ماسک است که کمک شایانی جهت تناسب ماسک با فرم‌های مختلف صورت را فراهم می‌کند. در قسمت داخلی ماسک نیز گیره بینی انعطاف‌پذیر تعبیه‌شده است که قابلیت تنظیم ماسک و ثابت کردن آن را بر روی صورت کاربر فراهم می‌کند.

قسمت بیرونی ماسک uvex silv-air به رنگ خاکستری است که مانع از سریع کثیف شدن ماسک می‌گردد. قسمت داخلی این ماسک تنفسی به رنگ سفید خالص است که دارای کیفیت بالا می‌باشد. در قسمت ناحیه دهانی از جنس فوم مصنوعی می‌باشد که موجب احساس راحتی کاربر در حین استفاده از ماسک می‌گردد.

محافظت در برابر آلودگی ها تا سی برابر مقدار مجاز

درزگیر در اطراف ماسک uvex silv-Air p 7320 از جنس مواد نرم است که کاملاً بر روی صورت کاربر می‌نشیند و اطراف دهان را کاملاً مسدود کرده و راحتی و ایمنی فرد را تضمین می‌کند.

پل بینی یکپارچه، انعطاف پذیر و قابل تنظیم

در دو طرف ماسک فیلتر دار یووکس با بندهای (تسمه) از جنس پلی پروپیلن تعبیه‌شده است که از طریق 4 نقطه اتصال به ماسک متصل می‌شوند. بندهای اتصال دارای ساختار محکم و مقاومی هستند که علاوه بر ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر، ایمنی و سلامت فرد را با ممانعت از عبور گردوغبار و آلاینده‌ها به درون ماسک نیز حفظ می‌کنند.

سوپاپ ماسک تنفسی یووکس مدل Silv-Air 7320 به‌طور قابل‌توجهی مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد و تعادل گرمایی و رطوبت را در ماسک حفظ می‌کند. بنابراین؛ این ماسک به خوبی موجب محافظت از سیستم تنفسی کاربر گردیده و تنفس راحت‌تری را برای کاربر فراهم می‌کند.

ماسک سوپاپ دار یووکس تست دولو میت (dolomite) را با موفقیت گذرانده و الزامات استاندارد یک ماسک گردوغبار، در این‌گونه شرایط محیطی را دارد. بدین‌صورت که، شرایط تنفسی باکیفیت بالا را حتی برای طولانی‌مدت برای کاربر فراهم می‌کند.

این ماسک محافظ تنفسی می‌تواند در برابر اسپری‌های مایع غیر فرار، آلیاژهای جامد و آبی تا 30 برابر مقادیر مربوطه استفاده گردد. همانند جوشکاری، لحیم‌کاری، غلظت‌های بالای خطرناک میکروسکوپیک گردوغبارها و همچنین ترکیبات شیمیایی که حاوی به ریلیم، استبیم، آرسنیک، کادمیوم، کبالت، نیکل، پلاتین، رادیوم یا استریکنین (strychnine) است.

ماسک گردوغبار یووکس مدل silv-Air p 7320 بسیار سبک است و فقط 25 گرم وزن دارد. با رنگ‌بندی نقره‌ای- خاکستری موجود است.

ماسک ایمنی یووکس دارای استانداردهای EN 149: 2001 و A1: 2009 است که نشان از کیفیت و عملکرد بالای آن را دارد. قیمت این ماسک سوپاپ دار نسبت به موارد مشابه خود مقرون‌به‌صرفه است.

کاتالوگ


Description

uvex silv-Air 7320 Particle-filtering cup shape mask with exhalation valve - protection level FFP3

Protection against contaminates up to thirty times of the limit value

Soft material edges for increased comfort

Soft sealing lip guarantees a secure, comfortable sealed position of the mask

Integrated, flexible, adjustable nose clip

4-point headband attachment allows an individual and secure fit

Exhalation value reduces breathing resistance and build-up of heat moisture in the mask

Activated carbon filter for odors, gases and vapors below limit value

Mask fulfils the requirements of reusability (R) and the dolomite dust test (D) Art.-No. 8707.320 Retail unit: 5 pieces per box

Technical data

model: pro/exxcel Cup Style FFP3

Protection level: FFP3=Toxic Particles

:additional

requirements Activated carbon filter 

combinable with disposable ove

combinable with goggles

with valve

EN-norm: EN 149

class: breathing protection

danger feature: FFP3

محصولات مشابه