نام لاتین: Dewalt DCD710D2 Cordless Drill Driver
شناسه کالا: 135
قیمت پایه:
693 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: دریل پیچ گوشتی شارژی با باتری لیتیوم مدل DCD710D2 دیوالت «Dewalt» با توان 180وات, باتری 12 ولت و سه نظام خودکار 10 میلی متر پرکاربرد و با کیفیت میباشد.
×

دریل پیچ گوشتی شارژی با باتری لیتیوم مدل DCD710D2  یکی از تولیدات باکیفیت و کاربردی شرکت دیوالت «Dewalt» است. این دریل قدرت مناسب و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. مناسب برای سوراخ کاری در چوب، فلز و پلاستیک و باتری این دستگاه 12 ولت از نوع لیتیوم-یونی با توان 180 وات میباشد. دلیل استفاده از باتری لیتیوم-یون، مقاومت بالای آن در برابر فشار، ضربه، حرارت و قابلیت شارژ به دفعات بسیار زیاد است. سه نظام این دستگاه خودکار 10 میلی متر میباشد . ابعاد مناسب و وزن 1100گرمی این محصول کارایی آن را افزایش می‌دهد. پانزده حالت کاری در گشتاورهای مختلف برای این محصول در نظر گرفته ‌شده است و با توجه به اینکه یک LED در بالای شستی دستگاه قرار دارد، در محیط‌هایی با نور کم هم می‌توانید از آن استفاده کنید. 

سرعت گردش آزاد این دریل پیچ گوشتی 1500 دور بر دقیقه- دارای گشتاور بین 15 تا 24 نیوتن‌ متر- سبک و کم حجم و سیستم گردش چپ گرد، راست گرد از ویژگی های این دریل میباشد.