نام لاتین: CT Utility BackPack
شناسه کالا: 1350
قیمت پایه:
1.425 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کوله پشتی 40 لیتری سی تی مدل Utility BackPack
×

کوله پشتی 40 لیتری سی تی مدل Utility BackPack

این کوله پشتی مدل Utility BackPack توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا تولیدشده است. این شرکت انواع کوله پشتی را مطابق با استاندارد بین‌المللی CE اروپا تولید و عرضه کرده است.

این کوله پشتی مستحکم برای نجات، غارنوردی یا حمل تجهیزات استفاده می‌شود. این کوله داری حجم 40 لیتر بوده و بسیار جادار و مناسب است این کوله با طراحی خاص ارگونومی ساخته شده و دارای بند کمری، بند شانه‌ای و پانل پشتی است که موجب توزیع بار و جلوگیری از تمرکز بار در یک ناحیه می‌شود که این ویژگی خود موجب راحتی بیشتر و کاهش احتمال آسیب به مهره کمری و وارد شدن فشار زیاد به ستون فقرات شخص حین پیاده روی‌های طولانی مدت با این کوله می‌شود.

 این کوله از ماده پلی استر با پوشش PVC ساخته شده که مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و سایش در هنگام عبور از مسیرهای سخت دارد و جهت استفاده غارنوردان از این کوله می‌باشد. درب این کوله بزرگ بوده و امکان استفاده حداکثر با راحتی بیشتر جهت گذاشتن وسایل در داخل کوله را فراهم می‌کند. قسمت پشتی این کوله از جنس مواد عرق گیر بوده و حداکثر راحتی را برای کاربر فراهم می‌کند. دو سگک جلویی درب کوله را کاملاً بسته نگه داشته و از باز شدن احتمالی درب کوله و افتادن تجهیزات از داخل کوله محافظت می‌کند.

جیب کناری کوله دارای زیپ بوده و جهت نگه داری اسناد و مدارک شخصی بوده و زیپ جیب مدارک را از گم شدن و خیس شدن و دیگر آسیب‌های احتمالی محافظت می‌کند.

ویژگی‌های اصلی:

از ماده پلی استر با پوشش PVC بسیار مستحکم و مقاوم در برابر سایش ساخته شده است.

دارای کمربند کمری، بندهای شانه‌ای و پانل پشتی برای فراهم آمدن راحتی بیشتر طراحی شده است.

دارای درب بزرگ برای قرار دادن آسان تجهیزات در داخل کیسه

دارای جیب زیپ‌دار کناری برای گذاشتن اسناد و مدارک شخصی

دارای حجم زیاد:40 لیتر

وزن: 895 گرم

ابعاد: 64×30×18

ساخت اروپا

دارای شکل مستطیلی

رنگ: نارنجی

کوله پشتی سی تی - کوله پشتی CT

CT Utility BackPack

کلمات کلیدی: کوله پشتی

محصولات مشابه