نام لاتین: CT Finch Shelter Lanyard
شناسه کالا: 1297
قیمت پایه:
1.485 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد موقعیت یاب قابل تنظیم سی تی مدل Finch Shelter
×

لنیارد موقعیت یاب قابل تنظیم سی تی مدل Finch Shelter

لنیارد FINCH SHELTER ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می‌باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولید شده است.

 لنیارد: به مجموعه طناب و قلاب (کارابین) یک کمربند یا هارنس ایمنی لنیارد می گویند.

لنیارد FINCH SHELTER قابل تنظیم با موقعیت‌های کاری بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. سایز 3 متری است. یکی از ویژگی‌های بارز این محصول استفاده دو حالته آن است: 1. حالت اتصال کناری EN 358 که به اتصالات D شکل جانبی هارنس های تمام بدن متصل می‌شود. این حالت برای بالا رفتن از ارتفاع مانند بالا رفتن از تیر چراغ‌های برق بسیار مناسب می‌باشد. 2. حالت اتصال شکمی EN 813 که به اتصال D شکل شکمی هارنس متصل می‌شود و برای سطوحی که ریسک آویزان شدن در آنها وجود ندارد مناسب است. 

مجهز به قلاب اتصال دهنده SHELTER EVO با دهانه‌ی بازشو 1/2 میلی متری

دارای رگلاتور برای تنظیم طول طناب هنگام فعالیت

دارای محافظ طناب برای جلوگیری از خوردگی، سایش و ... طناب

استفاده آسان و ایمن: عدم بیرون زدگی قطعات که مانع از هرگونه خطر هنگام لمس اتفاقی می‌باشد

وزن: 729 گرم

استانداد: EN 358:1999

مورد تایید CE   

CT Finch Shelter Lanyard

لنیارد چیست؟

لنیارد برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای محافظت در برابر سقوط لنیارد قابل تنظیم، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد تسمه‌ای، لنیارد دو قلاب، لنیارد CT، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد قلاب بزرگ، شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، لنیارد شوک گیردار، ضد شوک طناب، ضد شوک لنیارد، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی: لنیارد

محصولات مشابه