نام لاتین: JSP FORCE 12 Full Facepiece
شناسه کالا: 728
قیمت پایه:
795 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام صورت جی اس پی (JSP) مدل FORCE 12 از نوع پلاستیک EPDM با وزنی حدود 535 گرم, سبک و ضد بخار ، ضد خراش, ضربه گیر و از کیفیت و مقاومت بالای بر خوردار است.
×

ماسک شیمیایی تمام صورت جی اس پی مدل FORCE 12

ماسک شیمیایی مدل FORCE 12 نیز به شکل تمام صورت, تولید شده از شرکت جی اس پی (JSP) در کشور انگلستان می باشد که این ماسک های تمام صورت به گونه ای طراحی شده اند که بینی، دهان و چشمان کاربر را به طور کامل پوشش می دهند و مانع از آسیب رسیدن به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می شوند. 

ماسک تمام صورت JSP فورس به صورت تک فیلتره است که ساختار آن از نوع پلاستیک EPDM می باشد.

طراحی ماسک تمام صورت به گونه ای است که بر روی سطح نقاب ماسک با طلق شفافی پوشش داده شده و این طلق باعث افزایش نور در داخل ماسک می شود. علاوه بر آن، باعث طراحی زیبای دید پانورامیک و استاندارد برای کاربر نیز می گردد. همچنین، نقاب ماسک ساختار ضد بخار ، ضد خش و ضربه گیر را نیز داراست.

ماسک جی اس پی با شیر بازدمی که در آن تعبیه شده است به نوعی باعث تهویه هوا در درون ماسک شده و مانع از افزایش دما و رطوبت در داخل ماسک و در حین استفاده کاربر می گردد.

بر روی ماسک تنفسی ۵ تکیه گاه با سگک های مربوط به آن قرار گرفته شده است، که دراین راستا ماسک به سهولت و به صورت سریع آزاد می گردد.

به دلیل آنکه قسمت فیلتر خور ماسک مدل FORCE 12 استاندارد لازمه را دارا است، می توان با آن از طیف وسیعی از فیلترها؛ جهت محیط ها و مصارف گوناگون استفاده کرد.

همچنین این ماسک تنفسی با رنگ مشکی تولید می شود و وزن آن حدود 535 گرم, سبک و راحت می باشد. دارای استاندارد EN 136:1998 است که نشان از کیفیت و مقاومت بالای آن را جهت استفاده کاربر را دارد.

نوع فیلتری که نصب می کنید بستگی به نیاز و محل مصرف دارد. در پایین برای راحتی خریدار فیلتر هایی که برای این محصول کاربرد دارد از نوع  اسپاسیانی و دراگر معرفی شده است که با کلیک بر روی آن ها به صفحه مورد نظر آن ها متصل می شوید.

فیلتر ماسک شیمیایی 2 حالته اسپاسیانی مدل A2B2

فیلتر ماسک شیمیایی 3 حالته اسپاسیانی مدل A2B2P3R

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالته اسپاسیانی مدل A2B2E2K2

فیلتر ماسک شیمیایی 5 حالته اسپاسیانی مدل A2B2E2K2P3R

فیلتر ماسک شیمیایی 6 حالته اسپاسیانی مدل A2B2E2K2 Hg P3R

فیلتر ماسک شیمیایی 8 حالته اسپاسیانی مدل UP3

فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل K2

فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل AX

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالته دراگر مدل RD40

فیلتر ماسک شیمیایی مولتی گاز 6 حالته دراگر مدل RD40

محصولات مشابه