نام لاتین: Dewalt DCF620D2K Drywall Screwdriver
شناسه کالا: 136
قیمت پایه:
2.395 میلیون‌تومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: پیچ گوشتی خشابی شارژی 18ولت مدل DCF620D2K با ظرفیت 2 آمپر‌ساعت و توان خروجی 435 وات از شرکت دیوالت (Dewalt) کاربردی در مکان هایی با دسترسی سخت بسیار محبوب میباشد.
×

پیچ گوشتی خشابی شارژی 18 ولت دیوالت مدل DCF620D2K یکی از محصولات شرکت دیوالت (Dewalt) است که به دو صورت مورد استفاده فرار میگیرد .طراحی جالب و کاربردی این ابزار استفاده از آن را راحت کرده است. DCF620D2K محصولی است که با یک باتری لیتیوم 18 ولتی با ظرفیت 2 آمپر‌ساعت کار می‌کند. این باتری انرژی مورد نیاز موتور دستگاه را تامین کرده به نحوی که توان خروجی آن به 435 وات می‌رسد.

 طراحی ارگونومیک و فشرده با روکش لاستیکی سبک و خوش دست جهت حداکثر راحتی کاربر- دارای گیره فلزی زاویه ای به منظور نگهداری دستگاه بر روی کمربند- باز شدن راحت و آسان خشاب دستگاه جهت پاک کردن سریع آن- مجهز به چراغ LED جهت کار در محیط های کم نور و تاریک- قابلیت قفل سدن شستی- قابلیت تنظیم عمق پیچ کاری از ویژگی ها ی این پیچ گوشتی خشابی میباشد .

از ویژگی بارز و خاص دستگاه این است که می‌توانید با اتصال قطعه‌ای به سری دستگاه، پیچ‌های مورد نظرتان را به صورت خشابی و پی‌در‌پی ببندید. این قطعه با مکانیزم مکانیکی خاص خود، امکان اتصال خشاب پیچ به دستگاه را فراهم می‌کند و سرعت عمل کاربر را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد. از این محصول برای باز کردن یا بستن پیچ‌هایی با سری‌های مختلف استتفاده می‌شود. البته برای این کار باید سری‌های پیچ‌گوشتی و در صورت نیاز خشاب پیچ را هم تهیه کنید. این ابزار برای افرادی که در زمینه ساخت دکورهای چوبی و فلزی (سبک) و کاربردی در مکان هایی با دسترسی سخت فعالیت می‌کنند، بسیار کاربردی به نظر می‌رسد.