نام لاتین: Howard Leight Viking V3 Multiple Position Earmuff
شناسه کالا: 1078
قیمت پایه:
195 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش هدبندی هانیول Viking V3 چندحالته می‌باشد و دارای بالشتک‌هایی بسیار نرم از جنس فوم که شکل قالب دور گوش را به خود می‌گیرد و باعث تضعیف بیشتر نویز و صدا می‌شود.
×

محافظ گوش هدبندی هانیول هاوارد لایت مدل Viking V3

محافظ شنوایی مدل Viking V3 این قابلیت را دارد که هدبند آن با 3 مدل بر روی سر قرار می‌گیرد وچندحالته می‌باشد. کاربر می‌تواند هدبند را روی سر، پشت گردن و زیر چانه قرار دهد. این قابلیت برای کاربرانی که از کلاه یا شیلد استفاده همزمان انجام می‌دهند بسیار مناسب است. دارای بالشتک‌هایی بسیار نرم از جنس فوم که شکل قالب دور گوش را به خود می‌گیرد و باعث تضعیف بیشتر نویز و صدا می‌شود.

ایرماف Viking V3 برای تمامی سایزهای سر مناسب می‌باشد چون باوجود بند هدبندی رگلاژی به‌اندازه سر کاربر تنظیم می‌شود.

به دلیل تعبیه فضاهای خالی در هدبند ایرماف تهویه هوا صورت می‌گیرد که این امر باعث شده تا این ایرماف برای محیط‌های گرم و مرطوب مناسب باشد.

این کلاه به دلیل استفاده نشدن از قطعات فلزی در ساخت آن برای مصارف پزشکی هم کاربرد دارد.

مشخصات کلی:

جنس گوشی: ABS

جنس هدبند: فوم

برند: Howard Leight

مدل: Viking V3

وزن ایرماف: 248 گرم

مطابق با استاندارد EN352

Howard Leight Viking V3 Multiple Position Earmuff

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Howard Leight، ایرماف Howard Leight، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه