نام لاتین: UVEX Winner MT 9159118 Safety Glasses
شناسه کالا: 587
قیمت پایه:
210 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: عینک ایمنی یووکس مدل Winner MT 9159118 با کیفیت بالای لولای فنری بدون لغزش بر روی صورت فرد نشسته و کمترین فشار را بر روی صورت فرد ایجاد می‌کند.
×

عینک ایمنی یووکس مدل Winner MT 9159118

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند.

چشم یکی از عضوهای مهم بدن انسان است و اهمیت حس بینایی بر کسی پوشیده نیست. خطرات زیادی در محیط کار چشم و حس بینایی انسان را تهدید کرده و تحت تاثیر قرار می‌دهد. ازجمله این خطرات می‌توان به (گردوغبار، میست ها، مواد شیمیایی، حرارت، ضربات، پاشش مواد، براده‌ها و ...) اشاره کرد. عینک ایمنی جز وسایل حفاظت فردی می‌باشد که کار آن حفاظت از چشمان در برابر مخاطرات شغلی تهدیدکننده حس بینایی است. عینک‌های ایمنی در طرح‌ها، برندها و از همه مهم‌تر حفاظت و کاربردهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. با دانستن مخاطرات شغلی و بررسی ویژگی‌های عینک موردنیاز، افراد می‌توانند بهترین انتخاب را داشته و عینک ایمنی متناسب با مخاطرات شغلی خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

قاب عینک:

رنگ قاب فلزی می‌باشد.

دارای دو پد بینی متحرک که با صورت فرد سازگار است و موجب راحتی بیشتر در استفاده از عینک می‌شود.

عینک بدون لغزش بر روی صورت فرد نشسته و کمترین فشار را بر روی صورت فرد ایجاد می‌کند.

تکنولوژی نوآورانه uvex با اجزاء دوبل برای فراهم نمودن حداکثر راحتی کاربر

کیفیت بالای لولای فنری که موجب دوام و حرکت آزادانه دسته این عینک می‌شود.

لنز :

رنگ لنز خاکستری است. این لنزها برای کارهای عمومی مناسب هستند. دید خوبی برای کار در محیط‌ها و فضاهای داخلی دارند و برای محافظت در برابر ضربه عالی‌اند. در اکثر کارهای مثل کارهای آزمایشگاهی، سنگ‌کاری، تراشکاری و کارهای از این قبیل استفاده می‌شود.

صفحه مسطح لنز یک حفاظت عالی و میدان دید بهینه را فراهم می‌کند.

جنس لنز از پلی کربنات می‌باشد. لنزهای پلی کربنات سبک‌تر و باریک‌تر و در مقابل ضربه 10 برابر مقاوم‌تر از لنزهای پلاستیکی هستند.

ضد مه در قسمت داخلی لنز به‌صورت دایم کمتر از 16 ثانیه بعد از پوشیدن عینک. از یک پوشش حرارتی برای این لنزها استفاده‌شده و در برابر مه گرفتگی مقاوم هستند و برای محیط‌های مرطوب مناسب می‌باشند.

مقاوم در برابر خراشیدگی که باعث می‌شود طول عمر لنزها بالا رفته و همچنین تمیز کردن و نگه‌داری از آن‌ها آسان‌تر و برای محیط‌ها سایشی مناسب باشند.

لنز پانوراما با لنز دوبل و دید گسترده که اطراف آن را قاب فرانگرفته است و تمیز کردن آن راحت است.

لنزها علاوه بر محافظت از چشم از ابروی فرد نیز محافظت می‌کنند.

دارای فیلتر محافظ در برابر تابش‌های UV و UV 400 که 99.9% اشعه مضر uv را جذب می‌کند و حفاظت 2 تا 5 را ارایه می‌دهد.

فیلتر تابش خیره‌کننده (تصویر در گالری)

استانداردها:

استاندارد اروپایی DIN EN 166 همه الزامات حفاظت از چشم را به‌طورکلی شرح می‌دهد. عینک ایمنی مطابق با DIN EN 166 شامل یک قاب و لنز است که در استانداردهای زیر به لنزهای ایمنی و لنز با فیلتر موثر طبقه‌بندی می‌شوند.

برچسب‌گذاری مطابق با DIN EN 166 انجام می‌شود.

اطلاعات فنی در مورد لنزهای ایمنی چشم در دستورالعمل زیر مطابق با EN 166:

• کلاس حفاظت (فقط فیلتر کردن)

• علامت سازنده

• کلاس نور (به‌جز لنزهای جانبی)

• علامت گواهینامه (در صورت لزوم)

• نماد استحکام مکانیکی

• نماد فلز گداخته شده غیر متصل

فیلترهای تابش خیره‌کننده برای استفاده صنعتی - DIN EN 172

EN 172 یک استاندارد ویژه برای حفاظت از چشم شخصی است و خواص فیزیکی موردنیاز فیلترهای مورداستفاده برای کاهش تابش خورشید در استفاده صنعتی را توصیف می‌کند. این خواص شامل، ویژگی‌های مکانیکی و نوری و الزامات فیلترهای خیره‌کننده خورشید است.

برای استفاده از فیلترهای تابش خیره‌کننده در استفاده صنعتی، الزامات کلی برای حفاظت از چشم شخصی مطابق با DIN EN 166 نیز باید انجام شود. بسته به سطح استفاده، فیلترهای تابش خیره‌کننده مطابق با استاندارد DIN EN 172 می‌توانند به‌عنوان فیلتر در عینک یا فیلترهای اختصاصی استفاده شوند.

به توجه به فن‌آوری های نوآورانه، فیلترهای تابش خیره‌کننده UVS مطابق با استاندارد DIN EN 172 ادغام رنگ کامل را در کنار حفاظت مطلوب ارایه می‌دهند.

محصولات مشابه