نام لاتین: uvex silv-Air p 7310 FFP3 preformed mask
شناسه کالا: 767
قیمت پایه:
97.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air p 7310 می‌تواند در برابر اسپری‌های مایع غیر فرار، آلیاژهای جامد و آبی تا 30 برابر مقادیر مربوطه استفاده گردد.
×
ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air p 7310

به‌طورکلی ماسک‌های سوپاپ دار یووکس که با سطح حفاظتی در کلاس FFP3 قرار دارند دارای قابلیت استفاده مجدد هستند و می‌توان از این ماسک‌ها با حفظ همان قابلیت‌های اولیه در شیفت‌های مکرر کاری استفاده نمود.

طراحی ماسک سوپاپ دار یووکس مدل 7310 به شکل هندسی در ناحیه بینی ماسک است که کمک شایانی جهت تناسب ماسک با فرم‌های مختلف صورت را فراهم می‌کند. در قسمت داخلی ماسک نیز گیره بینی انعطاف‌پذیر تعبیه‌شده است که قابلیت تنظیم ماسک و ثابت کردن آن را بر روی صورت کاربر فراهم می‌کند.

قسمت بیرونی ماسک تنفسی یووکس مدل Silv-Air 7310 به رنگ خاکستری است که مانع از سریع کثیف شدن ماسک می‌گردد. قسمت داخلی ماسک به رنگ سفید خالص است که دارای کیفیت بالا می‌باشد. در قسمت ناحیه دهانی از جنس فوم مصنوعی می‌باشد که موجب احساس راحتی کاربر در حین استفاده از ماسک می‌گردد.

درزگیر در اطراف ماسک uvex silv-Air p 7310 از جنس مواد نرم است که کاملاً بر روی صورت کاربر می‌نشیند و اطراف دهان را کاملاً مسدود کرده و راحتی و ایمنی فرد را تضمین می‌کند.

در دو طرف ماسک فیلتر دار یووکس با بندهای (تسمه) از جنس پلی پروپیلن تعبیه‌شده است که از طریق 4 نقطه اتصال به ماسک متصل می‌شوند. بندهای اتصال دارای ساختار محکم و مقاومی هستند که علاوه بر ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر، ایمنی و سلامت فرد را با ممانعت از عبور گردوغبار و آلاینده‌ها به درون ماسک نیز حفظ می‌کنند.

سوپاپ ماسک تنفسی یووکس مدل Silv-Air 7310 به‌طور قابل‌توجهی مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد و تعادل گرمایی و رطوبت را در ماسک حفظ می‌کند. بنابراین؛ این ماسک به خوبی موجب محافظت از سیستم تنفسی کاربر گردیده و تنفس راحت‌تری را برای کاربر فراهم می‌کند.

ماسک سوپاپ دار یووکس تست دولو میت (dolomite) را با موفقیت گذرانده و الزامات استاندارد یک ماسک گردوغبار، در این‌گونه شرایط محیطی را دارد. بدین‌صورت که، شرایط تنفسی باکیفیت بالا را حتی برای طولانی‌مدت برای کاربر فراهم می‌کند.

این ماسک محافظ تنفسی می‌تواند در برابر اسپری‌های مایع غیر فرار، آلیاژهای جامد و آبی تا 30 برابر مقادیر مربوطه استفاده گردد. همانند جوشکاری، لحیم‌کاری، غلظت‌های بالای خطرناک میکروسکوپیک گردوغبارها و همچنین ترکیبات شیمیایی که حاوی به ریلیم، استبیم، آرسنیک، کادمیوم، کبالت، نیکل، پلاتین، رادیوم یا استریکنین (strychnine) است.

ماسک گردوغبار یووکس مدل silv-Air p 7310 بسیار سبک است و فقط 25 گرم وزن دارد. با رنگ‌بندی نقره‌ای- خاکستری موجود است.

ماسک ایمنی یووکس دارای استانداردهای EN 149: 2001 و A1: 2009 است که نشان از کیفیت و عملکرد بالای آن را دارد. قیمت این ماسک سوپاپ دار نسبت به موارد مشابه خود مقرون‌به‌صرفه است.

آچارک قیمت بهترین ماسک تنفسی uvex، خرید ماسک سوپاپ دار uvex و انواع ماسک مخصوص گردوغبار uvex را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


uvex silv-Air p 7310 FFP3 preformed mask

reusable FFP3 breathing protection preformed mask •

exhalation valve •

labelled for re-usability (R) and use with high levels of dust exposure D •

comfortable, four-point headband attachment •

uvex silv-Air p 7310 – excellent wear comfort and innovative product features

The grey colouring on the outside of our uvex silv-Air p masks prevents them from looking dirty quickly and having to be disposed of prematurely by the user. By contrast the inside is of course pure white. In addition and with all products in this family, the 3D nose geometry ensures an optimum fit, even with different face shapes

General features

particle-filtering preformed mask with exhalation valve •

colour: silver-grey •

Protection features

certified FFP3 face mask to EN 149 and EU Directive 89/686/EEC •

D label (dolomite dust test passed): maximum breathability even with really high dust levels •

R label (reusable): tested for re-usability and performance, including in the second shift •

Comfort features

very soft, all-around sealing lip for optimum wearer comfort and secure fit •

flexible, adjustable integrated nose clip •

four-point headband attachment for a comfortable, individual and secure fit •

exhalation valve to lessen exhalation resistance and to reduce heat and moisture inside the mask •

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه