نام لاتین: STANLEY Safety Gloves
شناسه کالا: 369
قیمت پایه:
19.8 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی چرمی کف دوبل استنلی برای حفاظت در برابر شعله، جرقه و فلزات مذاب حاصل از عملیات جوشکاری، لحیم‌کاری، ریخته‌گری و برشکاری بکار می‌رود.
×

دستکش ایمنی چرمی کف دوبل استنلی

این دستکش برای حفاظت در برابر شعله، جرقه و فلزات مذاب حاصل از عملیات جوشکاری، لحیم‌کاری، ریخته‌گری و برشکاری بکار می‌رود.

این گروه از دستکش‌ها حفاظت لازم در برابر براده‌ها و اشیاء تیز و برنده را نیز تامین می‌کنند در ضمن می‌توان برای انجام کارها از دستکش‌های چرمی با ضخامت‌های مختلف استفاده کرد.

مشخصات:

ضخیم و محافظت عالی در کارهای سنگین

کاربرد: جلوگیری از صدمات مکانیک حین کار

جنس: چرم

رنگ: نارنجی

 برند: استنلی – STANLEY

STANLEY Safety Gloves

دستکش‌های چرمی به دلیل دوام مواد، طول عمر و مقاومت در برابر سایش در بین کارگران در صنایع مختلف مورد علاقه قرار گرفته‌اند. انتخاب گسترده‌ای در دستکش‌های چرمی نشان می‌دهد که تقریباً همیشه گزینه عالی برای هر نوع کاربرد خاص وجود دارد. با این وجود، پیدا کردن آن دستکش همیشه ممکن است خیلی راحت به نظر نرسد. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک دستکش چرمی دستکش چرمی، دستکش چرمی کار، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش آرگون، دستکش آرگون کوتاه، قیمت دستکش آرگون، دستکش جوش آرگون، دستکش چرمی آرگون و دستکش مخصوص جوشکاری آرگون را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه