نام لاتین: CT ALP TOP-2 + ALP TEC-2 QR Full Body Harness
شناسه کالا: 1281
قیمت پایه:
4.245 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: هارنس تمام بدن سی تی مدل ALP TOP-2 + ALP TEC-2 QR
×

هارنس تمام بدن سی تی مدل ALP TOP-2 + ALP TEC-2 QR

هارنس ایمنی مدل ALP TOP-2 + ALP TEC-2 QR توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا تولیدشده است. این شرکت انواع کمربند ایمنی هارنس را مطابق با استاندارد بین‌المللی CE اروپا تولید و عرضه کرده است.

طراحی این هارنس کار در ارتفاع تمام بدن با مهار ارگونومیک برای کار در حین موقعیت‌یابی و تعلیق با دو نقطه اتصال جانبی و یک نقطه اتصال شکمی، شامل دو بخش ALP TEC-2 QR هارنس کمری که فقط ناحیه کمر و پا را حمایت می‌کند و مجهز به 2 نقطه اتصال جانبی و یک نقطه اتصال شکمی است. یک بخش دیگر ALP TOP-2 هارنس شانه‌ای می‌باشد که مجهز به پنج نقطه اتصال است.

همراه با مهار ALP TOP-2، با داشتن پنج نقطه اتصال با استاندارد (EN 361 - EN 358 - EN 813) سازگار با ASCENDER KIT + برای صعود با طناب، به یک مهار کامل تبدیل‌شده است.

• این مدل از هارنس دارای یک لایه پد ضد تعریق و قابل‌تنفس در پشت کمر و حلقه پا است که موجب راحتی بیشتر کاربر هنگام استفاده می‌شود.

• حلقه پا مجهز به سگک رهاساز سریع بوده و دارای نشانگر جهت درست جا انداختن قفل می‌باشد.

استانداردهای مورداستفاده:

• استاندارد EN 361:2002 برای هارنس های تمام بدن در برابر سقوط از ارتفاع

• استاندارد EN 358:1999 برای کمربندهای مورداستفاده در موقعیت‌ها و تحدیدهای محیط کار

• استاندارد EN 813:2008 برای نشیمنگاه هارنس ها

• استاندارد EN 12277:2007-C مربوط به تجهیزات کوهنوردان: هارنس ها

حجم بار قابل‌تحمل: 140 کیلوگرم.

هارنس CT

CT ALP TOP-2 + ALP TEC-2 QR Full Body Harness

هارنس چیست؟

برای حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع مناسب برای کار در ارتفاع به‌مانند کار بر روی داربست‌ها و کوهنوردی که در انواع مختلف به‌مانند هارنس تمام بدن یا هارنس فول بادی و انواع کمربند ایمنی تولیدشده نام‌برده می‌شود.

برای قیمت هارنس ایمنی، کمربند ایمنی کار در ارتفاع، هارنس کار در ارتفاع، نحوه بستن کمربند ایمنی کار در ارتفاع، قیمت هارنس صنعتی یا قیمت کمربند ایمنی می‌توانید با فروشگاه آچارک در تماس باشید.

محصولات مشابه