نام لاتین: DRAGER X-Plore 5500 Full Face Mask
شناسه کالا: 690
قیمت پایه:
955 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک شیمیایی تمام‌صورت دراگر مدل X-Plore 5500
×
ماسک شیمیایی تمام صورت دراگر مدل X-Plore 5500

بدنه این ماسک دراگر از پلاستیک بسیار نرم و باکیفیت EPDM) Ethylene Propylene Diene Monomer) که ضد حساسیت و آلرژی نیز می‌باشد، تولیدشده است.

لنز یا Visor این ماسک از ماده‌ای شفاف و آلی بنام Polycarbonate تولیدشده است که بسیار سخت و ضد خش نیز می‌باشد و علاوه بر محافظت کامل صورت، دید وسیعی تا 160 درجه در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

مشخصات ماسک:

تصفیه هوای تنفسی به‌صورت کامل در محیط‌های شیمیایی

جنس ماسک دراگر: EPDM

جنس لنز ماسک دراگر: پلی کربنات

رنگ ماسک دراگر: مشکی – آبی

وزن خالص ماسک دراگر: 560 گرم

استاندارد: EN 136:1998، AUSTRALIAN AS/NZS 1716:2012

محصول کشور جمهوری چک و تحت لیسانس شرکت دراگر آلمان و مطابق با الزامات EN136 Class2 (CE Mark), NIOSH, AS/NZS و استاندارد رزوه پیچ فیلتر تنفسی EN 148-1

سایز: Free Size

مدل: X-PLORE 5500

برند: دراگر – DRAGER

این ماسک شیمیایی دو فیلتره بوده و بااتصال دو عدد فیلتر یا کارتریج کلاس 1 مدل Bayonet به آماده استفاده می‌شود. هوای محیط از مسیر این فیلتر، و پس از تصفیه شدن، وارد ماسک شده و از طریق سوپاپ یک‌طرفه کوچکی که در وسط ماسک و در مقابل دهان تعبیه گردیده است خارج می‌گردد.

قیلتر مورد نیاز این ماسک تمام‌صورت دراگر:

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالتی دراگر مدل Bayonet A1B1E1K1

روش نگهداری: لطفاً به خاطر داشته باشید در صورت کثیف شدن این محصول، تنها بدنه قابل شستشو و استفاده مجدد می‌باشد. برای شستشو لطفاً فیلترها را جدا کرده و تنها بدنه ماسک را به آرامی با آب و صابون بشویید. به خاطر داشه باشید فیلترها به هیچ عنوان قابل شستشو نیستند. زیرا اسفنج داخل فیلتر که عمل تصفیه هوا را انجام می‌دهد در تماس با آب کیفیت خود را از دست می‌دهد و ...

DRAGER X-Plore 5500 Full Face Mask

محصولات مشابه