نام لاتین: Drench Showers
شناسه کالا: 1735
قیمت پایه:
3.445 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دوش و چشم شوی اضطراری تلفیقی استنلس استیل دستی مدل 502-450 SS
×

دوش و چشم شوی اضطراری تلفیقی استنلس استیل دستی مدل 502-450 SS

این مدل پایه دار و فاضلاب درون ریز است. استقرار از طریق صفحه زیرین و با تعبیه سه پیچ روی فونداسیون قابل انجام می‌باشد.

لوله و اتصالات و شیرهای مصرفی در ساخت این محصول از جنس استنلس استیل 316 وارداتی موجود در بازار ایران تهیه شده و نیز سایر اجزا از جمله کلگی دوش، کاسه و علمک چشم شوی، دسته‌های دوش و چشم شوی و صفحه کمکی تماماً از جنس استلس استیل با گرید متناسب با قطعه مربوطه تهیه و ساخته شده‌اند.

راهبری این سیستم در دوش و چشم شوی دستی است، اهرم‌ها در هر دو نقطه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حتی با چشم بسته نیز به سهولت قابل دسترس و یافتن خواهند بود.

نازل چشم شوی از نوع پلاستیکی و از تولیدات مرغوب ایرانی انتخاب شده تا در هنگام فعال شدن، یک توده آب نرم را برای شستشوی صورت و چشم مهیا نماید.

این سیستم با توجه به جنس تمام استلس استیل آن برای شرایط محیطی با رطوبت و خورندگی بالا بسیار مناسب می‌باشد.

نصب سیستم با توجه به مونتاژ بودن قطعات اصلی بسیار آسان و از طریق دفترچه راهنمای همراه به سادگی قابل اجرا خواهد بود.

سیستم دارای یک سال ضمانت فنی و ده سال تعهد خدمات پس از فروش می‌باشد.

این تجهیزات در شرایط اضطرار آغشتگی شیمیایی چشم، صورت، بدن، البسه و برای شستشوی سریع، جهت پیشگیری یا کاهش عوارض ناشی از تماس با مواد خورنده و سوزاننده شیمیایی در محیط‌های کار به ویژه در عرصه‌های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای، دفاعی، دارویی، بهداشتی، شیمیایی، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب و غیره استفاده می‌گردند .

 دوش و چشم شوی ایمنی دستی کربن استیل: لوله و اتصالات از جنس کربن استیل با پوشش رنگ اپوکسی کوره‌ای و سایر قطعات از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. این سیستم دارای راهبری دستی است .

دوش و چشم شوی ایمنی دستی استنلس استیل: لوله واتصالات اغلب از جنس استنلس استیل 316 و سایر اجزاء از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. این سیستم دارای راهبری دستی است.

دوش و چشم شوی پدالی تمام استنلس: لوله و اتصالات اغلب از جنس استنلس استیل 316 و سایر اجزاء از جنس استنلس استیل با گرید مناسب می‌باشند. تمام سیستم‌های فوق فاضلاب درون‌ریز می‌باشند و از روی مدلهای خاصی از تولیدات شرکت معروف ENCOLN آمریکا و مطابق استاندارد CE تولید می‌گردند و دارای یکسال ضمانت فنی و ده سال تعهد تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش می‌باشند. دوش اضطراری

نکته مهم در مورد دوش و چشم شوی گالوانیزه، لوله و اتصالات بکار رفته در تولید این محصولات از جنس گالوانیزه مرغوب ایرانی است لیکن در هنگام عملیات رزوه کاری لوله‌ها و اتصالات لایه پوششی گالوانیزه در ناحیه رزوه از بین می‌رود در نتیجه این نقاط در مجاورت و یا تماس با آب و رطوبت دچار زنگ زدگی می‌شوند. این مطلب طبق رفرانس MPT بین الملل غیرقابل اجتناب است. به همین منظور در هنگام مونتاژ قطعات گالوانیزه در این محصولات از چسب سیلیکونی لاک تات (Laktaat) با کد 577 با ضریب تحمل حرارتی تا 270 درجه سلسیوس استفاده می‌نماید تا نقاط رزوه شده فاقد پوشش گالوانیزه از زنگ زدگی مصون بمانند. لذا تاکید می‌شود مصرف‌کنندگان محترم این محصولات ایمنی در هنگام مونتاژ نهایی قطعات آماده جهت نصب و راه اندازی این سیستم‌ها محل رزوه و اتصالات را با چسب فوق کاملاً" آغشته نموده و پس از مونتاژ قطعات و نصب سیستم حداقل 3 الی 5 ساعت از اتصال به شبکه آب خودداری نمایند تا چسب بکار رفته خشک و آب‌بندی کامل شود. رعایت این نکته از زنگ زدگی آتی این نقاط جلوگیری خواهد نمود.

محصولات مشابه