نام لاتین: Blue Eagle NP305 Respiratory Mask
شناسه کالا: 730
قیمت پایه:
165 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: ماسک نیم صورت تک فیلتر بلو ایگل مدل NP306 با وزنی مناسب و بدنه باکیفیت و مقاوم تولید و عرضه‌شده از شرکت Blue Eagle می‌باشد.
تعداد
جمع نهایی: 165,000 تومان
×

ماسک نیم صورت تک فیلتر بلو ایگل مدل NP305

در فعالیت روزانه سلامت سیستم تنفسی در مشاغل گوناگون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از ماسک‌های تنفسی مناسب حتماً باید مدنظر کارکنان باشد. باید توجه داشت که ماسک‌های تنفسی نیم صورت تنها از دهان و بینی محافظت کرده و چشمان فرد را مورد پوشش قرار نمی‌دهد, پس تنها برای تصفیه گازهایی که به چشم آسیب نمی‌زنند مورداستفاده قرار می‌گیرند. ماسک نیم صورت مدل NP305 یکی از محصولات شرکت «بلو ایگل» (Blue Eagle) می‌باشد که ماسک های مختلفی را تولید می‌کند و از تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی صنعتی به شمار می‌آید.

طراحی سبک و تولید شده از مواد الاستومر نرم به صورتی که زاویه دید مختل نشده و قابل استفاده با عینک یا محافظ چشم و مناسب برای استفاده طولانی مدت و قابل استفاده با فیلترهای سری RC است.

فیلتر های مورداستفاده برای این ماسک نیم صورت تک فیلتر بلو ایگل مدل NP305:

کارتریج بلو ایگل مدل RC203: مناسب برای محیط‌های کاری با بخارهای سمی با سمیت کم و یا عملیات نقاشی با اسپری

کارتریج بلو ایگل مدل RC206: مناسب برای محیط‌های کاری با گازهای اسیدی و بخارهای آلی و غیر آلی با سمیت کم

فیلترهای مختلفی برای استفاده از ماسک مدل NP305 وجود دارد که برحسب نوع مصرف، برای استفاده در معرض گردوغبار، مواد شیمیایی، مواد اسیدی و ... تولید می‌شوند. باید به میزان زمانی که می‌توان از یک فیلتر استفاده کرد، توجه ویژه‌ای به تاریخ‌مصرف داشته باشید و پس از اتمام این زمان فیلتر را تعویض کنید.

آچارک قیمت ماسک نیم صورت تک فیلتر بلو ایگل مدل NP305، خرید ماسک شیمیایی و انواع ماسک شیمیایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه