درباره آچارک

ایران نوین کشوری است بدون وقتی برای هدر دادن بدون نیرویی اضافه برای به کار گرفتن، کشوری است در حال پیشرفت و در تنگنای رقابت جهانی، بی شک شما در حین خواندن این مطلب مقادیری از وقت بسیار پر ارزشی از زندگی خود را صرف میکنید، شما باید به شدت سختگیر باشید تا در ازای این وقت بهترین کالا یا خدمت یا خدمت ها را دریافت کنید.

فعال اقتصادی می بایست سریعا به هدف خود در طول روز کاری اش برسد می بایست در اولین فرصت از پس مسئولیت خود برای پیشرفت کشورش بر بیاید. در بازار خرید و فروش، مصرف کننده باید سریعا به اطلاعات کامل و جامع کالاها، نظرات، مقایسه و شرایط مناسب دست یابد.

آچارک حلقه ای از زنجیره ی صنعت ایران است که وقت را نمی کشد...

با گذر از یک دوره ی طولانی کار با روال سنتی در بازار ایران با بیش از ۵۰ سال تجربه که نسل به نسل به آچارک منتقل شده است، گروه آچارک تصمیم گرفته است تا سختگیرانه راهی جدید و بی نقص طراحی و اجرا کند تا بتواند به هدف خود که هدف هر ایرانی است، در انتهای روز دست یابد. نشان اطمینان سازمان صنعت، معدن و تجارت شروعی برای نیل به این هدف عالی است. ساخت تجربه ی خوب خرید به موقع و با کیفیت و مطمئن قدم بعدی است. مردم دیگر به هیچ عنوان حاضر به پذیرش قیمت بالا و یا کیفیت پایین نیستند امروزه حتی آنها وقتی برای رفتن به بازار و تحمل ترافیک شهری ندارند چه رسد به چانه زدن برای اجناسی که یک قیمت مشخص ندارند. اولین چیزی که پس از بیدار شدن از خواب انجام میدهند چک کردن گوشی تلفن همراه است ، اسمارت فون شما احتمالا خیلی زودتر از اخبار تلویزیون شما را از اخبار مطلع میکند. در آچارک با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را بشناسید و آنرا هر جای ممکن تحویل بگیرید.

روزانه تعداد زیادی از انسانها جان خود را به خاطر رعایت نکردن اصول ایمنی از دست می دهند. نگرانی آچارک هر روز نسبت به ایمنی و ابزار مصرفی این انسانها بیشتر و بیشتر می‌شود. اگر برای مثال کارگری که در یک کارگاه تولیدی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی یا عدم استفاده از وسایل و تجهیزات با کیفیت و ایمن، آسیب ببیند ، هزینه های بسیاری به خود، کارگاه و کشورش تحمیل خواهد کرد. اول از همه بدن آسیب دیده باعث بروز مشکلات زیادی در زندگی روزمره و شخصی اش خواهد شد و هزینه های درمانی به فرد، کارگاه و کشور بعلاوه ی کاهش بازده کارگاه و کاهش تولید کارگاه همه و همه در دل این آسیب دیدگی پنهان شده است. شاید یک پلیسه ی کوچک بتواند یکی از بهترین و زیباترین نعمت های الهی مثل بینایی را از ما بگیرد. سیستم کامل سلامت، ایمنی و بهداشت اولین بار در دهه ۸۰ و به اجبار در صنعت نفت ایران اجرا شد و بسیار موفقیت آمیز بود و امید آچارک بر اجرای این طرح در سر تا سر ایران است و از سوی دیگر گروه آچارک خود دست به کار شده است تا این رویه را که به سوی پیشرفت مملکت است قدرت بخشد.

آچارک یک فروشگاه اینترنتی تخصصی ابزارآلات و ایمنی است.

اطلاعات مدیریت

مدیر سایت: مرتضی اسلامی ثابت

آدرس شرکت: تهران - تهران - میدان حسن آباد - کوچه شجاعی - بن بست جمال دارا - پلاک 30 - طبقه سوم - واحد 5

کدپستی: 1136634867

تلفن تماس: 02195111969 - 09126029101

ایمیل: sepanta.sabet@gmail.com