نام لاتین: Tasco Corded Ear Plug
شناسه کالا: 350
قیمت پایه:
43 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوش‌گیر توگوشی با طراحی سه پله و حداکثر قطر بالشتک این محصول 20 میلی‌متر و میزان نسبت کاهش نویز آن 27 دسی‌بل مناسب و باکیفیت عرضه‌شده توسط شرکت تسکو است.
×
گوش‌گیر سه پله بنددار تسکو

محافظ گوش فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «تسکو» (Tasco) است. این محصول هرچند سایز کوچکی دارد ولی می‌توان از آن برای استفاده‌ی همزمان با کلاه ایمنی بهره برد و اما به خوبی از گوش کاربر در برابر صداهای ناهنجار محیط اطراف محافظت می‌کند و فضای کمی برای حمل و جابه‌جایی اشغال می‌کند.

گوشی ایمنی توگوشی با طراحی سه پله و حداکثر قطر بالشتک این محصول 20 میلی‌متر و حداقل قطر 10 میلی‌متر و میزان نسبت کاهش نویز آن 27 دسی‌بل مناسب و باکیفیت است.

این گوشی ایرپلاگ دارای بندی نایلونی متصل به گوشی است و انعطاف بسیار بالایی دارد و مشکلی برای کاربر ایجاد نمی‌کند. این محافظ گوش دارای استاندارد ANSI 3.19-1974 بوده که گویای عملکرد مناسب آن در کاهش میزان صدا است.

سوال‌های زیادی که کاربران دغدغه آن را به همراه دارند این است که گوش‌گیر مطالعه از کجا بخریم؟ گوشی ضد صدا برای خواب و وسیله‌ای برای نشنیدن صدا موقع خواب از کجا فراهم کنم؟ چه وسیله‌ای برای صدا خفه کن برای گوش مناسب است؟ نحوه تهیه محافظ گوش نوزاد در برابر صدا به چه صورت است؟ جواب این سوال‌ها را گروه آچارک با تمام اطلاعات کافی در اختیارتان قرار می‌دهد.

آچارک بهترین گوشی محافظ گوش، بهترین گوشی صداگیر، قیمت گوشی‌های صداگیر، خرید محافظ گوش آکوستیک، انواع گوشی‌های صداگیر و بهترین برند محافظ گوش را با راحت‌ترین روش خرید ممکن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Tasco Corded Ear Plug

محصولات مشابه