نام لاتین: Spasciani EPDM TR 2002 CL3 Full Face Mask
شناسه کالا: 683
قیمت پایه:
1.43 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک شیمیایی تمام‌صورت پلاستیکی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3 از جنس EPDM مقاوم در برابر حرارت، نفوذ آب و رطوبت و دارای دو سوپاپ گردش هوا در دو طرف محفظه بینی است.
×
ماسک تمام‌صورت اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3

ماسک شیمیایی تمام‌صورت اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3 به شکل تمام‌صورت توسط شرکت SPASCIANI که یک شرکت فعال درزمینه تولید ماسک، فیلتر و سیستم‌های تنفسی است در کشور ایتالیا تولید و عرضه می‌گردد. ماسک‌های تمام‌صورت به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که بینی، دهان و چشمان کاربر را پوشش می‌دهند و مانع از آسیب به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می‌شوند. کلیه محصولات عرضه‌شده توسط این شرکت مورد تایید استاندارد اروپایی CE است.

ساختار ماسک تمام‌صورت TR 2002 Cl3 از جنس EPDM (اتیلن پروپیلن دیان مونومر) است. این ماده بسیار مقاوم است و در برابر حرارت، نفوذ آب و رطوبت مقاومت لازمه را دارد و درعین‌حال به دلیل انعطاف‌پذیری مناسب به‌راحتی بر روی صورت کاربر می‌نشیند.

لنز (نقاب) ماسک شیمیایی تمام‌صورت از جنس پلی کربنات و شفاف است که دارای ساختار مقاوم در برابر حلال‌ها، ضدضربه و طول عمر بالاست. وسعت دید لنز (پانوراما) بزرگ و وسیع است و تمام‌صورت کاربر را پوشش می‌دهد. بنابراین، کاربر در هنگام استفاده کاهش میدان دید ندارد و به خوبی محیط اطراف را می‌تواند مشاهده کند.

ماسک Spasciani TR 2002 CL3 دارای پنج تسمه نگه‌دارنده قابل تنظیم در قسمت پشت سر است که باعث ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر می‌شود و با استفاده از آن‌ها می‌توان ماسک را مطابق با سایزهای متفاوت سر کاربران تنظیم کرد که ماسک کاملاً بر روی صورت فرد بنشیند و از نفوذ هوا به داخل آن جلوگیری شود.

این ماسک شیمیایی در طبقه‌بندی کلاس 3 است. دارای دو سوپاپ گردش هواست که جهت سهولت در تنفس و برای جلوگیری از حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا و همچنین، ممانعت از بخار کردن لنز در قسمت داخل ماسک تعبیه‌شده است.

محل نصب فیلتر این ماسک به‌صورت پیچی (Screw) است و برای آن از فیلترهایی می‌توان استفاده کرد که دارای این‌گونه محل اتصالات باشند. این ماسک یک محل اتصال فیلتر دارد که تنها می‌توان یک فیلتر را به آن متصل کرد و در صورت نیاز نیز می‌توان یک آداپتور (DUPLA) به ماسک متصل کرد که بتوان همزمان از دو فیلتر در آن استفاده شود. نکته قابل‌توجه آن است که هنگام وصل کردن فیلتر و همچنین استفاده از ماسک برای تنفس راحت‌تر؛ بهتر است که در داخل ماسک فشار منفی ایجاد شود.

علاوه بر آن، به دلیل آنکه ماسک شیمیایی اسپاسیانی دارای فشار منفی است؛ نمی‌توان سیستم‌های فشار مثبت مانند SCBA (سیستم تنفسی هوای فشرده) را به آن متصل کرد و همچنین دستگاه و یا فیلترهایی که اتصال (پیچی) مطابق با استاندارد EN 148-1 را ندارند قابلیت اتصال به این ماسک را ندارند.

محفظه بینی ماسک شیمیایی از جنس ترموپلاستیک الاستومر TPE –است که با ایجاد حجم فضای مناسب؛ تنفس راحت‌تر را برای کاربر ایجاد می‌کند و دارای یک بند گردنی از جنس PVC است.

