نام لاتین: PUSHA Safety Gloves
شناسه کالا: 521
قیمت پایه:
30 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ضد اسید ساق بلند پوشا مقاوم در برابر اسیدها، پرو اکسیدها، گازها، مواد شیمیایی، بخارات، خورندگی و سایش است.
×

دستکش ضد اسید ساق بلند پوشا

این دستکش‌ها دارای مقاومت خوب در برابر اسیدها و پرو اکسیدها (بازهای معدنی و آلی) می‌باشند. علاوه بر گازها و مواد شیمیایی و بخارات، در برابر خورندگی و سایش نیز مقاومت کافی را داشته و در دماهای پایین قابلیت انعطاف‌پذیری خود را حفظ می‌کنند. از مشخصات دیگر می‌توان به مقاومت در برابر حلال‌ها و مواد نفتی، روغن‌های روان کننده، اسیدها و پرو اکسیدها، مقاومت مناسب در برابر سوراخ شدگی و سایش، مناسب برای راحتی دستان در هنگام کار اشاره نمود. با آستر تمام پنبه آغشته به مواد ضد باکتری برای محافظت از دستان شما در مقابل بیماری‌های پوستی و جلوگیری از بدبو شدن دستان در اثر عرق کردن در هنگام کار با مواد شیمیایی به‌خصوص انواع اسیدها و بازهای معدنی و آلی کاربرد دارد. انعطاف و راحتی بسیار خوب، بالاترین درجه کارایی، مقاومت خوب در برابر سایش و پارگی از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشد.

پی وی سی به کار رفته در این دستکش برای کاربردهای چندمنظوره در محیط فرسایشی طراحی گردیده است و عملکرد مکانیکی دستکش را تقویت می‌کند. ضخامت 1.4 میلی‌متری این دستکش چنگش و انعطاف‌پذیری خوبی را به‌دست می‌دهد. در استاندارد EN 388 مقاومت سایشی عدد 4 و در استاندارد EN 374-3 مقاومت به نفوذ در برابر مواد شیمیایی AKL را شامل می‌شود.

کاربرد: مقاومت در برابر انواع اسیدها و بازها

جنس: یک لایه پوشش مقاوم مواد شیمیایی با آستر پارچه‌ای پنبه‌ای کرک دار

اندازه: 40 سانتی‌متر

آستری دستکش: تمام پنبه 100%

رنگ: قرمز

استاندارد : (EN388 (4 0 2 1

EN374-2

EN347-3

ساخت: ایران

بهترین انتخاب برای کار با رینج گسترده‌ای از مواد شیمیایی است و در مکان‌هایی که به زبردستی و حفاظت عالی نیاز دارید؛ این موضوع با استفاده از فورمالاسیون خاص پوشش PVC روی یک راحتی و کیفیت بالا 100% نخی فراهم می‌شود. PVC موادی است که مقاومت بالایی در برابر اکثر ماد شیمیایی را فراهم می‌کند. این ماده همچنین بیشترین مقاومت را در برابر سایش فراهم می‌کند (سطح 4).

این دستکش بافرم آناتومی مناسب برای راحتی و چنگش بهینه دستان در هنگام کار طراحی‌شده است، آستری این محصول آغشته به مواد ضد باکتری برای محافظت از دستان در برابر بیماری‌های پوستی و جلوگیری از بدبو شدن دستان در اثر عرق کردن در هنگام کار طراحی‌شده است. این پوشش در برابر مواد شیمیایی بخصوص انواع اسیدها و بازهای معدنی و آلی مقاومت خوبی را ارایه می‌دهد. این دستکش راحتی و انعطاف بسیار خوبی را داشته و میزان کارایی آن در حد بالاترین درجه می‌باشد. این محصول مقاومت بسیار بالایی را در برابر سایش، عدم مقاومت در برابر برش، مقامت متوسط در برابر پارگی و مقاومت ضعیف در برابر سوراخ شدگی دارد.

این دستکش مطابق با استانداردهای اروپایی به طول 40 سانتی‌متر برای حمل اجسام آغشته به مواد شیمیایی طراحی‌شده است.

شکل زیر نشانی استاندارد اروپایی است که بر روی دستکش حک‌شده است:

نظامنامه وسایل حفاظت فردی و استانداردها

مطابق فصل چهارم قانون کار (حفاظت فنی و بهداشت‌کار) برای صیانت نیروی انسانی و منابع مادی کشور کارفرمایان موظف می‌باشند که وسایل حفاظت فردی مناسب با کار هر کارگر را در اختیار او قرار داده و از حسن استفاده از آن اطمینان حاصل نمایند. برای راهنمایی بهتر شما برای انتخاب دستکش مناسب، این شرکت نظامنامه وسایل حفاظت فردی مورد استفاده در اتحادیه اروپا را مد نظر قرار داده است. در این دستورالعمل کلیه وسایل ایمنی فردی به روش مناسبی دسته بندی گردیده‌اند تا مسیولین ایمنی و بهداشت بتوانند برای خطرات فردی در این نظامنامه دسته بندی شده و مشمول رعایت چند استاندارد فنی اروپایی گردیده است.

Minor Risks گروه اول / خطرات کم

دستکش‌های دسته بندی شده در این گروه در مواردی استفاده می‌شوند که استفاده کننده قابلیت تشخیص خطر و صدمات آن را داشته باشد. این خطرات به صورتی می‌باشند که مصرف کننده قابلیت عکس‌العمل در مقابل آن‌ها را در زمان مناسب دارد. نمونه این دستکش‌های باغبانی، دستکش‌هایی که برای پاک کننده‌های ضعیف استفاده می‌شوند، دستکش‌های محافظ حرارتی (کمتر از 50 درجه سانتی‌گراد) و دستکش‌های محافظ در مقابل لرزش می‌باشند.

Intermediate Risks گروه دوم / خطرات متوسط

دستکش‌هایی که مصرف کننده را در مقابل صدمات خاص محافظت می‌کنند. این دستکش‌ها باید یک یا چند استاندارد را رعایت و مورد آزمایش و تایید موسسات معتمد باشند.

Irreversible Risks گروه سوم / خطرات غیرقابل جبران

دستکش‌هایی می‌باشند که مصرف کننده را در مقابل خطراتی که صدمان جبران ناپذیری به سلامت وارد می‌نماید، محافظت می‌کنند. مصرف کننده نمی‌تواند عکس‌العملی در زمان مناسب برای جلوگیری از این صدمات از خود نشان دهد. نمونه این دستکش‌ها: دستکش‌های محافظت در مقابل مواد شیمیایی و تشعشعات رادیواکتیو، دستکش‌های محافظ حرارتی بالاتر از 100 درجه سانتی‌گراد و پایین‌تر از 50 درجه سانتی‌گراد، دستکش‌های محافظ الکتریکی ( ولتاژ بالا) می‌باشد. قابل توجه می‌باشد که به هر حال بدون توجه به نوع طراحی دستکش، دستکش‌های مورد استفاده باید موازین تعیین شده در قوانین حفاظت فردی و بهداشت کار تنظیم شده به وسیله وزارت کار و وزارت بهداشت ج.ا.ا. را برآورده نماید .

مطابق دستورالعمل وسایل حفاظت فردی و استانداردها دستکش‌ها باید موارد کلی در طراحی دستکش را بر آورده نماید.

 استانداردها سیستمی را معرفی نموده‌اند که براساس آن می‌توان کارایی دستکش‌ها را بر اساس درجات تعیین شده در استاندارد دسته بندی نمود. نشانه‌هایی که برای این منظور در نظر گرفته شده که بیانگر خطراتی است که دستکش مصرف کننده را در مقابل آن‌ها حفاظت می‌نماید و بر روی دستکش‌ها می‌بایست چاپ گردد.

ملزومات کلی EN 388

• نشان: نشان این شرکت، کد و نوع دستکش، سایز و نشان استانداردها بر روی کلیه دستکش‌ها چاپ گردیده است .

• راحتی کار: کلیه دستکش‌های پوشا داری بالاترین سطح راحتی است.

• اطمینان: کلیه دستکش‌های پوشا ازنظر پی اچ آزمایش گردیده و مورد تایید می‌باشند (بین 3.5 تا 9.5)

• کارایی: اعداد بیشتر نشان‌دهنده کارایی بالاتر و پایین‌ترین کارایی صفر است.

EN 388 صدمات مکانیکی

مقاومت دستکش‌ها در مقابل سایش، برش، پارگی و سوراخ شدن مورد آزمایش قرار می‌گیرد و در ذیل نشان استاندارد ذکر می‌گردد:

• 2-EN 374 صدمات میکروارگانیسم‌ها: در صورت موفقیت در آزمایش نشت هوا و آب دستکش‌ها در مقابل عبور میکروارگانیسم‌ها مقاوم می‌باشند

• EN 374-3 صدمات شیمیایی: زمان عبور دهی مواد شیمیایی مشخص در آزمایشگاه بر روی دستکش اندازه‌گیری می‌شود. مواد شیمیایی آزمایش‌شده بر روی هر دستکش در اطلاعات فنی آن ذکر گردیده است

تیم آچارک دستکش ضد اسید، دستکش ایمنی، دستکش ضد اسید پوشا، دستکش ضد اسید آزمایشگاهی، دستکش ضد اسید کوتاه و قیمت دستکش ضد اسید را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه