نام لاتین: TACCONI RANGER Safety Gloves
شناسه کالا: 325
قیمت پایه:
972 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش آتش نشانی TACCONI مدل RANGER
×

دستکش آتش نشانی TACCONI مدل RANGER

دستکش مدل RANGER تولید شرکت ایتالیایی تاکونی (ST PROTECT TACCONI) می‌باشد.

این دستکش ضد حریق دارای استاندارد CE اروپا است.

از خصوصیات فنی و استانداردهای وارده بر این دستکش عملیاتی ضد حریق با ضوابط EN659 - EN388 در سطح ایمنی 224,3XX و همچنین استاندارد EN407 با سطح محافظت 42,41XX

متشکل از لایه‌های بیرونی سه گانه Nomex3

دارای لایه میانی ترکیبی عایق حرارت KARVIN

مجهز به لایه داخلی GORE-TEX با روکش چرمی ضدآب و به صورت پنج انگشتی تولید و عرضه می‌گردد.

این دستکش ایمنی برای استفاده در آتش نشانی و جهت مبارزه با حریق کاربرد دارد.

مشخصات:

دستکش عملیاتی مبارزه با حریق Ranger برند تاکونی – TACCONI ساخت ایتالیا

کاربرد: دستکش عملیاتی مبارزه با حریق

جنس: چرم

رنگ: مشکی

سایز: 8 ، 9 ، 10

سایز معادل: XL ، L ، M

وزن خالص محصول: 898 گرم

استاندارد : EN659-EN388 / EN420

مدل: رنجر – RANGER

برند: تاکونی – TACCONI

کشور سازنده: ایتالیا

 TACCONI RANGER Safety Gloves

اگر یک مامور آتش نشانی هستید، احتمالاً می دانید ماهیت کار شما چقدر سخت، سخت و خطرناک است. در حقیقت، شغل شما در مقایسه با سایر نواحی بدن، دستان شما را در معرض آسیب قرار می‌دهد. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای شما فراهم است که با بهترین دستکش مخصوص آتش نشانی، قیمت دستکش آتش نشانی، فروش دستکش آتش نشانی، قیمت دستکش ضد حریق، دستکش عملیاتی آتش نشانی، رنگ دستکش آتش نشانی و قیمت دستکش عملیاتی آتش نشانی از حداکثر محافظت در دستان خود استفاده کنید.

شما در حین انجام کار خود به یکی از دستکش ایمنی آتش نشانی نیاز دارید تا در هنگام خطرات ایمنی در اطراف شما نهایت محافظت را داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این دستکش نقش حیاتی در زندگی هر نجات دهنده یا آتش نشان دارد.

بهترین دستکش آتش نشانی در واقع قادر به نگه داشتن دستان شما در حالی که انعطاف پذیر است، می‌باشد تا در هنگام نجات افراد بتوانید آزادانه حرکت کنید. حتی با وجود خطرات ناشی از کار کردن به عنوان آتش نشان، همچنان می‌توانید در آرامش باشید، با دانستن اینکه می‌توانید دستان خود را از شعله‌های خطرناک محافظت کنید.

فقط اطمینان حاصل کنید که به هنگام دستیابی به راحتی، چابکی و حرکت انگشت، به دنبال بهترین دستکش عملیاتی آتش نشانی ساختاری هستید که می‌تواند دستان شما را از سایش محافظت کند. همچنین باید ضمن ارتقاء عملکرد عالی، مناسب باشد.

برای اطمینان از انتخاب صحیح، در اینجا به بررسی دستکش‌های آتش نشانی کوتاه می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند در واقع کدام یک ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. اگر به دنبال خرید دستکش آتش نشانی مناسب هستند.

محصولات مشابه