نام لاتین: UVEX UNIPUR 6630 Safety Gloves
شناسه کالا: 924
قیمت پایه:
55 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل UNIPUR 6634 از جنس پلی آمید و یک لایه لاستیکی از جنس اکریلو نیتریل بوتادین در قسمت‌های کف دستکش و انگشتان، سبک و انعطاف پذیر، باقابلیت ضد سایش و برش می‌باشد.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل UNIPUR 6634

UVEX UNIPUR 6634

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینهٔ تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی UNIPUR 6634 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینهٔ حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

معرفی محصول

این دستکش ایمنی سبک و انعطاف پذیر، باقابلیت ضد سایش و برش می‌باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار برای کاربر ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد که کاربر به خوبی اشیاء را لمس کرده و چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد. دارای دوام مکانیکی و عمر مفید بالا بوده و همچنین مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

• مواد سازنده: جنس دستکش از پلی آمید بوده و یک لایه لاستیکی از جنس NBR (اکریلو نیتریل بوتادین) قسمت‌های کف دستکش و انگشتان را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، برش و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به‌کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیت برای پوست ایجاد نمی‌کند.

• راحتی و آسایش: این دستکش دارای انعطاف‌پذیری خوبی بوده و هنگام پوشیدن به خوبی با دست فرد منطبق شده و باعث می‌شود که فرد هنگام کار کردن از چنگش خوبی برخوردار باشد.

• استاندارد: دارای گواهی‌نامه استاندارد EN 388 می‌باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج‌شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان می‌دهد. سطح حفاظت (حداقل 1 و حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است). کد 3: مقاوم در برابر سوراخ شدن. کد 3: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 1: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است. که به‌صورت EN 388 (4 1 3 3) نشان داده می‌شود.

• کاربرد: کارهای دقیق و محیط‌های کاری که دارای خطرات مکانیکی می‌باشند (مانند: ساخت‌وساز،، صنعت‌ها، کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، محیط مرطوب، کارهای روغن‌دار یا مواد چرب مانند تعمیرکاری...

نحوه نگهداری

• تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

• نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

• هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

ویژگی‌های محصول:

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نام محصول: UNIPUR 6634

نام شرکت: UVEX

رنگ: مشکی /خاکستری

جنس: پلی‌آمید

قسمت‌های روکش‌دار: کف دستکش و انگشتان

جنس کف دست و انگشتان: لایه لاستیکی از جنس NBR (اکریلو نیتریل بوتادین)

سایز: 7 8 9 10

استاندارد: (3 3 1 4) EN 388: 2003

مناسب برای: کار در شرایط خشک و نیمه مرطوب

موارد استفاده: کارهای دقیق، محیط‌های مکانیکی، محیط مرطوب، کارهای روغن‌دار یا مواد چرب مانند تعمیرکاری ...

محصولات مشابه