نام لاتین: 3M Peltor X3A Ear Muff
شناسه کالا: 1094
قیمت پایه:
448 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوشی ایمنی روی گوش تری ام پلتور مدل X3A با میزان کاهش صدا 28 dB و لایه نرم بر روی گوشی به خوبی به اطراف گوش چسبیده و مانع از نفوذ صدا به داخل گوش می‌شود.
×

گوشی ایمنی روی گوش تری ام پلتور مدل X3A

ایرماف 3M X3A یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی شرکت 3M درزمینه حفاظت شنوایی می‌باشد. 3M یک شرکت کانادایی فعال درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی است.

معرفی محصول گوشی ایمنی 3M:

ایرماف X3A یکی از محصولات جدید شرکت 3M از سری ایرماف های محافظتی X می‌باشد. فن‌آوری پیشرفته، طراحی و عملکرد حفاظتی مناسب، آسایش و راحتی هنگام پوشیدن، همگی باعث شده که سری X از پیشگامان درزمینه ایرماف ها باشند. این محصول در برابر صداهای سطح پایین، متوسط و حتی صداهای بلند در صنعت، حفاظت خوبی را ایجاد می‌کند.

• عایق در برابر الکتریسیته (دی‌الکتریک): هدبند و گوشی‌های این ایرماف در برابر الکتریسیته عایق می‌باشند. اجزای فلزی هدبند تحت پوشش مواد رسانا قرارگرفته‌اند تا بتوان از ایرماف در محیط‌های با ولتاژ برق پایین‌تر از (440V جریان برق نامتناوب AC) استفاده کرد. ازآنجاکه استانداردی برای آزمایش کردن این قابلیت وجود ندارد، مطابق با روش ارایه‌شده توسط استاندارد EN 397:1995 مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. به این صورت که آیا در طول این آزمون جریان برق نفوذی در ایرماف زمانی که سطح خارجی آن در تماس با منبع برق است از 1.2 ma تجاوز نکند.

• هدبند: از سیم فولادی ضدزنگ بوده که توسط مواد پلاستیکی پوشیده شده است که: 1. عایق الکتریسیته بوده 2. برای استفاده‌های طولانی‌مدت فشار سازگاری را بر روی سر فرد (حداقل فشار) ایجاد می‌کند. برای راحتی فرد و همچنین حفظ تعادل ایرماف بر روی سر هدبند به‌صورت دوتایی طراحی‌شده است.

• بالشتک نرم (لایه نرم بر روی گوشی): این لایه نرم هنگام پوشیدن ایرماف 1. به خوبی به اطراف گوش چسبیده و مانع از نفوذ صدا به داخل گوش می‌شود. 2. هنگام استفاده به‌واسطه نرم بودن آن کاربر احساس راحتی می‌کند. این لایه نرم برای رعایت بهداشت قابل تعویض است.

• سطح حفاظت: یکی از بارزترین و مهم‌ترین خصوصیتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از ایرماف ها به آن توجه دارد میزان کاهش صدا (NRR) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی‌های ایرماف می‌باشد. رنج کاهش صدا در ایرماف X3A برابر با 28 dB است. همچنین ایرماف در فرکانس‌های با رنج بالاتر حفاظت بالاتری را ارایه می‌دهد. مطابق با طبقه‌بندی CAS در کلاس AL قرار می‌گیرد. نکته: (NRR) ممکن است نسبت به حفاظت شنوایی محصول در استفاده معمولی یا خاص دست بالاگرفته شده باشد به همین دلیل 3M توصیه می‌کند که همیشه برآورد کنید که این وسایل 50% از میزان کاهندگی صدا را برآورده می‌کنند.

• استاندارد: مطابق با استاندارد EN 379

• از نقاط منفی این محصول می‌توان به ضد آب نبودن آن اشاره کرد.

میزان کاهش شدت صوت در فرکانس های مختلف

فرکانس: 125 میانگین: dB 23.4

فرکانس: 250 میانگین: dB 27.7

فرکانس: 500 میانگین: dB 29.4

فرکانس: 1000 میانگین: dB 42.5

فرکانس: 2000 میانگین: dB 38.8

فرکانس: 4000 میانگین: dB 42.3

فرکانس: 8000 میانگین: dB 39.5

ویژگی‌های محصول:

• نوع محصول: ایرماف (گوش‌پوش)

• نام محصول: X3A

• شرکت: 3M

• رنگ: فرمز - مشکی

• جنس: هدبند: فولاد ضدزنگ - پوشش هدبند: پلی‌استر، TPE، پلی‌پروپیلن و پلی استال - گوشی: ABS/TPU - داخل محفظه گوشی: فوم TPU - بالشتک گوشی: فوم PU و PVC

• وزن: 245 گرم

• 28dB :NRR

• استاندارد: EN 379

• فنّاوری: دی‌الکتریک، هدبند دوقلو، وزن سبک، دارای بالشتک (لایه نرم بر روی گوشی)، لایه اسفنجی داخل گوشی، گواهینامه استاندارد کلاس AL

• کاربرد در مشاغل: سنگ‌کاری، سنگ‌تراشی، صنعت فلزات، ساخت‌وساز، صنایع چوب، معادن، صنعت خودرو، صنایع نفت و پتروشیمی، فرودگاه نساجی، نجاری و ...

شنوایی بسیار مهم است و به‌راحتی می‌تواند آسیب ببیند. کاهش شنوایی ناشی از سروصدا هنوز هم یکی از رایج‌ترین خطرات شغلی محسوب می‌شود. فقط کسانی که دچار کاهش شنوایی شده‌اند واقعاً درک می‌کنند که حس شنوایی خوب ضروری است. سروصدا نه تنها باعث کاهش شنوایی می‌شود بلکه استرس برای کل ارگان‌های بدن محسوب می‌شود و تمام بدن را تحت تاثیر قرار داده و می‌تواند منجر به: دشواری در تمرکز، بیماری‌های گوارشی، فشارخون بالا و افزایش خطر حمله قلبی شود.

نحوه تمیز کردن و نگهداری محافظ گوش:

به‌منظور حفظ بهتر عملکرد محصول به دستورالعمل شستشو آن دقت کنید. فقط قسمت خارجی ایرماف را بشوید. از آب و صابون استفاده کنید. آن را غرق در آب نکنید. در صورت نیاز می‌توان از حلال‌های مانند: الکل و استون‌ها به‌صورت اسپری پاش دستی استفاده کرد. و یا می‌توان از محصولاتی که حاوی لانولین هستند استفاده کرد. ایرماف را در مکان‌های با درجه حرارت بالاتر (55 درجه سانتی‌گراد) نگهداری نکنید. هرچند وقت یک بار ایرماف را مورد بازرسی قرار دهید تا در صورت وجود مشکلی آن را رفع کرده و یا اجزای آسیب‌دیده را تعویض و جایگزین کنید. 3M توصیه می‌کند که حداقل دو بار در سال فوم داخل گوشی و لایه نرم بالشتک را برای حفظ عملکرد و بهداشت تعویض کنید.

احتیاط:

هنگام استفاده از ایرماف از: جواهرات، کلاه، عینک و یا از دستگاه‌های تنفسی استفاده نکنید چراکه باعث کاهش عملکرد حفاظتی محصول می‌شود. در غیر این صورت از آن دسته وسایلی که اختلالی در عملکرد ایرماف ایجاد نمی‌کنند استفاده کنید.

نحوه پوشیدن ایرماف:

1. موقعیت گوشی‌ها را به گونه ای تنظیم کنید که لایه‌های نرم بیرونی آن کاملاً به اطراف گوش شما چسبیده و راه نفوذی نداشته باشد. 2. ارتفاع هر یک از گوشی‌ها را با نگه‌داشتن هدبند تنظیم کنید به‌گونه‌ای که کاملاً اطراف گوش را بگیرد. 3. هدبند باید راست و درست بر روی سر قرار گیرد.

3M Peltor X3A Ear Muff

محافظ گوش هدبندی‌ تری ام پلتور مدل X3A

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی 3M، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، ایرپلاگ 3m، گوشی ایمنی 3M، ایرماف 3M، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه