نام لاتین: Howard Leight BILSOM 303L Foamplug
شناسه کالا: 337
قیمت پایه:
2.3 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوش‌گیر هاوارد لایت مدل BILSOM 303L با نسبت کاهش نویز 33 دسی‌بل از جنس TPE تولیدشده که فوق‌العاده راحت و با هر نوع پوستی سازگار است.
×

گوش‌گیر هاوارد لایت مدل BILSOM 303L

محافظت از سیستم شنوایی در برابر صداهای ناهنجار در محیط کار صنعتی و غیره امری مهم و ضروری است که توسط صداگیرهای روی گوش و داخل گوش (انسداد مجاری گوش) انجام می‌شود. صداگیرهای داخل گوش به شکل اسفنجی به دلیل شرایط و راحتی استفاده از آن بسیار متناسب بوده و از کاربرد زیادی برخوردار هستند. این محافظ گوش بانام تجاری «Howard Leight» مدل «Bilsom 303L» تولید و عرضه می‌گردد. فوم گوشی از جنس TPE (الاستومر ترموپلاستی) یا فوم پلی اورتان تهیه‌شده که فوق‌العاده راحت و با هر نوع پوستی سازگار است و از ورود خاک و سایر آلاینده‌ها نیز محافظت می‌کند. مناسب برای افرادی که در معرض نویز و صدای بلند قرار دارند و عملکرد عالی در کاهش صدا SNR: 33dB. برای حفظ بهداشت بعد از یک‌بار استفاده کردن دور انداخته شود، شستشو و پاک کردن گوش‌گیر توصیه نمی‌شود.

سوال‌های زیادی که کاربران دغدغه آن را به همراه دارند این است که بهترین گوشی صداگیر برای مطالعه از کجا بخریم؟ گوشی ضد صدا برای خواب و وسیله‌ای برای نشنیدن صدا موقع خواب از کجا فراهم کنم؟ چه وسیله‌ی صدا خفه کن برای گوش مناسب است؟ نحوه تهیه محافظ گوش نوزاد در برابر صدا به چه صورت است؟ جواب این سوال‌ها را گروه آچارک با تمام اطلاعات کافی در اختیارتان قرار می‌دهد.

آچارک بهترین گوشی محافظ گوش، بهترین گوشی صداگیر، قیمت گوشی‌های صداگیر، خرید محافظ گوش آکوستیک، انواع گوشی‌های صداگیر و بهترین برند محافظ گوش را با راحت‌ترین روش خرید ممکن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Howard Leight BILSOM 303L Foamplug

محصولات مشابه