نام لاتین: Yahya Super 3M -89 Safety Shoes
شناسه کالا: 7
قیمت پایه:
137 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی یحیی مدل Super 3M بدون ساق با کفی از جنس پلی اورتان ضد بو و عرق, سرپنجه فولادی مقاوم در برابر ضربه, زیره PU تزریقی ضد لغزش, ضد اسید مواد نفتی, بنزین می‌باشد.
×

کفش ایمنی یحیی مدل 89 - Super 3M

یکی از مهم‌ترین استانداردها در هر صنعت، استفاده از البسه ایمنی مناسب است. چراکه در مشاغل صنعتی انسان‌ها به نسبت بیشتری با حوادث غیرقابل پیش‌بینی مواجه می‌شوند. به همین دلیل استفاده از لباس کار همراه با ایمنی مناسب و کیفیت بالا از اهمیت زیادی برخوردار و ضروری است. کفش ایمنی نیز یکی از مهم‌ترین اقلام لباس ایمنی به شمار می‌رود که تقریباً بیشترین تاثیر را در حفاظت فرد در حین کار عهده دارد.

کفش ایمنی یحیی مدل 89 - Super 3M از ویژگی‌های مناسب، برای ایمنی کاربر را داراست که شرکت یحیی ( Yahya ) آن را تولید و عرضه می‌کند. در این خصوص، در ادامه به ویژگی‌های منحصر به فرد این کفش می‌پردازیم.

کفش ایمنی یحیی شامل پوشش فولادین در قسمت سرپنجه‌ها ی کفش می‌باشد که به دلیل طراحی مناسب و مقاومت بالایی لایه کامپوزیت، مانع از آسیب دیدن انگشتان پا در اثر سقوط اجسام سنگین و یا ضربه‌های ناگهانی تا 200 ژول می‌شود. و از آنجایی که در مشاغل سخت این امر اجتناب‌ناپذیر است، اگر از کفش ایمنی مناسب در حین کار استفاده گردد آسیبی به پای کاربر وارد نمی‌شود و از خطرات ناشی از آن ایمن می‌گردد. در این امر، کفش ایمنی یحیی به سهولت در حوادث غیر مترقبه از پنجه‌های پا به خوبی محافظت می‌کند.

از دیگر موارد قابل ملاحظه‌ای که در استحکام و پایداری یک کفش ایمنی باید مدنظر قرار داد، زیره‌ی کفش ایمنی است. زیره ای که برای این کفش امینی یحیی مدل Super 3M طراحی شده از جنس تزریقی پلی یورتان اتری PU است. ساختار پلی یورتان این کفش به گونه‌ای است که علاوه بر ایجاد انعطاف‌پذیری بالا در زیره ی کفش, باعث مقاومت و استحکام آن نیز می‌گردد و مانع از ساییدگی و از کار افتادگی زودرس کفش ایمنی می‌شود. علاوه بر آن دارای خاصیت ضد لغزش نیز می‌باشد. بنابراین، مانع از حوادث احتمالی برای کاربر همانند لغزش در حین کار همانند بالا و پایین رفتن از پله‌ها و یا شرایط محیطی خیس می‌شود.

همان‌گونه که مستحضر هستید یک کفش ایمنی استاندارد، باید در برابر مواد شیمیایی استحکام و مقاومت کافی داشته باشد. مواد شیمیایی مختلف در محیط کار به سطوح خارجی و داخلی کفش‌ها آسیب می‌رسانند و به دنبال آن، ایمنی جسمی فرد را نیز به مخاطره می‌اندازند. کفش ایمنی (Yahya) به دلیل طراحی و ساختار مناسب دارای مقاومت و سطح ایمنی بالایی در برابر مواد شیمیایی است که از نفوذ مواد شیمیایی خطرناک و مایعات نظیر اسید، بنزین، روغن و آب به درون محفظه داخلی کفش ممانعت می‌کند و از پای کاربر در مقابل مواد خطرناک کاملاً محافظت می‌کند.

طراحی کفش ایمنی یحیی مدل 89 - Super 3M بدون ساق است و فاقد زیپ می‌باشد. رویه‌ی آن از جنس چرم طبیعی گاوی است و همان‌گونه که از یک کفش ایمنی صنعتی انتظار می‌رود، از مقاومت بالایی در برابر آسیب و ساییدگی برخوردار است.

کفی طبی تزریقی دو جانبه پلی اورتان با توزیع وزن بدن در سطح کف پا از ایجاد فشار موضعی و درد در پاشنه و سینه پا جلوگیری و دارای خاصیت آنتی باکتریال ضد بو و تعریق می‌باشد.

کفش ایمنی یحیی با ارگونومی مناسب دارای وزن ایده آل برابر 1000 گرم است که برای محیط و مشاغلی همانند انبارداری و معماری بسیار مناسب است.

کفش ایمنی یحیی مدل Super 3M یکی از انواع کفش ایمنی و قابل معرفی است که توسط شرکت یحیی تولید و باقیمت مناسب به بازار ارایه شده است و در حین انجام فعالیت‌های صنعتی از پاهای کاربر به خوبی محافظت می‌کند.

تیم آچارک انواع کفش ایمنی یحیی، انواع کفش ایمنی، کفش پنجه کامپوزیت، کفش کار، کفش کارگری، بهترین کفش کار، کفش ایمنی پنجه کامپوزیت، انواع کفش های عایق برق، کفش ضد برق یحیی، کفش ایمنی ضد برق، کفش ایمنی با پنجه کامپوزیت، بهترین کفش ایمنی مهندسی و لیست تجهیزات ایمنی را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی ابزارالات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه