نام لاتین: CT Q Link 08 Carabiner
شناسه کالا: 344
قیمت پایه:
195 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کارابین سی تی مدل Q Link 08 از جنس فولاد گالوانیزه و مجهز به سیستم قفل شوندگی و دارای یک گیت با مهره پیچی کوچک برای کار در ارتفاعات و عملیات‌های امداد و نجات مناسب است.
×

کارابین سی تی مدل Q Link 08

کارابین مدل Q Link 08 توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است.

کارابین (Carabine):

کارابین ها گیره‌های سبک و فلزی عموماً ساخته‌شده از آلیاژهای سبک آلومینیوم و یا فولاد هستند که برای ایجاد اتصالات قابل‌اطمینان و سریع کاربرد دارد و دارای تنوع بسیار در سایزها و طرح‌های مختلف به اشکال بیضی‌شکل، گلابی‌شکل، D شکل و D شکل نامتقارن و همچنین انواع ضامن‌ها، ضامن معمولی، ضامن خم شده، ضامن هشدار، ضامن سیمی و ضامن قفل شونده یا بدون قفل طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام برای موارد خاصی استفاده می‌شود که برخی از آنها قابلیت قفل شوندگی خودکار دارند.

قلاب کارابین به‌طور گسترده در تمامی رشته‌های کوهنوردی، کار در ارتفاع، مانورهای ریکاوری، عملیات نجات و برخی از عملیات نظامی و صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. کارابین ها مطابق با استاندارد EN 12275 به 6 دسته و مطابق با استاندارد EN 362 به 5 دسته تقسیم می‌شوند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

کارابین Q LINK 08 مطابق با استاندارد EN 12275 و EN 362 در دسته کارابین های نوع (Q (Quick Link قرار می‌گیرد. کارابین های این دسته همگی قفل شونده بوده و دارای یک گیت (دروازه) می‌باشد که همان پیچ قفل شونده است. کارابین Q LINK 08 ساختاری بیضی‌شکل دارد، شکل متقارن کارابین از جابه‌جایی آن هنگامی‌که زیر بار است جلوگیری می‌کند، کارابین از نوع قفل شونده می‌باشد که دارای یک گیت ورودی قفل شونده با مهره پیچی کوچک است. باوجود سیستم قفل شوندگی و شکل متقارن، این کارابین ایمنی بالایی برای کاربر هنگام استفاده فراهم کرده و مانع از خروج احتمالی طناب از داخل کارابین می‌شود. این کارابین دارای مقاومت و دوام عالی برای مقاومت در برابر بارهایی با فشار کاری بالا و بر روی تمام محورها مورداستفاده قرار می‌گیرد. جنس کارابین از فولاد گالوانیزه می‌باشد که مانع از زنگ زدن در محیط‌های مرطوب می‌شود. این کارابین از طراحی و ساختار قوی برخوردار است و برای اتصالات طولانی‌مدت به‌عنوان وسیله نیمه دایمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این وسیله فشار و بارهای زیادی را در تمام محورها تحمل می‌کند. فقط باید توجه داشت که مهره آن را تا آخر چرخانده و کاملاً بسته شود. این کارابین ایدآل برای تکیه‌گاه‌های پایینی، برای Quick Draw ثابت‌شده، برای فعالیت در ارتفاعات، عملیات‌های امداد و نجات و ایمنی صنعتی مناسب می‌باشد.

خصوصیات اصلی:

• کارابین قفل شونده کلاس Q با گیت پیچی قفل شونده

• جنس کارابین: فولاد گالوانیزه

• ساختار مثلثی شکل با قطر 8 میلی‌متر

• دارای گیت 11 میلی‌متر

• ابعاد: 74×34 میلی‌متر

• وزن: 77 گرم

• استاندارد: EN 12275: 1998-Q و EN 362:2004-Q

• دارای نشان CE

• تحمل فشار: 35 KN بر روی محور طولی با گیت بسته، 10 KN بر روی گیت بسته کارابین

• مناسب برای تکیه‌گاه‌های پایینی، برای Quick Draw ثابت‌شده، برای فعالیت در ارتفاعات، عملیات‌های امداد و نجات و ایمنی صنعتی

CT Q Link 08 Carabiner

تیم آچارک کار در ارتفاع، کار در ارتفاع چیست، ابزار صعود و فرود، تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع، مشخصات قیمت و خرید کارابین، توزیع و فروش انواع قلاب کارابین، کارابین CT، کارابین چیست، کارابین کوهنوردی، کارابین پیچ، کارابین اتوماتیک، کارابین سنگ نوردی، کارابین اتوماتیک آلومینیومی، کارابین اتوماتیک فولادی، بهترین کارابین، کارابین پیچی، کارابین صنعتی، انواع کارابین، قیمت کارابین صنعتی، قلاب و کارابین، کارابین ضامن دار، قلاب کارابین ساده، قیمت قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین، خرید قلاب کارابین، کاربرد قلاب کارابین، فروش قلاب کارابین ساده، فروش انواع قلاب کارابین، تجهیزات ایمنی، تجهیزات صعود، لوازم ایمنی کوهنوردی، تجهیزات کار در ارتفاع، کارابین فولادی، کارابین اتوماتیک، کارابین یدکی، خرید تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع، انواع تجهیزات کار در ارتفاع و ایمنی کار در ارتفاع را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برند سی تی - CT
مدل Q Link 08
نوع ابزار کارابین
وزن 77 گرم
جنس کارابین فولاد

محصولات مشابه