نام لاتین: UVEX Phynomic C3 Safety Gloves
شناسه کالا: 914
قیمت پایه:
128 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل Phynomic C3 از جنس مواد پلی‌آمید، الاستن، شیشه و HPPE بوده و برای کارهای دقیق و حساس و کارهایی مکانیکی بسیار مناسب می‌باشد.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل Phynomic C3

Uvex Phynomic C3

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی uvex Phynomic C3 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینه حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

1. معرفی محصول

دستکش‌های حفاظتی سری uvex Phynomic همه‌جانبه بوده و برای تمام‌کارهای که دارای حساسیت بالا باشند بسیار ایده آل است. دستکش حفاظتی uvex Phynomic C3 مانند پوست دوم دست شما می‌باشد: سبک‌وزن و انعطاف‌پذیر بوده و باعث تعریق دست شما نمی‌شود. از سطح حفاظتی بالای برخوردار بوده و دارای مقاومت بالا در برابر سایش (سطح 4) و برش (سطح 3) می‌باشد. پوشش فوم پلیمری مانع از ورود رطوبت به داخل دستکش شده و همچنین انعطاف‌پذیر بوده و چنگش خوبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

2. مواد سازنده:

جنس دستکش ترکیبی از مواد پلی‌آمید، الاستن، شیشه و HPPE بوده و این ترکیب مقاومت خوبی را هنگام استفاده از دستکش ارایه می‌دهد. یک لایه از جنس فوم پلیمری قسمت‌های کف دستکش و انگشتان را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، برش و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به‌کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند. بسیار سازگار باپوست بوده و برای افرادی که دارای آلرژی می‌باشند گزینه مناسبی است.

3. راحتی و آسایش:

    سبک‌وزن

    سطح تنفس پذیری بالا به‌واسطه وجود فوم پلیمری

    چنگش فوق‌العاده هنگام مونتاژ قطعات و کار با وسیله‌ها

    تطابق عالی با دست کاربر به خاطر استفاده از تکنولوژی Uvex 3D Ergo در ساخت دستکش

    تعامل عالی باپوست، تایید شده توسط متخصصین (uvex pure standard) و سازمان (proDERM)

    عاری از هرگونه مواد مضر مطابق با (OEKO-TEX Standard 100)

4. سطح حفاظت:

    به دلیل وجود پوشش فوم پلیمری، این دستکش مقاومت خوبی در برابر سایش و برش دارد.

    چنگش خوب در محیط‌های خشک و نیمه مرطوب که به کاربر اجازه می‌دهد وسیله و یا مواد را به خوبی گرفته و مانع از لیز خوردن و افتادن آن از دست کاربر می‌شود.

    دارای گواهی‌نامه استاندارد EN 388: 2003, 2016 می‌باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج‌شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان می‌دهد. (سطح حفاظت حداقل 1 حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است). از راست، کد 3: مقاوم در برابر سوراخ شدن. کد 4: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 3: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است، که به‌صورت EN 388 (4 3 4 3) نشان داده می‌شود. تمام سطوح مقاومت مربوط به قسمی‌های روکش‌دار می‌باشد.

5. کاربرد:

این دستکش به دلیل استفاده از مواد ترکیبی مناسب در ساخت دستکش و روکش آن و همچنین سطح حفاظتی که ارایه می‌دهد، می‌توان گفت که برای کارهای دقیق و حساس و کارهایی مکانیکی بسیار مناسب می‌باشد مانند: بازرسی، بسته‌بندی، رانندگی ماشین‌آلات، اپراتور ماشین‌آلات، صنعت‌ها، کارخانه جات، صنایع غذایی ...

6. نحوه نگهداری

    تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

    نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

ویژگی‌های محصول:

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نوع حفاظت: محافظ در برابر برش و سایش

نام محصول: Uvex Phynomic C3

نام شرکت: UVEX

رنگ: آبی

جنس: پلی‌آمید، الاستن، شیشه و HPPE

قسمت‌های روکش‌دار: کف دست و انگشتان

جنس کف دست و انگشتان: فوم پلیمری

سایز: 6 الی 12

استاندارد: EN 388: 2016،EN 388: 2003

دارای گواهینامه: Food compatibility،made in Germany،Oko-tex standard 100،Proderm،uvex pure Standard

تکنولوژی ساخت: Uvex 3D Ergo

مناسب برای: کار در شرایط خشک و مرطوب

سازگار با صنایع غذایی: مواد آبدار (PH>4.5)، مواد اسیدی (PH<4.5)، مواد الکلی، مواد خشک، مواد چرب و روغنی

موارد استفاده: کارهای دقیق، بازرسی، بسته‌بندی، رانندگی ماشین‌آلات، اپراتور ماشین‌آلات، صنعت‌ها، صنایع غذایی

محصولات مشابه