یکی دیگر از ویژگی‌های ماسک TR 2002 CL3 سیستم Speech divice (سیستم صوتی) است. این سیستم این قابلیت را دارد که کاربر هنگام استفاده از ماسک توانایی محاوره و صحبت کردن و یا استفاده از هر نوع وسیله ارتباطی نظیر بی‌سیم و تلفن را داشته باشد.

ماسک تنفسی تمام‌صورت اسپاسیانی دارای مقاومت تنفسی بسیارکم در هنگام دم و بازدم است. بدین معنا که میزان مقاومت تنفسی در هنگام بازدم؛ بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده است. بنابراین، کاربر در هنگام استفاده از این ماسک به‌راحتی می‌تواند تنفس کند. همچنین، نشت ذرات به داخل ماسک از مقدار استاندارد توصیه‌شده برای ماسک‌ها بسیار پایین‌تر است که نشان از کیفیت و استاندارد لازمه و بالای آن است.

طبق توضیح فوق طی آزمایشی که بر روی ماسک تنفسی تمام‌صورت TR2002 انجام شد نشان داد میزان مقاومت تنفسی در هنگام دم بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده بوده و همچنین میزان مقاومت تنفسی در هنگام بازدم نیز بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده است و این نشان‌دهنده مقاومت تنفسی بسیارکم این ماسک در هنگام دم و بازدم است که این خود موجب راحتی بی‌نظیر کاربر در هنگام استفاده از این ماسک است.

• مقاومت تنفسی

• l/min تست جریان: 25cycles/m × 2l/cycles • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 2.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 1.30 • مقاومت تنفسی بازدم: الزامات: 3.0 مقدار اندازه‌گیری شده: 1.8

• l/min تست جریان: l/min 30 • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 0.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 0.15

• l/min تست جریان: l/min 95 • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 1.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 0.60

• آزمون نشت ذرات به داخل ماسک:

حداکثر % نشت طی آزمایش (برای متوسط 10 موضوع): 0.0013 • حداکثر نشت ذرات توصیه‌شده: 0.05 • ماده مورد آزمایش: NaCL

طبق توضیح فوق نتایج آزمون نشت ذرات به داخل ماسک را نشان می‌دهد طبق این آزمون که بر روی ذرات نمک صورت گرفت حداکثر میزان توصیه‌شده برای نشت 0.05% بوده که در این ماسک حداکثر میزان نشت طی این آزمایش 0.0013% بوده که بسیار از مقدار توصیه‌شده نیز پایین‌تر می‌باشد که این مهر تاییدی بر استاندارد بودن ماسک تنفسی TR2002 ساخت شرکت Spasciani می‌باشد.

 صنایعی که این ماسک قابل کاربرد است:

1. آزمایشگاه (کار با مواد شیمیایی)

2. محیط‌های صنعتی که با بخارات آمونیاک و مواد قلیایی موجهه دارند

3. پالایشگاه‌ها

4. کارخانه‌ها پتروشیمی

5. معدن (مواجهه با گاز کلر و گازهای اسیدی)

ویژگی‌های فنی:

جنس ماسک: EPDM(اتیلن پروپیلن دیان مونومر)

لنز ماسک: دارای لنز پانورما (دورنما وسیع) با 30% تا 40% افزایش دید نسبت به ماسک‌های مشابه از جنس پلی کربنات شفاف و مقاوم در برابر حلال و ضربه

دارای دو سوپاپ گردش هوا در دو طرف محفظه بینی

دارای 5 تسمه نگه‌دارنده قابل تنظیم از جنس EPMD

دارای سیستم (Speech divic) برای برقراری ارتباط و گفتگو

دارای محفظه بینی از جنس TPE

دارای بند گردن از جنس PVC

محل اتصال پیچی (Screw) مطابق با استاندارد EN 148-1

قابل‌استفاده با فیلترهای پیچی (ScrewFilter)

قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

وزن: 630 گرم

شرایط نگه‌داری: مقامت فیلتر در برابر دماهای بین _20 ˚C, +50 ˚C می‌باشد و تا کمتر از 80% قادر به تحمل رطوبت می‌باشد RH<80%

ابعاد:190×140 × 250 سانتی‌متر

استاندارد: دارای تاییدیه استاندارد CE و استاندارد EN136 و 89/686/EEC(PPE)

ماسک شیمیایی تمام‌صورت اسپاسیانی TR 2002 CL3 در آزمایشگاه (کار با مواد شیمیایی)، محیط‌های صنعتی که دارای بخارات آمونیاک و مواد قلیایی موجهه دارند، پالایشگاه‌ها، کارخانه‌های پتروشیمی، معدن (مواجهه با گاز کلر و گازهای اسیدی) کاربرد دارد.

وزن آن مناسب و 630 گرم است. و دارای ابعاد 19×14 × 25 سانتی‌متر است. شرایط نگهداری آن در دمایی بین 20 تا 50 درجه سانتی‌گراد و RH کمتر از %80 است یعنی قادر به تحمل رطوبت کمتر از 80% است.

مزایا:

1. دارای لنز پانورما (دورنما وسیع) با 30% تا 40% افزایش دید نسبت به ماسک‌های مشابه از جنس پلی کربنات شفاف و مقاوم در برابر حلال و ضربه

2. دارای تاییدیه استاندارد CE و استاندارد EN136 و 89/686/EEC(PPE)

3. قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

4. دارای سیستم (Speech divic) برای برقراری ارتباط و گفتگو

5. دارای دو سوپاپ گردش هوا در دو طرف محفظه بینی است که این ویژگی مانع از حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا و جلوگیری بخار کردن لنز در قسمت داخلی می‌شود.

6. ماسک دارای پنج بازو (تسمه) قابل تنظیم در قسمت پشتی است که هنگام پوشیدن ماسک 1-از افتادن ماسک جلوگیری می‌کند 2-با استفاده از آن‌ها می‌توان ماسک را مطابق با سر افراد مختلف تنظیم کرد تا ماسک به خوبی به‌صورت افراد چسبیده و از نفوذ هوا به داخل جلوگیری شود.

7. قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

8. جنس این ماسک از EPDM (اتیلن پروپیلن دیان مونومر) است. این ماده ضریب مقاومت بالایی داشته و در برابر حرارت، نفوذ آب و رطوبت مقاوم بوده و درعین‌حال از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار بوده و به خوبی بر روی صورت فرد می‌نشیند

9. ماسک دارای یک محل اتصال فیلتر است که فقط می‌توان یک فیلتر به آن متصل کرد در صورت نیاز می‌توان یک آداپتور (DUPLA) به ماسک متصل کرد و همزمان از دو فیلتر استفاده کرد.

معایب:

نمی‌توان آن را به دستگاه و یا فیلترهایی که دارای حمل اتصال (پیچی) مطابق با استاندارد EN 148-1 نیستند متصل کرد.

فیلتر آرام کننده یدکی اسپاسیانی مدل EOD55
فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل AX
فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل K2
فیلتر ماسک شیمیایی 2 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2
فیلتر ماسک شیمیایی 3 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2P3 R
فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2
فیلتر ماسک شیمیایی 5 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2P3 R
فیلتر ماسک 6 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2 Hg P3R
فیلتر ماسک شیمیایی 8 حالتی اسپاسیانی مدل UP3
آداپتور دو کارتریجی اسپاسیانی ماسک تمام‌صورت مدل TR 2002
کارتریج ضد گردوغبار ماسک اسپاسیانی مدل LD P3 R
کارتریج 2 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R
کارتریج 4 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1
کارتریج 5 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1P3 R

آچارک قیمت ماسک شیمیایی تمام صورت پلاستیکی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3، خرید ماسک شیمیایی تمام صورت و انواع ماسک شیمیایی تمام صورت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


محصولات مشابه