نام لاتین: Blue Eagle NP306 Half Mask Respirator
شناسه کالا: 297
قیمت پایه:
175 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: ماسک نیم صورت دو فیلتر بلو ایگل مدل NP306 با دو عدد فیلتر قابل تعویض با وزنی مناسب و بدنه باکیفیت و مقاوم تولید و عرضه‌شده از شرکت Blue Eagle می‌باشد.
تعداد
جمع نهایی: 175,000 تومان
×

ماسک نیم صورت دو فیلتر بلو ایگل مدل NP306

در فعالیت روزانه سلامت سیستم تنفسی در مشاغل گوناگون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از ماسک‌های تنفسی مناسب حتماً باید مدنظر کارکنان باشد. باید توجه داشت که ماسک‌های تنفسی نیم صورت تنها از دهان و بینی محافظت کرده و چشمان فرد را مورد پوشش قرار نمی‌دهد, پس تنها برای تصفیه گازهایی که به چشم آسیب نمی‌زنند مورداستفاده قرار می‌گیرند. ماسک نیم صورت مدل NP306 یکی از محصولات شرکت «بلو ایگل» (Blue Eagle) می‌باشد که ماسک های مختلفی را تولید می‌کند و از تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی صنعتی به شمار می‌آید. این ماسک نیم صورت شامل دو محفظه برای قرار گرفتن فیلترهای مخصوص مجهز شده که می‌توانیم فیلتر موردنظر را به‌راحتی در آن قرار دهیم. در کنار این محصول، دو عدد فیلتر مخصوص مواد شیمیایی هم موجود می‌باشد که لازم است قبل از استفاده از ماسک، از بسته‌ی پلاستیکی خارج شوند.

طراحی سبک و تولید شده از مواد الاستومر نرم به صورتی که زاویه دید مختل نشده و قابل استفاده با عینک یا محافظ چشم و مناسب برای استفاده طولانی مدت و قابل استفاده با فیلترهای سری RC است.

فیلتر های مورداستفاده برای این ماسک نیم صورت دو فیلتر بلو ایگل مدل NP306:

کارتریج بلو ایگل مدل RC203: مناسب برای محیط‌های کاری با بخارهای سمی با سمیت کم و یا عملیات نقاشی با اسپری

کارتریج بلو ایگل مدل RC206: مناسب برای محیط‌های کاری با گازهای اسیدی و بخارهای آلی و غیر آلی با سمیت کم

فیلترهای مختلفی برای استفاده از ماسک مدل NP306 وجود دارد که برحسب نوع مصرف، برای استفاده در معرض گردوغبار، مواد شیمیایی، مواد اسیدی و ... تولید می‌شوند. باید به میزان زمانی که می‌توان از یک فیلتر استفاده کرد، توجه ویژه‌ای به تاریخ‌مصرف داشته باشید و پس از اتمام این زمان فیلتر را تعویض کنید.

محصولات مشابه