نام لاتین: Tasco Nextera 3006 Ear Muffs
شناسه کالا: 348
قیمت پایه:
240 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش تسکو مدل 3006 مناسب برای محافظت از گوش باکیفیت ساخت مطلوب و میزان کاهش نویز 30 دسی‌بل در برابر صداهای گوش‌خراش و ناهنجار در محیط کار می‌باشد.
×

محافظ گوش تسکو مدل 3006 Nextera

محافظ گوش با طراحی رو گوشی تولیدشده توسط شرکت تسکو (Tasco) در مدل 3006 مناسب برای محافظت از گوش باکیفیت ساخت مطلوب و میزان کاهش نویز 30 دسی‌بل در برابر صداهای گوش‌خراش و ناهنجار در محیط کار می‌باشد.

این گوشی ایمنی با داشتن هد بند با پد فوق سبک ، بالشتک های گوشی نرم و عایق فشار بسیار کمی را به سر وارد آورده که به همراه میله های نگهدارنده ضد خش فلزی سطحی از راحتی را فراهم آورده که شما باور نخواهید کرد که این موضوع در گوشی ایمنی ها کاملاً موثر می باشد.

مشخصات فنی گوشی ایمنی هدبندی Tasco سری 3006

رنگ گوشی ایمنی : مشکی

کشور سازنده گوشی ایمنی: ایالات متحده آمریکا

NRRگوشی ایمنی : 30dB

ویژگی های گوشی ایمنی هدبندی Tasco سری 3006

قابلیت استفاده شبانه روزی از گوشی ایمنی به جهت عدم تحمیل هیچ گونه فشاری بر روی سر

دارای وزن بسیار سبک و جهت استفاده در کارهای پر سروصدا و سخت

دارای لایه های بالشتکی عایق صوتی و نرم به جهت اطمینان دهی برای راحتی و کارایی

هدبند دارای فوم نرم و دوخته شده به شکل بالشتک های کوچک که راحتی بالایی را برای کاربر بوجود می آورد.

گوشی ایمنی با هد بند مجهز به پد نرم و گوشی های دارای بالشتک راحتی را برای کاربر به حداکثر می رساند.

استفاده از قاب های گوشی شیاردار که بالاترین میرایی صوتی را همراه با کاهش بیشتر وزن قاب، فراهم می آورد.

میله های فلزی که هدبند را به گوشی ها متصل می کنند قادرند بدون ایجاد فشار مضاعف به سر کاهش تراز NRR:30 dB را ایجاد کنند.

کاربردها گوشی ایمنی

نیروگاه ها،  صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، تولیدات شیمیایی و دارویی، صنعت خودرو سازی، فرآوری فلزات، تولید پارچه (نساجی)، صنعت چوب، معدنکاری، ساختمان سازی 

مطابق با استانداردهای :

ANSI s3. 19-1974

محافظ گوش فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «تسکو» (Tasco) است. این محافظ به‌شکل روگوشی طراحی می‌شود و می‌توان از آن برای انجام کارهای عمرانی، ساختمانی، نجاری، تراشکاری و هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد استفاده کرد. شرکت تسکو برای این محصول از بالشتک‌هایی بسیار نرم استفاده کرده است تا گوش کاربر درحین کار اذیت نشود. این بالشتک‌ها سایزی برابر 10 × 7 سانتی‌متر دارند. محافظ‌های روی بالشتک‌ها نیز از طریق یک رابط لاستیکی به یکدیگر متصل شده‌اند. در بخش زیرین این رابط که روی سر قرار می‌گیرد از موادی نرم و انعطاف‌پذیر استفاده شده است تا فشار زیادی به سر کاربر وارد نشود. این محافظ وزنی برابر 224 گرم دارد که میزانی مناسب برای یک محافظ گوش محسوب می‌شود. نسبت کاهش نویز این محصول 30 دسی‌بل اندازه‌گیری شده است. شرکت تسکو این محافظ گوش را تحت عنوان مدل «Nextera» به بازار عرضه می‌کند. با استفاده از این محصول احتمال آسیب دیدن گوش کاربر در برابر اصوات بلند کاهش می‌یابد.

Tasco Nextera 3006 Ear Muffs

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Tasco، ایرماف Tasco، ایرپلاگ سیلیکونی، گوشی صداگیر کاناسیف، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه