نام لاتین: 3M 2097 P100 Particulate Filter
شناسه کالا: 662
قیمت پایه:
26.5 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: پد ماسک تنفسی گردوغبار اکتیوکربن 3M مدل 2097 مناسب برای طیف گسترده ای از آلاینده های ذرات روغن و غیر نفتی و می تواند به عنوان یک پیش فیلتر برای شرایط شیمیایی خاص استفاده شود.
×
فیلتر گردوغبار اکتیوکربن 3M مدل 2097

مناسب برای طیف گسترده ای از آلاینده های ذرات روغن و غیر نفتی و می تواند به عنوان یک پیش فیلتر برای شرایط شیمیایی خاص استفاده شود

فیلتر جاذب 3M 2097 P100 توسعه یافته با نیازهای تنفسی شما است. به صورت ویژه با لایه های کربن مناسب برای بخارات آلی طراحی شده است.

فیلتر 2097 یک پیش فیلتر برای قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خاص از سری فیلترهای P100 شرکت 3M می‌باشد. 3M یک شرکت کانادایی فعال درزمینه تولید محصولات حفاظت فردی است، این شرکت از تکنولوژی AEM (الکترو مدیا پیشرفته) برای ساخت فیلترهای سری P100 استفاده می‌کند. با استفاده از این تکنولوژی میکروفیبرهای سازنده فیلتر به خوبی در کنار هم قرارگرفته و فیلتر را برای استفاده طولانی‌مدت در محیط‌ با ذرات روغنی و غیر نفتی مناسب می‌سازد.

• حفاظت چند منظوره. 2097 سازگاری: این فیلتر به‌واسطه طراحی و بازدهی که دارد می‌تواند با طیف گسترده‌ای از ماسک‌های تمام‌صورت و نیم صورت این شرکت (3M) تطبیق یافته و مورداستفاده قرار گیرد.

راحتی: به خاطر استفاده از تکنولوژی (AEM) برای ساخت این فیلتر، فیلتر دارای وزنی سبک می‌باشد.

سادگی: استفاده از این فیلتر آسان است و برای کار با آن نیازی به آموزش نیست بلکه فقط کافیست به راهنمای آن مراجعه کرد و اطلاعات موردنیاز را به‌دست آورد.

بازدهی فیلتر: این خصوصیت یکی از خصوصیت‌های مهم در انتخاب فیلترها می‌باشد. بازدهی (درصد جذب) این فیلتر منحصربه‌فرد و قابل‌توجه بوده چراکه با توجه به آزمون‌های سری P استاندارد NIOSH حداقل بازدهی در فیلتر P1002097 برابر با 99/97% می‌باشد و این به معنی این است که فیلتر 99/97% ذرات را هنگام تنفس به خود جذب و مانع از عبور آن‌ها از فیلتر می‌شود.

طول عمر فیلتر: مواد انعطاف‌پذیر این فیلتر مقاوم در برابر رطوبت، سایش، شعله و آب می‌باشند. اگر به هر دلیلی فیلتر آسیب‌دیده شود و یا تنفس دشوار شود، باید بلافاصله منطقه آلوده را ترک و فیلتر را دفع کرد. این فیلتر در محیط‌های با آیروسول های روغنی می‌تواند 40 ساعت یا 3 روز مورد استفاده قرار گیرد و بعدازآن دفع شود.

اقتصادی: نسبت به کارایی و بازدهی بالایی که این فیلتر دارد مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

ذرات قابل مواجهه طبق استاندارد OSHA فیلتر 2097 جاذب ذرات زیر می‌باشد:

1-سرب 2-آزبست 3-کادمیوم 4-آرسنیک 5-محصولات دارویی 6-متیل دی آنیلین

مواردی که می‌توان از این فیلتر استفاده کرد به شرح زیر است.

شغل‌ها:

1-جوشکاری 2-برشکاری 3-لحیم‌کاری 4-ریخته‌گری

محیط‌های حاوی مواد زیر:

1- مواد جامد معدنی، زغال سنگ، سنگ‌آهن، پنبه، آرد و...

2- مواد مایع یا روغنی که از اسپری‌ها منتشر می‌شود.

3- فیوم های جوشکاری

4- ذرات رادیواکتیو مانند اورانیوم و پلوتونیوم

5- آزبست

فیلتر ذرات P100 برند 3M مدل 2097

فیلتر ذرات با لایه زغال فعال برای محافظت در برابر سطوح آزاردهنده‌ی بخارات آلی (منظور از سطوح آزاردهنده این است که غلظت بخارات آلی از PEL بیشتر نباشد)

فیلتر مناسب برای محافظت در برابر ذرات روغنی و غیر روغنی با کارایی 99/97% مطابق با NIOSH

قابل استفاده برای محافظت در برابر:

ذرات جامد مثل زغال سنگ، کتان یا پنبه، آرد و ...

ذرات مایع با پایه روغنی

فیوم های فلزی حاصل از جوشکاری، برشکاری و یا عملیات حرارت دادن فلزات

ذرات رادیواکتیو مانند اورانیوم و پلوتونیوم

آزبست، سرب، آرسنیک، کادمیم

فیلتر بسیار سبک و فاقد فایبرگلاس

فیلتر بسیار با دوام و با ساختاری مقاوم در برابر سایش، رطوبت و حرارت

مدت‌زمان استفاده: در صورت آسیب دیدن فیلتر یا سخت شدن تنفس، فیلتر باید تعویض شود. در صورت استفاده از فیلتر برای محافظت در برابر ذرات روغنی باید بعد از 40 ساعت مصرف یا پس از 30 روز از تاریخ شروع مصرف فیلتر تعویض گردد.

کاربردها: صنایع شیمیایی، جوشکاری، لحیم‌کاری، ریخته‌گری، برشکاری، داروسازی

قابل انطباق با ماسک‌های نیم صورت و تمام‌صورت دو فیلتر 3M سری 6000 و 7000

محصولات مشابه