نام لاتین: SAFETY JOGGER FORCE 2 S3 Safety Boot
شناسه کالا: 656
قیمت پایه:
545 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کفش ایمنی سیفتی جاگر مدل FORCE 2 S3 از جنس چرم گاوی و زیره دو دانسیته از ترکیب پلی اورتان و لاستیک طبیعی با سرپنجه کامپوزیت ضد سایش و ضد الکتریسیته ساکن است.
×

کفش ایمنی سیفتی جاگر مدل FORCE 2 S3

کفش ایمنی مدل FORCE 2 S3 توسط شرکت SAFETY JOGGER از کشور بلژیک طراحی و تولیدشده است. شرکت Safety Jogger به‌عنوان بخشی از گروه صنعتی Cortina Group در سال 2001 میلادی تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت اروپایی نزدیک بروکسل پایتخت کشور بلژیک در منطقه Meersbloem Melden است. فعالیت این شرکت درزمینه تجهیزات حفاظت فردی با انواع کفش‌های ایمنی صنعتی و اسپرت و همچنین دستکش‌های ایمنی است. تولیدات این شرکت در کشور چین و در ایالت گوانگ دونگ است. تمامی محصولات با رعایت استانداردهای روز دنیا و زیر نظارت بخش کنترل کیفی شرکت اصلی تولید می‌گردد.

رویه: رویه این کفش ایمنی از جنس چرم گاوی به ضخامت 1.8 میلی‌متر و به رنگ مشکی تولیدشده و ضد آب است. نخ‌های نایلونی مشکی‌رنگ بسیار سخت و بادوام برای دوخت رویه کفش مورداستفاده قرارگرفته است.

سرپنجه این کفش ایمنی از کامپوزیت طراحی‌شده و تا 200 ژول ضربه و 1500 کیلوگرم وزن را تحمل می‌نمایند.

زیره: زیره این کفش ایمنی دو دانسیته از ترکیب پلی اورتان و لاستیک طبیعی PU/RUBBER طراحی و تولیدشده است. ضد روغن و گریس‌های صنعتی خورنده، ضد لغزش و ضد الکتریسیته ساکن یا آنتی استاتیک از قابلیت‌های به وجود آمده این کفش ایمنی است. جهت بالا بردن مقاومت زیره کفش در برابر نفوذ اجسام خارجی مانند میخ یا سنگ‌های تیز، یک ورق نازک کامپوزیتی در زیره کفش بکار رفته است که تا میزان 1100 نیوتن در برابر نیروهای خارجی وارده مقاوم است. انعطاف بالا، ضد خراش، ضد سایش و ضد الکتریسیته ساکن از ویژگی‌های این کفش است.

رویه این کفش ایمنی با تزریق مستقیم و با دوخت نخ‌های نایلونی به زیره متصل شده که بسیار محکم و غیرقابل نفوذ شده است. شوک گیر تعبیه‌شده در قسمت پاشنه این محصول قابلیت جلوگیری از صدمات احتمالی ناشی از سقوط را فراهم می‌کند.

کفش ایمنی FORCE 2 S3 به رنگ مشکی

مشخصات:

کاربرد: محافظت از پا

جنس رویه: چرم طبیعی

جنس زیره: PU/RUBBER

استاندارد: S3 / SRC HRO HI

رنگ: مشکی

وزن خالص محصول: 700 گرم

مدل: FORCE 2 S3

برند: سیفتی جوگر – SAFETY JOGGER

کشور سازنده: چین

تاییدیه:

(CE (EU

(ASTM (USA

(BSI (AUSTRALIA/NEW ZEALAND

(DCTR EN ISO 20345 (UKRAINE

(OHSC (PHILLIPINE

(TR CU 019 (RUSSIA

(LA (CHINA

SAFETY JOGGER FORCE 2 S3

کفش ایمنی مهندسی تمام چرمی و پنجه کامپوزیت مدل JOGGER POWER2 S3

محصولات مشابه