نام لاتین: Foldable Traffic Cone With Ring 45cm
شناسه کالا: 853
قیمت پایه:
41.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: مخروط ترافیکی تاشو 45 سانتی‌ متر برای هشدار و توجه به تردد هنگام خط‌کشی، تعمیرات و هدایت وسایل نقلیه در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها به‌کاررفته می‌شود.
×

مخروط ترافیکی تاشو 45 سانتی‌ متر

توجه به هشدارها و نکات ایمنی ترافیکی جاده‌ها و راه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای کاهش خسارات جانی و مالی باید مسیر عبوری وسایل نقلیه امنیت بیشتری داشته باشند. وسایل هشداردهنده‌ی مختلفی برای افزایش ایمنی راه استفاده می‌شود. مخروط‌های ترافیکی از این نوع وسایل هشداردهنده می‌باشد. مخروط‌ها دارای سطح مقطع بزرگی هستند که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و می‌توان از آن برای سطح مقطع شیب‌دار هم به‌راحتی استفاده کرد.

مخروط ترافیکی طبق استانداردهای جهانی کیفیت، با کیفیت بالا و مناسب از مواد پلاستیکی انعطاف‌پذیر و با استفاده از تثبیت‌کننده UV تولید و عرضه می‌شود.

با توجه به این ویژگی‌ها در تمام وضعیت‌های آب و هوایی، رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی ماندگار است. رنگ‌های روشن بکار رفته شده بر روی مخروط ترافیکی از فاصله دور قابل رویت است.

مخروط ترافیکی برای هشدار وجود موانع و هدایت ترافیک وسایل نقلیه در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها به‌کاررفته می‌شود. این موانع در سطح معابر و جاده را می‌توان به‌طور موقت استفاده کرد.

مشخصات:

مخروط‌های ترافیکی برای هشدار و توجه به تردد هنگام خط‌کشی، تعمیرات و بستن خیابان‌ها

جنس بدنه: پلاستیک

رنگ: قرمز

اندازه / ابعاد: 45 سانتی‌متر

وزن خالص محصول: 1700 گرم

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک مخروط ترافیکی، مخروط ترافیکی تاشو، مخروطی ترافیکی، قیمت مخروطی ترافیکی، قیمت مخروط ترافیکی، فروش مخروط ترافیکی، خرید مخروط ترافیکی، مخروط‌های ترافیکی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه