نام لاتین: Alborz Pooshesh A242 Harness
شناسه کالا: 358
قیمت پایه:
1.5 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: هارنس ایمنی البرز پوشش مدل A242 دارای 5 حلقه‌ی فلزی برای اتصال به لنیارد یا قلاب‌های نگه‌دارنده و به‌صورت کامل طراحی‌شده که به شکلی مناسب بالاتنه و پایین‌تنه کاربر را دربر می‌گیرد.
×

هارنس ایمنی البرز پوشش مدل A242

هرگونه اشتباه کوچک به هنگام کار کردن در ارتفاع می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری به بار آورد و نیاز به مهارت و دقت بالایی دارد. نیاز به تجهیزات ایمنی مناسب برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی الزامی است. هارنس از شما در برابر خطر سقوط به خوبی محافظت می‌کند. هارنس مدل «A242» توسط شرکت «البرز پوشش» (Alborz Pooshesh) طراحی و تولیدشده است. هارنس فول به‌صورت کامل طراحی‌شده است و به شکلی مناسب بالاتنه و پایین‌تنه کاربر را دربر می‌گیرد. این هارنس دارای 5 حلقه‌ی فلزی برای اتصال به لنیارد یا قلاب‌های نگه‌دارنده بوده و بندهای روی دوش و دور پای آن قابل تنظیم هستند. در برخی موارد کاربر نیاز دارد در ارتفاع از ابزارهای مختلفی استفاده کند و به همراه داشتن این ابزارها به‌صورت همزمان کاری دشوار خواهد بود. شرکت البرز پوشش برای راحتی کاربر در چنین مواقعی نیز فکری کرده و این محصول را به یک جیب بزرگ، پنج بند کوچک و 10 بندکشی مجهز کرده است. در این شرایط کاربر به‌راحتی می‌تواند لوازم موردنیاز خود را با کمک این جیب و بندها با خود حمل کند. کیفیت این محصول تضمین‌شده است و ایمنی بالایی دارد.

کمربند ایمنی مدل A242 یک هارنس تمام بدن است که تولید برند البرز پوشش می‌باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به‌عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک‌شاخ نمایش داده‌شده است که لنیارد تک‌شاخ و دو شاخ آن ضد شوک می‌باشد که لنیارد ضد شوک مانع سقوط فرد از ارتفاع می‌شود به‌گونه‌ای که هنگام سقوط باز می‌شود و مانع برخورد شخص به زمین می‌شود.

طراحی این کمربند ایمنی مدل A242 به‌گونه‌ای است که قسمت بالاتنه و پایین‌تنه شخص را در بر کی گیرد و همین موضوع باعث می‌شود که شخص هنگام سقوط آسیب نبیند. همان‌طور که می‌دانیم در سال بسیاری از افراد به دلیل سقوط هنگام کار در ارتفاع جان خود را از دست می‌دهند به همین منظور برای جلوگیری از وقوع اتفاقات این‌چنینی لوازم ایمنی کار در ارتفاع باکیفیتی تولیدشده است که شرکت البرز پوشش با داشتن استانداردهای جهانی معتبر در این زمینه فعالیت وسیعی دارد. علاوه بر تمامی موارد ذکرشده قابلیت تنظیم سایز در این هارنس وجود دارد.

مشخصات فنی :

کمربند هارنس چندکاره مناسب جهت عملیات امدادی و نجات و هرگونه ارتفاع

دارای تسمه ضد خش و سبک.

حفاظ راحتی پا کمر شانه: که کمر پهن جهت حمایت عالی کاربر، راحتی و ضد تعریق. می‌باشد.

حفاظ راحتی جهت ناحیه گردن و شانه طراحی‌شده است.

فشار وارده بر روی کمربند توسط تسمه‌های شانه بر روی شانه منتقل می‌شود.

در ناحیه کمر دارای شیارهای جا ابزاری می‌باشد و در پهلوها حلقه‌هایی جهت نگهداری کارابین یدک تعبیه‌شده است.

سگک‌های تمام فولادی و بسیار مقاوم در برابر کشش و حادثه، که ساده و راحت رگلاژ می‌شود و در زمان حادثه امکان باز شدن آن وجود ندارد.

در طراحی و ساخت هارنس از قطعات سبک استفاده‌شده است.

دارای 5 حلقه اتصال فولادی مقاوم.

این محصول با لنیارد تک‌شاخ و دوشاخ با ضد شوک عرضه می‌گردد.

مشخصات کلی:

وزن هارنس: 2.3 کیلوگرم

جنس قلاب: فولاد

نوع اتصال: حلقه

مدل: ضدشوک با لنیارد تک شاخ و دو شاخ

قابلیت تنظیم سایز

جنس طناب: کنف

طول طناب: 1.2 متر

کشور سازنده: ایران

استانداردها:

مطابق استانداردسازمان بین المللی کار (ILO)

استاندارد مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

گواهینامه استاندارد اروپا CE

گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008

گواهینامه استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS 18001

بیمه مسیولیت استفاده کنندگان 6 ماه

فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک عزضه کننده قیمت کمربند ایمنی البرز پوشش،  البرز پوشش کار در ارتفاع، قیمت هارنس ایمنی البرز و قیمت هارنس البرز برای کاربران است.

Alborz Pooshesh A242 Harness

محصولات مشابه