نام لاتین: Licota ASD-168K03 6Pcs Precision Screwdriver
شناسه کالا: 196
قیمت پایه:
57 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: مجموعه 6 عددی پیچ گوشتی دقیق ساعتی لیکوتا مدل ASD-168-K03 تمام اعضای این مجموعه در یک جعبه‌ی پلاستیکی با درب شفاف قرار گرفته‌اند.
×

این محصول توسط شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی و در اشکالی تقریبا مشابه با هم تولید می‌شوند.پیچ‌‎هایی با سری‌های بسیار ریز را با کمک پیچ‌گوشتی‌های ساعتی باز کرده و یا می‌بندند. این نوع پیچ‌گوشتی ابعاد و وزن کمی دارد و در مصارف خانگی یا در مشاغل تعمیرات کاربرد بسیار زیادی دارد.با توجه به کوچک بودن پیچ‌هایی که به کمک این نوع پیچ‌گوشتی باز یا بسته می‌شوند، بهتر است که این محصول را با قابلیت آهنربایی سری آن تهیه کنید و احتمال گم‌شدن پیچ را کاهش دهید. 

LICOTA نامی آشنا در تولید گونه‌های مختلف ابزار دستی است. این شرکت در سال 1983 شروع به کار کرد و امروزه به‌خصوص در بازارهای آسیایی جایگاه بسیار مناسبی برای خود ایجاد کرده است. مجموعه‌ی ASD-168K03 یکی از محصولات این شرکت است که با کیفیت قابل قبولی تولید می‌شود.

مجموعه پیچ‌گوشتی  ASD-168-K03 یکی از محصولات شرکت «لیکوتا» (Licota) و نمونه‌ای از مجموعه پیچ‌گوشتی‌های ساعتی با کیفیت مطلوب است. این مجموعه شامل 6 عدد پیچ‌گوشتی می‌شود. 3 عدد از این پیچ‌گوشتی‌ها با سری دوسو و 3 عدد دیگر با سری چهار سو هستند. پیچ‌گوشتی‌های دوسو شامل سایزهای 2، 2.5 و 3 و پیچ‌گوشتی‌های چهارسو در سایزهای PH0، PH00 و PH1 ساخته می‌شوند. جنس سری تمام این پیچ‌گوشتی‌ها از استیل ساخته می‌شوند و قابلیت آهنربایی هم دارند. دسته‌های آن‌ها هم از لاستیک ساخته است. فرم و آج‌های قرارگرفته روی دسته، کمک بسیار زیادی به استفاده از این محصول می‌کند. . بسیاری از افراد می‌توانند به‌راحتی از این مجموعه پیچ‌گوشتی استفاده کنند.

محصولات مشابه